SUPERSPINSuper Spinning Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹926,33 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,82 Mr | ₹2,31 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,93 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,68 Mr | ₹4,67 Mr | ₹4,09 Mr | ₹4,61 Mr | ₹5,08 Mr | ₹5,00 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹432,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹493,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹151,47 Mn | ₹214,68 Mn | ₹276,82 Mn | ₹436,74 Mn | ₹371,62 Mn | ₹330,03 Mn | ₹365,52 Mn | ₹508,48 Mn | ₹732,44 Mn | ₹878,10 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,44 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,60 Mr |
| Net Borç† | ₹82,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹63,09 Mn | ₹66,27 Mn | ₹69,45 Mn | ₹55,47 Mn | ₹881,00 Mn | ₹448,11 Mn | ₹1,46 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,93 Mr | ₹3,46 Mr | ₹4,39 Mr | ₹5,22 Mr | ₹4,39 Mr | ₹3,88 Mr | ₹4,86 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,94 Mr |
| Brüt Kâr | ₹31,48 Mn | ₹48,61 Mn | ₹48,94 Mn | ₹47,10 Mn | ₹33,13 Mn | -₹24,46 Mn | -₹74,52 Mn | -₹26,29 Mn | ₹9,30 Mn | ₹65,13 Mn | ₹81,55 Mn | ₹157,16 Mn | ₹378,20 Mn | ₹386,24 Mn | -₹305,87 Mn | ₹543,75 Mn | ₹404,48 Mn | ₹480,88 Mn | ₹56,06 Mn | ₹1,09 Mr |
| FAVÖK | ₹41,55 Mn | ₹46,63 Mn | ₹57,34 Mn | ₹53,94 Mn | ₹37,19 Mn | -₹25,53 Mn | -₹108,82 Mn | -₹54,73 Mn | -₹43,60 Mn | ₹16,31 Mn | ₹21,68 Mn | ₹68,82 Mn | ₹326,85 Mn | ₹373,69 Mn | -₹263,37 Mn | ₹518,67 Mn | ₹430,88 Mn | ₹223,84 Mn | ₹260,82 Mn | ₹603,23 Mn |
| Net Kâr | -₹58,02 Mn | -₹164,06 Mn | -₹67,62 Mn | ₹27,68 Mn | ₹8,36 Mn | -₹78,92 Mn | -₹113,03 Mn | -₹160,26 Mn | -₹215,90 Mn | -₹129,71 Mn | -₹54,83 Mn | -₹132,71 Mn | ₹18,57 Mn | ₹61,82 Mn | -₹440,76 Mn | ₹147,08 Mn | ₹4,43 Mn | ₹0,00 | ₹18,51 Mn | ₹0,00 |
| Hisse Başı Kâr | -1,05 | -2,98 | -1,23 | 0,50 | 0,15 | -1,43 | -2,06 | -2,91 | -3,93 | -2,36 | -1,00 | -2,41 | 0,34 | 1,12 | -8,01 | 2,67 | 0,08 | -4,97 | 0,34 | 2,60 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹18,21 Mn | ₹3,65 Mn | ₹6,22 Mn | -₹135,25 Mn | -₹274,42 Mn | -₹225,85 Mn | ₹10,24 Mn | ₹88,25 Mn | ₹117,78 Mn | ₹52,69 Mn | -₹180,24 Mn | ₹76,56 Mn | -₹91,34 Mn | ₹57,97 Mn | ₹294,11 Mn | -₹175,82 Mn | ₹334,71 Mn | ₹206,64 Mn | ₹40,07 Mn | -₹300,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,4% | 21,4% | 24,4% | 26,9% | 20,9% | 18,1% | 15,8% | 16,9% | 25,0% | 27,8% | 49,5% | 49,1% | 49,3% | 46,3% | 53,7% | 44,7% | 48,7% | 52,2% | 50,7% | 52,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,50 | 0,25 | 0,63 | 0,69 | 0,89 | 0,93 | 1,53 | 1,72 | 1,85 | 1,53 | 1,45 | 1,04 | 0,96 | 0,80 | 0,75 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,13 | 0,14 | 0,11 | 1,78 | 0,91 | 2,95 | 4,21 | 5,27 | 5,93 | 7,01 | 8,89 | 10,56 | 8,89 | 7,86 | 9,85 | 7,99 | 7,42 | 7,70 | 7,98 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,9% | 73,3% | 70,5% | 84,9% | 3,8% | -5,5% | -5,1% | -1,3% | 0,4% | 2,2% | 2,4% | 3,6% | 7,2% | 8,8% | -7,9% | 11,2% | 10,3% | 13,1% | 1,5% | 27,7% |
| FAVÖK Marjı | 65,9% | 70,4% | 82,6% | 97,2% | 4,2% | -5,7% | -7,5% | -2,6% | -1,7% | 0,6% | 0,6% | 1,6% | 6,3% | 8,5% | -6,8% | 10,7% | 10,9% | 6,1% | 6,9% | 15,3% |
| Net Kâr Marjı | -92,0% | -247,6% | -97,4% | 49,9% | 0,9% | -17,6% | -7,8% | -7,7% | -8,3% | -4,4% | -1,6% | -3,0% | 0,4% | 1,4% | -11,3% | 3,0% | 0,1% | 0,0% | 0,5% | 0,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,9% | 5,5% | 9,0% | -243,8% | -31,1% | -50,4% | 0,7% | 4,2% | 4,5% | 1,8% | -5,2% | 1,7% | -1,8% | 1,3% | 7,6% | -3,6% | 8,5% | 5,6% | 1,1% | -7,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |