SUNFLAGSunflag Iron & Steel Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $642,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹113,24 Mr | ₹112,16 Mr | ₹70,34 Mr | ₹49,53 Mr | ₹31,00 Mr | ₹24,00 Mr | ₹24,17 Mr | ₹17,81 Mr | ₹15,78 Mr | ₹13,88 Mr | ₹12,54 Mr | ₹13,52 Mr | ₹13,32 Mr | ₹13,64 Mr | ₹14,94 Mr | ₹11,81 Mr | ₹10,02 Mr | ₹8,39 Mr | ₹8,01 Mr | ₹7,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹24,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹88,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,24 Mr | ₹6,24 Mr | ₹7,27 Mr | ₹6,09 Mr | ₹5,87 Mr | ₹2,68 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,52 Mr | ₹3,41 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,50 Mr | ₹4,21 Mr | ₹4,77 Mr | ₹5,06 Mr | ₹6,08 Mr | ₹4,41 Mr | ₹3,33 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,25 Mr |
| Net Borç† | ₹2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹39,20 Mr | ₹35,34 Mr | ₹34,14 Mr | ₹34,87 Mr | ₹26,98 Mr | ₹18,91 Mr | ₹17,57 Mr | ₹21,85 Mr | ₹20,16 Mr | ₹14,56 Mr | ₹15,23 Mr | ₹17,55 Mr | ₹15,36 Mr | ₹15,16 Mr | ₹15,07 Mr | ₹14,94 Mr | ₹13,08 Mr | ₹10,34 Mr | ₹9,34 Mr | ₹7,69 Mr |
| Brüt Kâr | ₹5,49 Mr | ₹4,58 Mr | ₹4,26 Mr | ₹5,29 Mr | ₹4,53 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,22 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,04 Mr | ₹763,60 Mn | ₹916,10 Mn | ₹1,92 Mr | ₹2,40 Mr | ₹904,87 Mn | ₹753,24 Mn | ₹609,06 Mn |
| FAVÖK | ₹4,66 Mr | ₹3,98 Mr | ₹3,80 Mr | ₹4,58 Mr | ₹4,06 Mr | ₹2,58 Mr | ₹1,72 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,04 Mr | ₹920,85 Mn |
| Net Kâr | ₹2,02 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,44 Mr | ₹11,15 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,41 Mr | ₹920,50 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,29 Mr | ₹652,30 Mn | ₹561,60 Mn | ₹244,10 Mn | ₹216,80 Mn | -₹125,00 Mn | ₹193,30 Mn | ₹705,30 Mn | ₹949,03 Mn | ₹435,97 Mn | ₹436,18 Mn | ₹370,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,23 | 8,99 | 7,96 | 61,89 | 12,04 | 7,80 | 5,11 | 6,12 | 7,14 | 3,62 | 3,12 | 1,42 | 1,34 | -0,77 | 1,19 | 4,35 | 5,85 | 2,69 | 2,69 | 2,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹6,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,10 Mr | ₹346,30 Mn | ₹336,20 Mn | ₹387,80 Mn | -₹3,29 Mr | ₹1,52 Mr | ₹362,30 Mn | ₹68,20 Mn | -₹162,40 Mn | -₹831,90 Mn | ₹1,60 Mr | ₹24,00 Mn | ₹269,00 Mn | ₹1,85 Mr | -₹1,45 Mr | -₹1,01 Mr | -₹96,77 Mn | -₹156,48 Mn | -₹683,01 Mn | -₹449,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,6% | 5,6% | 10,3% | 12,3% | 18,9% | 11,2% | 16,0% | 19,8% | 21,6% | 23,8% | 20,0% | 31,2% | 35,8% | 37,1% | 40,7% | 37,3% | 33,2% | 37,2% | 36,7% | 30,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,32 | 0,49 | 0,70 | 0,87 | 0,79 | 0,73 | 1,23 | 1,28 | 1,05 | 1,21 | 1,30 | 1,15 | 1,11 | 1,01 | 1,26 | 1,31 | 1,23 | 1,17 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,44 | 0,40 | 0,38 | 0,39 | 0,30 | 0,21 | 0,20 | 0,25 | 0,23 | 0,16 | 0,17 | 0,20 | 0,17 | 0,17 | 0,17 | 0,17 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,0% | 13,0% | 12,5% | 15,2% | 16,8% | 15,1% | 12,6% | 14,4% | 16,4% | 14,5% | 11,7% | 10,7% | 6,8% | 5,0% | 6,1% | 12,8% | 18,3% | 8,8% | 8,1% | 7,9% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 11,3% | 11,1% | 13,1% | 15,1% | 13,7% | 9,8% | 11,0% | 11,7% | 10,1% | 12,4% | 9,6% | 9,4% | 7,5% | 7,5% | 10,6% | 14,5% | 10,8% | 11,1% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 4,6% | 4,2% | 32,0% | 8,0% | 7,4% | 5,2% | 5,0% | 6,4% | 4,5% | 3,7% | 1,4% | 1,4% | -0,8% | 1,3% | 4,7% | 7,3% | 4,2% | 4,7% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,4% | 1,0% | 1,0% | 1,1% | -12,2% | 8,1% | 2,1% | 0,3% | -0,8% | -5,7% | 10,5% | 0,1% | 1,8% | 12,2% | -9,6% | -6,8% | -0,7% | -1,5% | -7,3% | -5,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,10 | +%2,85 | |
| Bharti Airtel Limited | 1862,10 | +%3,76 | |
| HDFC Bank Limited | 723,30 | +%1,77 | |
| ICICI Bank Limited | 1367,80 | +%2,18 | |
| State Bank of India | 956,40 | +%0,16 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2363,80 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,40 | +%0,67 |