TARACHANDTara Chand Infralogistic Solutions Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,16 Mr | ₹3,91 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,17 Mr | ₹662,68 Mn | ₹461,44 Mn | ₹478,60 Mn | ₹445,08 Mn | ₹205,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹268,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,38 Mr | ₹1,12 Mr | ₹852,31 Mn | ₹870,18 Mn | ₹937,77 Mn | ₹1,05 Mr | ₹859,48 Mn | ₹513,14 Mn | ₹550,67 Mn | ₹414,34 Mn | ₹300,47 Mn | ₹324,20 Mn | ₹256,24 Mn | ₹111,79 Mn |
| Net Borç† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | ₹2,85 Mr | ₹2,48 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,13 Mr | ₹994,36 Mn | ₹802,58 Mn | ₹517,55 Mn | ₹457,00 Mn | ₹390,03 Mn | ₹238,16 Mn | ₹224,89 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,39 Mr | ₹1,24 Mr | ₹791,26 Mn | ₹626,65 Mn | ₹491,74 Mn | ₹430,74 Mn | ₹385,73 Mn | ₹324,88 Mn | ₹139,06 Mn | ₹96,40 Mn | ₹238,42 Mn | ₹175,77 Mn | ₹107,41 Mn | ₹119,47 Mn |
| FAVÖK | ₹1,05 Mr | ₹785,59 Mn | ₹567,11 Mn | ₹385,77 Mn | ₹306,36 Mn | ₹344,24 Mn | ₹343,62 Mn | ₹194,54 Mn | ₹143,83 Mn | ₹104,98 Mn | ₹92,43 Mn | ₹91,03 Mn | ₹54,71 Mn | ₹44,45 Mn |
| Net Kâr | ₹278,71 Mn | ₹248,57 Mn | ₹161,33 Mn | ₹93,57 Mn | ₹23,73 Mn | ₹25,64 Mn | ₹79,65 Mn | ₹47,46 Mn | ₹46,06 Mn | ₹27,68 Mn | ₹11,87 Mn | ₹6,92 Mn | ₹6,55 Mn | ₹5,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,54 | 3,15 | 2,17 | 1,19 | 0,35 | 0,38 | 1,17 | 0,70 | 0,99 | 0,59 | 0,17 | 0,10 | 0,10 | 0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹219,95 Mn | -₹226,87 Mn | -₹206,04 Mn | -₹3,51 Mn | ₹14,80 Mn | -₹279,83 Mn | -₹347,58 Mn | -₹140,97 Mn | -₹213,29 Mn | -₹105,13 Mn | ₹44,79 Mn | -₹88,82 Mn | -₹142,32 Mn | -₹124,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹827,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,8% | 28,7% | 33,2% | 38,4% | 46,2% | 48,1% | 43,8% | 37,8% | 47,2% | 62,5% | 65,1% | 67,7% | 57,6% | 54,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,63 | 0,67 | 0,62 | 0,63 | 0,50 | 0,57 | 0,73 | 0,69 | 0,78 | 0,99 | 0,81 | 0,54 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,91 | 1,66 | 1,15 | 0,94 | 0,86 | 0,74 | 0,75 | 0,67 | 0,54 | 0,35 | 0,31 | 0,26 | 0,16 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,7% | 49,9% | 46,1% | 44,5% | 38,4% | 39,1% | 34,2% | 32,7% | 17,3% | 18,6% | 52,2% | 45,1% | 45,1% | 53,1% |
| FAVÖK Marjı | 36,7% | 31,7% | 33,0% | 27,4% | 23,9% | 31,3% | 30,5% | 19,6% | 17,9% | 20,3% | 20,2% | 23,3% | 23,0% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 9,8% | 10,0% | 9,4% | 6,6% | 1,9% | 2,3% | 7,1% | 4,8% | 5,7% | 5,3% | 2,6% | 1,8% | 2,8% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,7% | -9,2% | -12,0% | -0,2% | 1,2% | -25,4% | -30,9% | -14,2% | -26,6% | -20,3% | 9,8% | -22,8% | -59,8% | -55,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |