SYNCOMFSyncom Formulation (India) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $194,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,35 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,92 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,13 Mr | ₹923,19 Mn | ₹633,06 Mn | ₹679,82 Mn | ₹539,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹51,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹14,94 Mn | ₹45,84 Mn | ₹724,87 Mn | ₹831,82 Mn | ₹577,91 Mn | ₹620,90 Mn | ₹21,48 Mn | ₹86,74 Mn | ₹124,46 Mn | ₹124,51 Mn | ₹56,22 Mn | ₹60,77 Mn | ₹33,04 Mn | ₹20,53 Mn | ₹64,52 Mn | ₹50,43 Mn | ₹92,97 Mn | ₹107,44 Mn | ₹72,28 Mn | ₹70,39 Mn |
| Net Borç† | -₹1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,82 Mr | ₹4,57 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,13 Mr | ₹729,94 Mn | ₹806,25 Mn | ₹548,84 Mn | ₹648,67 Mn | ₹572,55 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,16 Mr | ₹861,80 Mn | ₹559,50 Mn | ₹437,87 Mn | ₹462,96 Mn | ₹498,81 Mn | ₹229,68 Mn | ₹216,70 Mn | ₹216,04 Mn | ₹294,36 Mn | ₹260,00 Mn | ₹302,98 Mn | ₹273,69 Mn | ₹187,00 Mn | ₹136,12 Mn | ₹126,48 Mn | ₹150,45 Mn | ₹38,31 Mn | ₹81,61 Mn | ₹57,98 Mn |
| FAVÖK | ₹707,73 Mn | ₹470,42 Mn | ₹261,09 Mn | ₹184,24 Mn | ₹186,97 Mn | ₹327,54 Mn | ₹115,78 Mn | ₹73,50 Mn | ₹73,97 Mn | ₹113,44 Mn | ₹117,24 Mn | ₹125,07 Mn | ₹162,69 Mn | ₹74,11 Mn | ₹17,41 Mn | -₹2,96 Mn | ₹44,87 Mn | ₹39,00 Mn | ₹36,77 Mn | ₹43,73 Mn |
| Net Kâr | ₹764,38 Mn | ₹494,35 Mn | ₹253,14 Mn | ₹200,71 Mn | ₹197,90 Mn | ₹291,72 Mn | ₹142,53 Mn | ₹110,90 Mn | ₹86,47 Mn | ₹106,52 Mn | ₹103,56 Mn | ₹97,57 Mn | ₹93,17 Mn | ₹56,56 Mn | ₹35,06 Mn | ₹2,04 Mn | ₹44,13 Mn | ₹26,44 Mn | ₹35,86 Mn | ₹40,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,81 | 0,53 | 0,27 | 0,22 | 0,23 | 0,37 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,17 | 0,07 | 0,04 | 0,00 | 0,15 | 0,12 | 0,17 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹452,54 Mn | ₹126,12 Mn | -₹185,69 Mn | -₹132,36 Mn | ₹36,61 Mn | -₹22,65 Mn | ₹36,55 Mn | — | -₹36,87 Mn | -₹33,25 Mn | ₹173,40 Mn | -₹18,38 Mn | ₹42,74 Mn | ₹35,45 Mn | ₹9,03 Mn | -₹302,55 Mn | -₹24,87 Mn | -₹33,37 Mn | -₹15,14 Mn | -₹14,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹121,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 1,1% | 17,9% | 22,0% | 18,7% | 21,3% | 1,2% | 5,0% | 7,3% | 7,1% | 3,1% | 4,3% | 2,3% | 1,6% | 5,7% | 4,5% | 10,1% | 17,0% | 10,6% | 13,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 1,10 | 0,64 | 0,59 | 0,71 | 0,82 | 1,11 | 1,05 | 0,90 | 1,02 | 0,99 | 1,18 | 1,02 | 0,90 | 0,99 | 0,65 | 0,87 | 0,87 | 0,95 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,16 | 1,10 | 0,62 | 0,54 | 0,52 | 0,58 | 0,48 | 0,44 | 0,37 | 0,43 | 0,43 | 0,40 | 0,35 | 0,27 | 0,27 | 0,18 | 0,19 | 0,13 | 0,16 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,1% | 18,8% | 21,6% | 19,7% | 21,3% | 20,8% | 11,5% | 11,9% | 14,0% | 16,4% | 14,5% | 18,1% | 18,6% | 16,7% | 12,1% | 17,3% | 18,7% | 7,0% | 12,6% | 10,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,7% | 10,3% | 10,1% | 8,3% | 8,6% | 13,7% | 5,8% | 4,0% | 4,8% | 6,3% | 6,6% | 7,5% | 11,1% | 6,6% | 1,5% | -0,4% | 5,6% | 7,1% | 5,7% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | 15,9% | 10,8% | 9,8% | 9,0% | 9,1% | 12,2% | 7,1% | 6,1% | 5,6% | 5,9% | 5,8% | 5,8% | 6,3% | 5,1% | 3,1% | 0,3% | 5,5% | 4,8% | 5,5% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | 2,8% | -7,2% | -5,9% | 1,7% | -0,9% | 1,8% | — | -2,4% | -1,9% | 9,7% | -1,1% | 2,9% | 3,2% | 0,8% | -41,4% | -3,1% | -6,1% | -2,3% | -2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |