SUNDARAMSundaram Multi Pap Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,16 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,44 Mr | ₹507,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹808.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹250,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹906,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹211,42 Mn | ₹268,68 Mn | ₹320,35 Mn | ₹346,07 Mn | ₹393,68 Mn | ₹446,90 Mn | ₹464,77 Mn | ₹434,19 Mn | ₹587,12 Mn | ₹667,96 Mn | ₹934,75 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,10 Mr | ₹860,57 Mn | ₹700,56 Mn | ₹441,64 Mn | ₹421,64 Mn | ₹234,22 Mn |
| Net Borç† | ₹209,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,37 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,14 Mr | ₹703,58 Mn | ₹505,92 Mn | ₹969,87 Mn | ₹995,88 Mn | ₹1,09 Mr | ₹992,43 Mn | ₹985,28 Mn | ₹848,31 Mn | ₹1,56 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,11 Mr | ₹819,63 Mn |
| Brüt Kâr | ₹123,07 Mn | ₹69,77 Mn | ₹50,09 Mn | ₹149,43 Mn | ₹118,02 Mn | -₹8,93 Mn | ₹95,45 Mn | ₹166,80 Mn | ₹180,43 Mn | ₹182,89 Mn | ₹119,02 Mn | -₹11,03 Mn | ₹162,82 Mn | ₹250,87 Mn | ₹257,36 Mn | ₹294,80 Mn | ₹226,03 Mn | — | ₹292,30 Mn | ₹187,96 Mn |
| FAVÖK | ₹64,42 Mn | ₹16,66 Mn | ₹42,98 Mn | ₹97,64 Mn | ₹112,36 Mn | -₹13,59 Mn | ₹69,16 Mn | ₹147,83 Mn | ₹130,22 Mn | ₹174,25 Mn | ₹125,95 Mn | ₹10,46 Mn | ₹173,33 Mn | ₹243,72 Mn | ₹219,70 Mn | ₹221,22 Mn | ₹203,17 Mn | ₹147,65 Mn | ₹140,32 Mn | ₹79,93 Mn |
| Net Kâr | ₹31,80 Mn | -₹51,21 Mn | -₹50,82 Mn | ₹25,89 Mn | ₹39,11 Mn | -₹88,35 Mn | -₹26,98 Mn | ₹58,63 Mn | -₹188,60 Mn | -₹61,73 Mn | -₹87,18 Mn | -₹226,68 Mn | -₹35,88 Mn | ₹10,70 Mn | ₹48,41 Mn | ₹67,49 Mn | ₹80,14 Mn | ₹56,20 Mn | ₹80,94 Mn | ₹41,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | -0,11 | -0,11 | 0,05 | 0,08 | -0,19 | -0,06 | 0,12 | -0,73 | -0,27 | -0,40 | -1,05 | -0,17 | 0,05 | 0,22 | 0,31 | 0,37 | 0,26 | 0,38 | 0,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹76,16 Mn | ₹42,51 Mn | ₹10,85 Mn | ₹69,84 Mn | ₹30,65 Mn | -₹8,05 Mn | -₹72,31 Mn | ₹2,97 Mn | -₹39,10 Mn | -₹89,92 Mn | ₹92,80 Mn | ₹127,30 Mn | ₹71,12 Mn | -₹169,19 Mn | -₹191,55 Mn | -₹153,47 Mn | -₹258,50 Mn | -₹88,35 Mn | -₹725,88 Mn | -₹141,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹47,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,3% | 22,1% | 23,8% | 25,1% | 27,0% | 30,3% | 29,4% | 26,6% | 38,6% | 37,5% | 49,1% | 48,4% | 41,6% | 46,4% | 43,4% | 40,1% | 36,9% | 28,5% | 29,2% | 46,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,18 | 1,05 | 0,94 | 0,83 | 0,48 | 0,34 | 0,61 | 0,61 | 0,72 | 0,56 | 0,52 | 0,39 | 0,54 | 0,69 | 0,71 | 0,91 | 0,79 | 0,83 | 0,77 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,51 | 1,41 | 1,40 | 1,26 | 0,78 | 0,56 | 1,07 | 1,10 | 1,20 | 1,09 | 1,09 | 0,94 | 1,72 | 2,08 | 1,98 | 2,15 | 1,65 | 1,42 | 1,22 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,0% | 5,5% | 3,9% | 13,1% | 16,8% | -1,8% | 9,8% | 16,7% | 16,6% | 18,4% | 12,1% | -1,3% | 10,4% | 13,3% | 14,3% | 15,1% | 15,1% | — | 26,4% | 22,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,7% | 1,3% | 3,4% | 8,5% | 16,0% | -2,7% | 7,1% | 14,8% | 12,0% | 17,6% | 12,8% | 1,2% | 11,1% | 12,9% | 12,2% | 11,3% | 13,6% | 11,5% | 12,7% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | -4,0% | -4,0% | 2,3% | 5,6% | -17,5% | -2,8% | 5,9% | -17,4% | -6,2% | -8,8% | -26,7% | -2,3% | 0,6% | 2,7% | 3,5% | 5,3% | 4,4% | 7,3% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,6% | 3,3% | 0,9% | 6,1% | 4,4% | -1,6% | -7,5% | 0,3% | -3,6% | -9,1% | 9,4% | 15,0% | 4,6% | -9,0% | -10,6% | -7,9% | -17,2% | -6,9% | -65,5% | -17,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |