TAKETAKE Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹362,41 Mn | ₹364,79 Mn | ₹881,05 Mn | ₹2,24 Mr | ₹12,23 Mr | ₹18,45 Mr | ₹24,83 Mr | ₹23,34 Mr | ₹18,44 Mr | ₹13,73 Mr | ₹12,14 Mr | ₹9,22 Mr | ₹8,71 Mr | ₹8,37 Mr | ₹7,41 Mr | ₹6,08 Mr | ₹5,13 Mr | ₹5,15 Mr | ₹3,98 Mr | ₹2,58 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹52,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹310,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹370,85 Mn | ₹463,69 Mn | ₹779,90 Mn | ₹5,50 Mr | ₹6,03 Mr | ₹4,74 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,37 Mr | ₹3,36 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,85 Mr | ₹349,30 Mn | ₹238,27 Mn | ₹299,71 Mn | ₹1,38 Mr |
| Net Borç† | -₹2,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹541,85 Mn | ₹0,00 | ₹36,02 Mn | ₹1,89 Mr | ₹6,53 Mr | ₹7,74 Mr | ₹22,13 Mr | ₹20,39 Mr | ₹15,87 Mr | ₹13,45 Mr | ₹10,30 Mr | ₹7,30 Mr | ₹8,16 Mr | ₹8,32 Mr | ₹7,04 Mr | ₹5,00 Mr | ₹3,52 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,94 Mr | ₹1,82 Mr |
| Brüt Kâr | -₹4,48 Mn | -₹11,76 Mn | -₹23,55 Mn | ₹338,66 Mn | ₹644,28 Mn | -₹186,29 Mn | ₹5,85 Mr | ₹6,44 Mr | ₹5,39 Mr | ₹4,36 Mr | ₹3,44 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,70 Mr | ₹925,95 Mn | ₹553,02 Mn | ₹1,96 Mr | ₹583,72 Mn |
| FAVÖK | -₹19,14 Mn | -₹74,21 Mn | -₹204,83 Mn | -₹188,76 Mn | ₹108,14 Mn | -₹668,47 Mn | ₹1,70 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,06 Mr | ₹609,03 Mn | ₹705,32 Mn | ₹767,93 Mn | ₹423,12 Mn |
| Net Kâr | ₹108,49 Mn | ₹374,67 Mn | -₹1,20 Mr | -₹1,00 Mr | -₹7,82 Mr | -₹4,52 Mr | -₹123,60 Mn | ₹1,77 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,20 Mr | ₹698,83 Mn | ₹580,00 Mn | ₹794,70 Mn | ₹855,79 Mn | ₹699,95 Mn | ₹324,26 Mn | ₹532,41 Mn | ₹528,52 Mn | ₹316,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,73 | 2,56 | -8,18 | -6,86 | -53,50 | -30,91 | -0,85 | 12,09 | 12,15 | 11,19 | 9,85 | 5,82 | 4,83 | 6,61 | 7,11 | 5,83 | 2,70 | 4,44 | 4,74 | 3,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹27,76 Mn | -₹161,80 Mn | -₹19,49 Mn | -₹168,03 Mn | ₹588,90 Mn | ₹1,01 Mr | ₹178,08 Mn | -₹447,27 Mn | ₹196,63 Mn | -₹304,53 Mn | ₹951,73 Mn | ₹488,86 Mn | ₹677,34 Mn | ₹610,10 Mn | ₹625,29 Mn | ₹408,07 Mn | ₹175,28 Mn | ₹611,59 Mn | ₹388,33 Mn | ₹90,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 42,1% | 20,7% | 6,4% | 29,8% | 24,3% | 20,3% | 17,5% | 17,3% | 27,7% | 22,6% | 23,7% | 23,5% | 26,7% | 30,4% | 6,8% | 4,6% | 7,5% | 53,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,50 | 0,00 | 0,04 | 0,84 | 0,53 | 0,42 | 0,89 | 0,87 | 0,86 | 0,98 | 0,85 | 0,79 | 0,94 | 0,99 | 0,95 | 0,82 | 0,69 | 0,65 | 0,74 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,75 | 0,00 | 0,12 | 6,10 | 21,05 | 24,97 | 71,38 | 65,77 | 51,20 | 43,37 | 33,23 | 23,56 | 26,31 | 26,84 | 22,70 | 16,14 | 11,35 | 10,82 | 9,48 | 5,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,8% | — | -65,4% | 17,9% | 9,9% | -2,4% | 26,4% | 31,6% | 34,0% | 32,4% | 33,4% | 33,6% | 29,8% | 33,8% | 34,5% | 33,9% | 26,3% | 16,5% | 66,6% | 32,1% |
| FAVÖK Marjı | -3,5% | — | -568,7% | -10,0% | 1,7% | -8,6% | 7,7% | 18,9% | 19,4% | 19,7% | 20,7% | 20,5% | 18,1% | 19,8% | 21,2% | 21,2% | 17,3% | 21,0% | 26,1% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | 20,0% | — | -3.320,9% | -53,0% | -119,9% | -58,4% | -0,6% | 8,7% | 10,1% | 10,6% | 11,6% | 9,6% | 7,1% | 9,6% | 12,2% | 14,0% | 9,2% | 15,9% | 18,0% | 17,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,1% | — | -54,1% | -8,9% | 9,0% | 13,1% | 0,8% | -2,2% | 1,2% | -2,3% | 9,2% | 6,7% | 8,3% | 7,3% | 8,9% | 8,2% | 5,0% | 18,2% | 13,2% | 4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |