SUNSHIELSunshield Chemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $112,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,06 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,01 Mr | ₹820,96 Mn | ₹782,29 Mn | ₹692,86 Mn | ₹612,18 Mn | ₹519,22 Mn | ₹431,39 Mn | ₹384,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹133,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹538,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹1,00 Mr | ₹854,73 Mn | ₹771,21 Mn | ₹785,40 Mn | ₹878,00 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,10 Mr | ₹995,47 Mn | ₹1,02 Mr | ₹747,65 Mn | ₹562,54 Mn | ₹287,71 Mn | ₹419,58 Mn | ₹386,16 Mn | ₹304,20 Mn | ₹288,29 Mn | ₹261,13 Mn | ₹248,77 Mn |
| Net Borç† | -₹141,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,40 Mr | ₹3,65 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,44 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,05 Mr | ₹940,72 Mn | ₹790,15 Mn | ₹645,03 Mn | ₹630,40 Mn | ₹419,85 Mn | ₹334,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹574,52 Mn | ₹417,64 Mn | ₹456,66 Mn | ₹377,26 Mn | ₹407,76 Mn | ₹401,79 Mn | ₹294,23 Mn | ₹293,70 Mn | ₹295,99 Mn | ₹252,74 Mn | ₹219,56 Mn | ₹146,47 Mn | ₹196,84 Mn | ₹129,77 Mn | ₹106,91 Mn | ₹110,99 Mn | ₹114,29 Mn | ₹101,38 Mn | ₹23,41 Mn | -₹4,55 Mn |
| FAVÖK | ₹522,90 Mn | ₹339,56 Mn | ₹408,55 Mn | ₹322,12 Mn | ₹313,88 Mn | ₹305,40 Mn | ₹170,15 Mn | ₹163,72 Mn | ₹157,60 Mn | ₹102,43 Mn | ₹96,31 Mn | ₹31,28 Mn | ₹112,25 Mn | ₹83,23 Mn | ₹74,26 Mn | ₹79,06 Mn | ₹91,38 Mn | ₹67,02 Mn | ₹31,96 Mn | ₹7,13 Mn |
| Net Kâr | ₹296,05 Mn | ₹145,84 Mn | ₹188,47 Mn | ₹136,61 Mn | ₹274,75 Mn | ₹141,84 Mn | ₹6,44 Mn | ₹2,23 Mn | ₹12,05 Mn | -₹66,71 Mn | -₹8,46 Mn | -₹31,83 Mn | -₹4,05 Mn | ₹9,13 Mn | ₹9,68 Mn | ₹14,94 Mn | ₹29,40 Mn | ₹36,59 Mn | -₹6,95 Mn | -₹28,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 33,66 | 19,57 | 25,29 | 18,33 | 36,86 | 19,03 | 0,86 | 0,30 | 1,64 | -9,07 | -1,13 | -4,27 | -0,54 | 1,22 | 1,30 | 2,00 | 3,95 | 4,91 | -0,94 | -5,44 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹4,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹159,12 Mn | -₹109,26 Mn | -₹71,99 Mn | -₹12,12 Mn | ₹115,29 Mn | ₹233,15 Mn | -₹44,09 Mn | ₹35,63 Mn | -₹91,61 Mn | ₹463.000 | -₹757,50 Mn | -₹210,37 Mn | -₹132,70 Mn | ₹87,31 Mn | -₹31,08 Mn | -₹85,53 Mn | -₹22,41 Mn | -₹30,44 Mn | -₹21,80 Mn | -₹75,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹200,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 32,9% | 37,2% | 42,8% | 44,3% | 60,1% | 74,4% | 71,5% | 67,1% | 67,0% | 64,7% | 56,2% | 55,6% | 35,0% | 53,6% | 55,7% | 49,7% | 55,5% | 60,5% | 64,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,44 | 1,20 | 1,23 | 1,36 | 1,38 | 1,36 | 1,23 | 1,28 | 1,12 | 1,12 | 0,94 | 0,89 | 1,32 | 1,28 | 1,20 | 1,14 | 1,05 | 1,21 | 0,97 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,75 | 1,45 | 1,12 | 0,97 | 0,97 | 0,79 | 0,72 | 0,75 | 0,73 | 0,66 | 0,59 | 0,47 | 0,53 | 0,42 | 0,37 | 0,31 | 0,26 | 0,25 | 0,17 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 11,4% | 16,1% | 15,4% | 16,7% | 20,2% | 16,3% | 15,5% | 16,1% | 15,3% | 14,7% | 12,4% | 14,8% | 12,3% | 11,4% | 14,0% | 17,7% | 16,1% | 5,6% | -1,4% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 9,3% | 14,4% | 13,2% | 12,9% | 15,4% | 9,4% | 8,6% | 8,6% | 6,2% | 6,4% | 2,6% | 8,4% | 7,9% | 7,9% | 10,0% | 14,2% | 10,6% | 7,6% | 2,1% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 4,0% | 6,7% | 5,6% | 11,3% | 7,1% | 0,4% | 0,1% | 0,7% | -4,0% | -0,6% | -2,7% | -0,3% | 0,9% | 1,0% | 1,9% | 4,6% | 5,8% | -1,7% | -8,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,6% | -3,0% | -2,5% | -0,5% | 4,7% | 11,7% | -2,4% | 1,9% | -5,0% | 0,0% | -50,7% | -17,7% | -10,0% | 8,3% | -3,3% | -10,8% | -3,5% | -4,8% | -5,2% | -22,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |