SUVENSuven Life Sciences Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,00 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,24 Mr | ₹1,35 Mr | ₹2,85 Mr | ₹3,89 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,83 Mr | ₹3,05 Mr | ₹9,52 Mr | ₹9,54 Mr | ₹8,90 Mr | ₹7,76 Mr | ₹4,89 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹82,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹328,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹166,94 Mn | ₹0,00 | ₹7,10 Mn | ₹16,05 Mn | ₹32,09 Mn | ₹47,64 Mn | ₹60,13 Mn | ₹27,19 Mn | ₹339,91 Mn | ₹707,83 Mn | ₹825,57 Mn | ₹1,09 Mr | ₹905,70 Mn | ₹1,17 Mr | ₹978,09 Mn | ₹657,57 Mn | ₹500,63 Mn | ₹431,11 Mn | ₹546,16 Mn | ₹414,91 Mn |
| Net Borç† | -₹5,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹71,15 Mn | ₹66,56 Mn | ₹116,93 Mn | ₹135,39 Mn | ₹118,44 Mn | ₹134,78 Mn | ₹144,15 Mn | ₹2,76 Mr | ₹6,13 Mr | ₹5,39 Mr | ₹5,00 Mr | ₹5,21 Mr | ₹5,10 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,12 Mr |
| Brüt Kâr | -₹241,95 Mn | -₹213,26 Mn | -₹147,72 Mn | -₹119,93 Mn | -₹137,31 Mn | -₹94,28 Mn | -₹88,18 Mn | ₹1,06 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,76 Mr | ₹1,00 Mr | ₹716,69 Mn | ₹513,76 Mn | ₹538,71 Mn | ₹429,78 Mn | ₹466,99 Mn | ₹324,04 Mn |
| FAVÖK | -₹2,84 Mr | -₹1,65 Mr | -₹1,28 Mr | -₹1,25 Mr | -₹1,22 Mr | -₹795,27 Mn | -₹1,13 Mr | -₹138,89 Mn | ₹1,92 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,73 Mr | ₹2,22 Mr | ₹596,78 Mn | ₹329,40 Mn | ₹135,62 Mn | ₹147,11 Mn | ₹173,54 Mn | ₹125,52 Mn | ₹163,19 Mn |
| Net Kâr | -₹2,76 Mr | -₹1,61 Mr | -₹1,05 Mr | -₹1,18 Mr | -₹1,22 Mr | -₹721,51 Mn | -₹942,18 Mn | -₹239,04 Mn | ₹1,24 Mr | ₹871,87 Mn | ₹718,49 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,44 Mr | ₹308,39 Mn | ₹143,62 Mn | ₹104,00 Mn | ₹70,01 Mn | ₹71,22 Mn | ₹83,53 Mn | ₹112,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -12,13 | -7,37 | -4,82 | -6,63 | -8,82 | -5,22 | -6,82 | -1,73 | 8,95 | 6,31 | 5,20 | 8,33 | 11,37 | 2,43 | 1,13 | 0,82 | 0,55 | 0,57 | 0,66 | 3,96 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹3,02 Mr | -₹1,86 Mr | — | -₹1,06 Mr | -₹1,47 Mr | -₹961,65 Mn | -₹1,97 Mr | -₹938,40 Mn | ₹261,66 Mn | ₹746,60 Mn | ₹67,40 Mn | ₹278,45 Mn | ₹781,28 Mn | -₹12,49 Mn | -₹28,96 Mn | -₹133,51 Mn | ₹28,02 Mn | ₹166,97 Mn | -₹200,13 Mn | -₹64,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹50,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 0,0% | 0,2% | 0,4% | 3,0% | 3,7% | 3,3% | 0,9% | 3,6% | 7,4% | 9,3% | 14,0% | 18,5% | 32,5% | 31,5% | 26,6% | 21,8% | 20,5% | 24,8% | 23,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,91 | 0,64 | 0,56 | 0,56 | 0,67 | 1,04 | 0,72 | 0,66 | 0,61 | 0,56 | 0,66 | 0,53 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,47 | 1,04 | 0,91 | 0,84 | 0,88 | 0,86 | 0,44 | 0,35 | 0,25 | 0,22 | 0,24 | 0,20 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -340,1% | -320,4% | -126,3% | -88,6% | -115,9% | -70,0% | -61,2% | 38,3% | 46,3% | 41,9% | 38,7% | 40,9% | 54,1% | 38,9% | 35,1% | 34,2% | 41,7% | 30,7% | 39,8% | 29,0% |
| FAVÖK Marjı | -3.993,3% | -2.485,5% | -1.092,9% | -926,4% | -1.028,3% | -590,0% | -782,8% | -5,0% | 31,4% | 24,8% | 21,9% | 33,3% | 43,5% | 23,1% | 16,1% | 9,0% | 11,4% | 12,4% | 10,7% | 14,6% |
| Net Kâr Marjı | -3.884,1% | -2.415,1% | -898,6% | -873,5% | -1.030,0% | -535,3% | -653,6% | -8,7% | 20,2% | 16,2% | 14,4% | 20,9% | 28,2% | 12,0% | 7,0% | 6,9% | 5,4% | 5,1% | 7,1% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4.248,4% | -2.790,7% | — | -785,2% | -1.237,6% | -713,5% | -1.365,1% | -34,0% | 4,3% | 13,9% | 1,3% | 5,3% | 15,3% | -0,5% | -1,4% | -8,9% | 2,2% | 11,9% | -17,1% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |