SUPTANERYSuper Tannery Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,94 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,46 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹97,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹919,12 Mn | ₹693,12 Mn | ₹783,60 Mn | ₹681,64 Mn | ₹774,87 Mn | ₹829,13 Mn | ₹720,68 Mn | ₹707,05 Mn | ₹792,44 Mn | ₹934,44 Mn | ₹1,08 Mr | ₹987,55 Mn | ₹970,92 Mn | ₹858,98 Mn | ₹787,80 Mn | ₹820,67 Mn | ₹725,92 Mn | ₹787,27 Mn | ₹697,21 Mn | ₹574,13 Mn |
| Net Borç† | ₹821,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,47 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,75 Mr |
| Brüt Kâr | ₹708,82 Mn | ₹284,03 Mn | ₹240,61 Mn | ₹207,87 Mn | ₹176,49 Mn | ₹188,49 Mn | ₹149,31 Mn | ₹227,43 Mn | ₹184,34 Mn | ₹207,14 Mn | ₹215,61 Mn | ₹121,53 Mn | -₹139,11 Mn | -₹132,68 Mn | -₹84,22 Mn | -₹252,55 Mn | -₹81,93 Mn | -₹111,47 Mn | ₹191,33 Mn | ₹232,82 Mn |
| FAVÖK | ₹209,35 Mn | ₹27,88 Mn | ₹60,93 Mn | ₹49,76 Mn | ₹29,07 Mn | ₹76,00 Mn | ₹53,45 Mn | ₹111,06 Mn | ₹43,46 Mn | ₹207,96 Mn | ₹73,65 Mn | -₹43,22 Mn | -₹298,27 Mn | -₹258,67 Mn | -₹216,77 Mn | -₹459,06 Mn | -₹232,12 Mn | -₹309,30 Mn | -₹19,15 Mn | -₹7,68 Mn |
| Net Kâr | ₹67,31 Mn | ₹66,67 Mn | ₹58,51 Mn | ₹63,14 Mn | ₹45,66 Mn | ₹47,61 Mn | ₹34,21 Mn | ₹40,27 Mn | ₹32,62 Mn | ₹48,04 Mn | ₹31,17 Mn | ₹55,47 Mn | ₹96,22 Mn | ₹49,63 Mn | ₹32,42 Mn | ₹36,00 Mn | ₹47,12 Mn | ₹43,71 Mn | ₹25,85 Mn | ₹23,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,62 | 0,62 | 0,54 | 0,58 | 0,42 | 0,44 | 0,32 | 0,37 | 0,30 | 0,44 | 0,29 | 0,51 | 0,89 | 0,46 | 0,30 | 0,33 | 0,66 | 0,40 | 0,24 | 0,21 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹262,59 Mn | ₹131,70 Mn | -₹83,06 Mn | ₹85,81 Mn | ₹62,63 Mn | -₹97,27 Mn | ₹5,55 Mn | ₹108,06 Mn | -₹90,64 Mn | ₹122,11 Mn | -₹48,30 Mn | -₹37,34 Mn | -₹149,93 Mn | -₹33,84 Mn | -₹7,88 Mn | -₹97,00 Mn | ₹70,75 Mn | -₹78,31 Mn | -₹78,75 Mn | -₹197,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹251,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,3% | 26,2% | 31,4% | 30,2% | 33,2% | 34,4% | 33,5% | 33,7% | 36,2% | 36,7% | 42,5% | 40,9% | 39,3% | 40,7% | 43,1% | 42,0% | 41,0% | 47,1% | 42,9% | 39,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 1,01 | 0,87 | 0,95 | 0,89 | 0,75 | 0,80 | 0,91 | 1,06 | 0,87 | 0,93 | 1,17 | 1,18 | 1,01 | 1,15 | 1,04 | 0,80 | 1,12 | 1,19 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,24 | 2,41 | 1,96 | 1,94 | 1,89 | 1,65 | 1,56 | 1,72 | 2,11 | 2,00 | 2,13 | 2,56 | 2,65 | 1,93 | 1,90 | 1,84 | 1,29 | 1,70 | 1,75 | 1,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,7% | 10,7% | 11,1% | 9,7% | 8,5% | 10,4% | 8,6% | 12,0% | 7,9% | 9,4% | 9,2% | 4,3% | -4,8% | -6,2% | -4,0% | -12,5% | -5,7% | -5,9% | 9,9% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 1,0% | 2,8% | 2,3% | 1,4% | 4,2% | 3,1% | 5,8% | 1,9% | 9,4% | 3,1% | -1,5% | -10,2% | -12,1% | -10,3% | -22,6% | -16,3% | -16,5% | -1,0% | -0,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 2,5% | 2,7% | 2,9% | 2,2% | 2,6% | 2,0% | 2,1% | 1,4% | 2,2% | 1,3% | 2,0% | 3,3% | 2,3% | 1,5% | 1,8% | 3,3% | 2,3% | 1,3% | 1,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,6% | 4,9% | -3,8% | 4,0% | 3,0% | -5,3% | 0,3% | 5,7% | -3,9% | 5,5% | -2,1% | -1,3% | -5,1% | -1,6% | -0,4% | -4,8% | 5,0% | -4,2% | -4,1% | -11,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |