SUPREMEINDSupreme Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,54 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹77,95 Mr | ₹71,68 Mr | ₹65,56 Mr | ₹56,94 Mr | ₹49,96 Mr | ₹42,82 Mr | ₹36,19 Mr | ₹32,29 Mr | ₹29,36 Mr | ₹28,07 Mr | ₹24,25 Mr | ₹21,77 Mr | ₹20,32 Mr | ₹15,33 Mr | ₹15,23 Mr | ₹11,86 Mr | ₹11,26 Mr | ₹10,40 Mr | ₹8,11 Mr | ₹6,69 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹16,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹61,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹908,40 Mn | ₹758,00 Mn | ₹550,60 Mn | ₹511,70 Mn | ₹456,80 Mn | ₹376,70 Mn | ₹4,51 Mr | ₹1,62 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,79 Mr | ₹4,12 Mr | ₹4,70 Mr | ₹4,71 Mr | ₹3,52 Mr | ₹5,11 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,73 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,38 Mr |
| Net Borç† | -₹5,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹111,56 Mr | ₹103,82 Mr | ₹101,03 Mr | ₹91,62 Mr | ₹77,49 Mr | ₹63,11 Mr | ₹54,80 Mr | ₹55,78 Mr | ₹49,33 Mr | ₹44,51 Mr | ₹39,34 Mr | ₹39,04 Mr | ₹33,59 Mr | ₹29,27 Mr | ₹24,35 Mr | ₹20,07 Mr | ₹16,55 Mr | ₹13,10 Mr | ₹11,62 Mr | ₹9,82 Mr |
| Brüt Kâr | ₹17,47 Mr | ₹16,32 Mr | ₹18,14 Mr | ₹13,81 Mr | ₹13,91 Mr | ₹13,61 Mr | ₹9,91 Mr | ₹9,17 Mr | ₹8,84 Mr | ₹8,49 Mr | ₹6,87 Mr | ₹6,31 Mr | ₹5,80 Mr | ₹5,58 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,02 Mr | ₹3,20 Mr | ₹1,07 Mr | ₹807,77 Mn | ₹587,22 Mn |
| FAVÖK | ₹15,40 Mr | ₹14,10 Mr | ₹15,50 Mr | ₹11,96 Mr | ₹12,48 Mr | ₹12,54 Mr | ₹8,45 Mr | ₹7,62 Mr | ₹7,58 Mr | ₹7,55 Mr | ₹6,20 Mr | ₹5,30 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,49 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,17 Mr | ₹957,88 Mn |
| Net Kâr | ₹9,54 Mr | ₹9,61 Mr | ₹10,70 Mr | ₹8,65 Mr | ₹9,68 Mr | ₹9,78 Mr | ₹4,67 Mr | ₹4,49 Mr | ₹4,32 Mr | ₹4,30 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,56 Mr | ₹908,48 Mn | ₹537,63 Mn | ₹515,19 Mn | ₹459,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 75,10 | 75,64 | 84,21 | 68,12 | 76,24 | 77,00 | 36,80 | 35,32 | 33,99 | 33,88 | 23,35 | 22,31 | 22,84 | 19,03 | 15,42 | 12,28 | 6,84 | 3,89 | 3,73 | 3,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹4,49 Mr | ₹1,65 Mr | ₹9,13 Mr | ₹5,18 Mr | ₹481,60 Mn | ₹10,16 Mr | ₹2,88 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,25 Mr | ₹452,70 Mn | ₹1,02 Mr | -₹180,39 Mn | ₹2,24 Mr | -₹820,98 Mn | ₹718,51 Mn | ₹322,77 Mn | -₹439,27 Mn | ₹162,95 Mn | -₹78,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹8,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,2% | 1,1% | 0,8% | 0,9% | 0,9% | 0,9% | 12,5% | 5,0% | 8,4% | 9,9% | 17,0% | 21,6% | 23,2% | 23,0% | 33,6% | 19,3% | 15,3% | 30,5% | 28,3% | 35,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,43 | 1,45 | 1,54 | 1,61 | 1,55 | 1,47 | 1,51 | 1,73 | 1,68 | 1,59 | 1,62 | 1,79 | 1,65 | 1,91 | 1,60 | 1,69 | 1,47 | 1,26 | 1,43 | 1,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,81 | 1,68 | 1,64 | 1,49 | 1,26 | 1,02 | 0,89 | 0,90 | 0,80 | 0,72 | 0,64 | 0,63 | 0,54 | 0,47 | 0,39 | 0,33 | 0,27 | 0,21 | 0,19 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,7% | 15,7% | 18,0% | 15,1% | 17,9% | 21,6% | 18,1% | 16,4% | 17,9% | 19,1% | 17,5% | 16,2% | 17,3% | 19,1% | 20,1% | 20,0% | 19,4% | 8,2% | 7,0% | 6,0% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 13,6% | 15,3% | 13,1% | 16,1% | 19,9% | 15,4% | 13,7% | 15,4% | 17,0% | 15,8% | 13,6% | 14,6% | 14,8% | 13,3% | 14,4% | 15,0% | 10,9% | 10,0% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | 9,3% | 10,6% | 9,4% | 12,5% | 15,5% | 8,5% | 8,0% | 8,8% | 9,7% | 7,5% | 7,3% | 8,6% | 8,3% | 8,0% | 7,8% | 5,5% | 4,1% | 4,4% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,0% | 1,6% | 9,0% | 5,7% | 0,6% | 16,1% | 5,3% | 3,5% | 4,3% | 5,1% | 1,2% | 2,6% | -0,5% | 7,7% | -3,4% | 3,6% | 2,0% | -3,4% | 1,4% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |