TALBROAUTOTalbros Automotive Components Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $303,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,89 Mr | ₹9,54 Mr | ₹8,63 Mr | ₹6,58 Mr | ₹5,72 Mr | ₹5,36 Mr | ₹4,86 Mr | ₹5,08 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,03 Mr | ₹3,96 Mr | ₹3,84 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,76 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹401,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹836,98 Mn | ₹938,18 Mn | ₹987,02 Mn | ₹868,92 Mn | ₹891,83 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,11 Mr | ₹958,31 Mn | ₹836,10 Mn | ₹624,94 Mn |
| Net Borç† | -₹300,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,70 Mr | ₹8,27 Mr | ₹7,78 Mr | ₹6,47 Mr | ₹5,77 Mr | ₹4,44 Mr | ₹3,85 Mr | ₹4,83 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,74 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,54 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,68 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,81 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,09 Mr | ₹712,06 Mn | ₹539,75 Mn | ₹722,28 Mn | ₹593,15 Mn | ₹477,12 Mn | ₹482,20 Mn | ₹480,41 Mn | ₹399,06 Mn | ₹410,27 Mn | ₹436,74 Mn | ₹559,82 Mn | ₹423,63 Mn | ₹417,71 Mn | ₹191,27 Mn | ₹131,99 Mn |
| FAVÖK | ₹1,39 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,16 Mr | ₹890,51 Mn | ₹760,23 Mn | ₹564,66 Mn | ₹373,92 Mn | ₹512,47 Mn | ₹411,80 Mn | ₹316,96 Mn | ₹251,82 Mn | ₹258,42 Mn | ₹230,11 Mn | ₹257,39 Mn | ₹294,57 Mn | ₹378,56 Mn | ₹294,16 Mn | ₹240,83 Mn | ₹227,08 Mn | ₹162,10 Mn |
| Net Kâr | ₹1,04 Mr | ₹944,33 Mn | ₹1,10 Mr | ₹555,77 Mn | ₹448,86 Mn | ₹391,31 Mn | ₹122,00 Mn | ₹263,78 Mn | ₹228,96 Mn | ₹122,24 Mn | ₹97,11 Mn | ₹141,22 Mn | ₹193,13 Mn | ₹138,78 Mn | ₹143,79 Mn | ₹125,89 Mn | ₹87,64 Mn | ₹6,44 Mn | ₹88,42 Mn | ₹94,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,87 | 15,30 | 17,82 | 9,00 | 7,27 | 6,34 | 1,98 | 4,27 | 3,71 | 1,98 | 1,57 | 2,29 | 3,13 | 2,25 | 2,33 | 2,04 | 1,42 | 0,11 | 1,55 | 1,66 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹29,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹409,65 Mn | ₹207,31 Mn | -₹7,16 Mn | ₹50,63 Mn | ₹57,72 Mn | ₹296,53 Mn | ₹13,90 Mn | -₹350,67 Mn | -₹17,00 Mn | ₹80,62 Mn | ₹76,99 Mn | -₹7,40 Mn | -₹97,11 Mn | -₹52,87 Mn | -₹2,65 Mn | ₹66,09 Mn | -₹125,90 Mn | -₹131,82 Mn | -₹211,91 Mn | -₹479,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹414,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,7% | 9,8% | 11,4% | 13,2% | 15,6% | 19,3% | 31,6% | 30,6% | 26,2% | 30,1% | 31,7% | 34,7% | 36,0% | 35,8% | 35,8% | 35,7% | 40,9% | 40,1% | 35,8% | 35,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,87 | 0,90 | 0,98 | 1,01 | 0,83 | 0,79 | 0,95 | 0,83 | 0,81 | 0,94 | 0,97 | 1,01 | 0,98 | 1,10 | 1,06 | 0,91 | 0,85 | 0,80 | 0,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,17 | 1,11 | 1,05 | 0,87 | 0,78 | 0,60 | 0,52 | 0,65 | 0,53 | 0,44 | 0,50 | 0,50 | 0,47 | 0,44 | 0,48 | 0,43 | 0,33 | 0,27 | 0,25 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,8% | 20,5% | 19,2% | 18,6% | 18,9% | 16,0% | 14,0% | 15,0% | 15,1% | 14,7% | 12,9% | 12,9% | 11,5% | 12,6% | 12,3% | 17,5% | 17,2% | 20,4% | 10,2% | 7,9% |
| FAVÖK Marjı | 16,0% | 15,8% | 14,9% | 13,8% | 13,2% | 12,7% | 9,7% | 10,6% | 10,5% | 9,8% | 6,7% | 6,9% | 6,6% | 7,9% | 8,3% | 11,8% | 11,9% | 11,8% | 12,1% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | 12,0% | 11,4% | 14,1% | 8,6% | 7,8% | 8,8% | 3,2% | 5,5% | 5,8% | 3,8% | 2,6% | 3,8% | 5,5% | 4,3% | 4,1% | 3,9% | 3,6% | 0,3% | 4,7% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 2,5% | -0,1% | 0,8% | 1,0% | 6,7% | 0,4% | -7,3% | -0,4% | 2,5% | 2,1% | -0,2% | -2,8% | -1,6% | -0,1% | 2,1% | -5,1% | -6,5% | -11,3% | -28,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |