SVPGLOBSVP Global Textiles Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹28,09 Mr | ₹25,74 Mr | ₹35,48 Mr | ₹37,93 Mr | ₹37,77 Mr | ₹38,68 Mr | ₹38,77 Mr | ₹24,13 Mr | ₹23,02 Mr | ₹21,52 Mr | ₹13,01 Mr | ₹371,49 Mn | ₹252,02 Mn | ₹227,74 Mn | ₹173,61 Mn | ₹78,33 Mn | ₹89,56 Mn | ₹80,97 Mn | ₹71,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹47,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹34,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹6,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹29,20 Mr | ₹28,18 Mr | ₹24,62 Mr | ₹26,65 Mr | ₹24,47 Mr | ₹24,22 Mr | ₹24,57 Mr | ₹15,79 Mr | ₹15,99 Mr | ₹14,72 Mr | ₹7,06 Mr | ₹102,62 Mn | ₹95,91 Mn | ₹24,20 Mn | ₹89,27 Mn | ₹33,80 Mn | ₹25,43 Mn | ₹16,96 Mn | ₹30,61 Mn |
| Net Borç† | ₹29,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹50,31 Mn | ₹922,07 Mn | ₹3,02 Mr | ₹9,17 Mr | ₹17,15 Mr | ₹12,62 Mr | ₹13,53 Mr | ₹13,48 Mr | ₹24,89 Mr | ₹19,01 Mr | ₹17,84 Mr | ₹372,21 Mn | ₹53,31 Mn | ₹54,41 Mn | ₹50,23 Mn | ₹7,34 Mn | ₹15,06 Mn | ₹37,75 Mn | ₹55,61 Mn |
| Brüt Kâr | -₹1,07 Mr | -₹1,03 Mr | -₹1,24 Mr | ₹947,71 Mn | ₹2,06 Mr | ₹245,57 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,66 Mr | ₹913,21 Mn | ₹703,39 Mn | ₹5,28 Mn | ₹336.499 | ₹1,44 Mn | ₹1,87 Mn | -₹327.939 | ₹895.548 | ₹1,53 Mn | -₹1,93 Mn |
| FAVÖK | ₹1,00 Mr | -₹7,32 Mr | -₹144,35 Mn | ₹125,94 Mn | ₹2,46 Mr | ₹770,22 Mn | ₹1,79 Mr | ₹1,64 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,16 Mr | ₹624,71 Mn | -₹1,20 Mn | ₹1,14 Mn | ₹1,90 Mn | ₹571.230 | ₹1,54 Mn | ₹1,58 Mn | ₹3,80 Mn | -₹63.540 |
| Net Kâr | ₹456,16 Mn | -₹8,89 Mr | -₹4,32 Mr | -₹2,34 Mr | ₹712,90 Mn | ₹248,50 Mn | ₹511,45 Mn | ₹462,28 Mn | ₹679,50 Mn | ₹176,11 Mn | ₹87,93 Mn | ₹1,87 Mn | ₹354.960 | ₹229.776 | ₹182.176 | ₹57.707 | ₹489.852 | ₹1,01 Mn | ₹1,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,61 | -70,31 | -34,15 | -18,52 | 5,64 | 1,96 | 4,04 | 3,65 | 5,37 | 1,39 | 0,70 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,31 Mr | -₹2,33 Mr | — | -₹3,31 Mr | — | -₹1,67 Mr | -₹13,62 Mr | ₹1,15 Mr | -₹1,28 Mr | -₹7,10 Mr | -₹3,22 Mr | -₹4,04 Mn | -₹107,62 Mn | -₹5,70 Mn | -₹51,21 Mn | -₹18,61 Mn | -₹7,40 Mn | ₹2,52 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 103,9% | 109,5% | 69,4% | 70,3% | 64,8% | 62,6% | 63,4% | 65,4% | 69,5% | 68,4% | 54,3% | 27,6% | 38,1% | 10,6% | 51,4% | 43,2% | 28,4% | 20,9% | 42,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,04 | 0,09 | 0,24 | 0,45 | 0,33 | 0,35 | 0,56 | 1,08 | 0,88 | 1,37 | 1,00 | 0,21 | 0,24 | 0,29 | 0,09 | 0,17 | 0,47 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,01 | -0,14 | -0,45 | -1,36 | -2,55 | -1,87 | -2,01 | -2,00 | -3,70 | -2,82 | -2,65 | -0,06 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2.135,3% | -111,9% | -41,1% | 10,3% | 12,0% | 1,9% | 8,8% | 9,2% | 6,6% | 4,8% | 3,9% | 1,4% | 0,6% | 2,6% | 3,7% | -4,5% | 5,9% | 4,0% | -3,5% |
| FAVÖK Marjı | 1.995,5% | -793,9% | -4,8% | 1,4% | 14,3% | 6,1% | 13,2% | 12,2% | 8,9% | 6,1% | 3,5% | -0,3% | 2,1% | 3,5% | 1,1% | 20,9% | 10,5% | 10,1% | -0,1% |
| Net Kâr Marjı | 906,6% | -964,5% | -143,1% | -25,6% | 4,2% | 2,0% | 3,8% | 3,4% | 2,7% | 0,9% | 0,5% | 0,5% | 0,7% | 0,4% | 0,4% | 0,8% | 3,3% | 2,7% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2.601,3% | -252,4% | — | -36,1% | — | -13,3% | -100,7% | 8,5% | -5,2% | -37,3% | -18,0% | -1,1% | -201,9% | -10,5% | -102,0% | -253,4% | -49,1% | 6,7% | — |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |