SURAJLTDSuraj Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $37,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,26 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,35 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹882,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹603,02 Mn | ₹640,80 Mn | ₹336,61 Mn | ₹216,62 Mn | ₹354,82 Mn | ₹558,18 Mn | ₹807,09 Mn | ₹985,30 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,11 Mr | ₹933,02 Mn | ₹998,66 Mn | ₹571,35 Mn | ₹683,82 Mn |
| Net Borç† | ₹601,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,04 Mr | ₹2,32 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,41 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,52 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹145,12 Mn | ₹221,17 Mn | ₹380,36 Mn | ₹319,59 Mn | ₹65,15 Mn | ₹84,29 Mn | ₹141,96 Mn | ₹107,26 Mn | ₹102,28 Mn | ₹72,21 Mn | ₹152,89 Mn | ₹220,22 Mn | ₹263,04 Mn | ₹287,39 Mn | ₹280,33 Mn | ₹327,49 Mn | ₹234,42 Mn | ₹283,76 Mn | ₹431,64 Mn | ₹285,69 Mn |
| FAVÖK | ₹141,83 Mn | ₹262,73 Mn | ₹390,75 Mn | ₹334,90 Mn | ₹99,06 Mn | ₹127,65 Mn | ₹161,06 Mn | ₹138,33 Mn | ₹129,57 Mn | ₹155,65 Mn | ₹182,81 Mn | ₹255,62 Mn | ₹329,35 Mn | ₹355,24 Mn | ₹317,66 Mn | ₹297,83 Mn | ₹255,49 Mn | ₹203,44 Mn | ₹333,18 Mn | ₹198,85 Mn |
| Net Kâr | ₹74,70 Mn | ₹133,05 Mn | ₹215,24 Mn | ₹201,24 Mn | ₹30,02 Mn | ₹13,73 Mn | ₹9,72 Mn | ₹14,08 Mn | ₹3,61 Mn | ₹4,29 Mn | ₹3,91 Mn | ₹68,91 Mn | ₹36,78 Mn | ₹71,45 Mn | ₹62,54 Mn | ₹68,37 Mn | ₹51,58 Mn | ₹58,63 Mn | ₹136,13 Mn | ₹81,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,07 | 7,25 | 11,72 | 10,70 | 1,56 | 0,71 | 0,50 | 0,73 | 0,19 | 0,22 | 0,20 | 3,58 | 1,91 | 3,71 | 3,25 | 3,55 | 2,68 | 3,45 | 8,00 | 5,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹32,88 Mn | -₹288,57 Mn | ₹23,74 Mn | ₹220,03 Mn | ₹207,90 Mn | ₹214,53 Mn | ₹164,04 Mn | ₹137,29 Mn | ₹29,78 Mn | ₹55,99 Mn | ₹5,21 Mn | -₹105,69 Mn | ₹154,70 Mn | ₹49,77 Mn | -₹194,21 Mn | -₹83,38 Mn | ₹137,00 Mn | -₹441,75 Mn | ₹143,51 Mn | -₹396,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹95,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,7% | 28,8% | 18,1% | 14,9% | 22,5% | 33,1% | 42,9% | 49,8% | 52,5% | 50,8% | 56,5% | 55,2% | 53,9% | 55,7% | 57,4% | 52,0% | 50,7% | 58,9% | 44,4% | 50,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 1,04 | 1,78 | 2,51 | 2,17 | 1,11 | 0,93 | 0,89 | 0,89 | 0,83 | 0,71 | 1,06 | 1,05 | 1,11 | 1,06 | 1,11 | 0,93 | 1,34 | 2,11 | 1,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,68 | 2,40 | 2,65 | 2,48 | 1,36 | 1,27 | 1,27 | 1,38 | 1,38 | 1,10 | 1,80 | 1,71 | 1,92 | 1,79 | 1,71 | 1,24 | 1,65 | 1,97 | 1,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,1% | 9,5% | 11,5% | 8,8% | 1,9% | 4,5% | 8,1% | 6,1% | 5,4% | 3,8% | 10,0% | 8,9% | 11,2% | 10,9% | 11,4% | 13,9% | 13,7% | 12,5% | 15,9% | 13,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,0% | 11,3% | 11,8% | 9,2% | 2,9% | 6,8% | 9,2% | 7,9% | 6,8% | 8,2% | 12,0% | 10,3% | 14,0% | 13,5% | 12,9% | 12,6% | 14,9% | 9,0% | 12,3% | 9,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 5,7% | 6,5% | 5,5% | 0,9% | 0,7% | 0,6% | 0,8% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 2,8% | 1,6% | 2,7% | 2,5% | 2,9% | 3,0% | 2,6% | 5,0% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,6% | -12,5% | 0,7% | 6,0% | 6,1% | 11,4% | 9,4% | 7,8% | 1,6% | 2,9% | 0,3% | -4,3% | 6,6% | 1,9% | -7,9% | -3,5% | 8,0% | -19,5% | 5,3% | -18,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |