TBZTribhovandas Bhimji Zaveri Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $415,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹21,05 Mr | ₹17,72 Mr | ₹14,61 Mr | ₹14,77 Mr | ₹14,59 Mr | ₹12,17 Mr | ₹14,72 Mr | ₹14,29 Mr | ₹12,30 Mr | ₹12,01 Mr | ₹14,03 Mr | ₹14,16 Mr | ₹13,18 Mr | ₹11,82 Mr | ₹6,30 Mr | ₹5,13 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,81 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹272,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,86 Mr | ₹7,92 Mr | ₹6,14 Mr | ₹5,75 Mr | ₹5,88 Mr | ₹4,38 Mr | ₹6,37 Mr | ₹6,06 Mr | ₹5,69 Mr | ₹5,49 Mr | ₹6,50 Mr | ₹5,88 Mr | ₹5,68 Mr | ₹4,19 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,14 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,29 Mr | ₹895,41 Mn |
| Net Borç† | ₹7,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹32,03 Mr | ₹26,20 Mr | ₹22,99 Mr | ₹23,94 Mr | ₹18,44 Mr | ₹13,42 Mr | ₹18,10 Mr | ₹17,64 Mr | ₹17,51 Mr | ₹16,90 Mr | ₹16,54 Mr | ₹19,34 Mr | ₹18,18 Mr | ₹16,49 Mr | ₹13,80 Mr | ₹11,94 Mr | ₹8,85 Mr | ₹6,69 Mr | ₹4,39 Mr | ₹3,05 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,31 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,91 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,35 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,43 Mr | ₹943,98 Mn | ₹650,13 Mn | ₹424,19 Mn | ₹343,02 Mn |
| FAVÖK | ₹3,71 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,26 Mr | ₹824,27 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,21 Mr | ₹826,49 Mn | ₹809,25 Mn | ₹740,39 Mn | ₹531,40 Mn | ₹827,24 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,19 Mr | ₹868,69 Mn | ₹470,91 Mn | ₹340,67 Mn | ₹251,37 Mn | ₹221,13 Mn |
| Net Kâr | ₹2,02 Mr | ₹683,88 Mn | ₹544,27 Mn | ₹401,90 Mn | ₹201,82 Mn | ₹432,67 Mn | ₹214,15 Mn | ₹155,64 Mn | ₹212,61 Mn | ₹129,29 Mn | -₹275,45 Mn | ₹243,20 Mn | ₹549,97 Mn | ₹844,51 Mn | ₹572,43 Mn | ₹400,29 Mn | ₹169,23 Mn | ₹104,51 Mn | ₹76,03 Mn | ₹74,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 30,32 | 10,25 | 8,16 | 6,02 | 3,02 | 6,48 | 3,21 | 2,33 | 3,19 | 1,94 | -4,13 | 3,64 | 8,24 | 12,94 | 11,42 | 8,00 | 3,88 | 2,14 | 1,69 | 1,69 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹472,69 Mn | -₹811,63 Mn | -₹87,04 Mn | ₹506,69 Mn | -₹942,85 Mn | ₹1,92 Mr | ₹1,02 Mr | -₹285,25 Mn | -₹69,88 Mn | ₹966,75 Mn | -₹488,87 Mn | -₹428,75 Mn | -₹907,10 Mn | -₹3,68 Mr | ₹431.080 | -₹81,39 Mn | -₹203,20 Mn | -₹933,49 Mn | -₹291,52 Mn | -₹224,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹141,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,1% | 44,7% | 42,0% | 38,9% | 40,3% | 36,0% | 43,3% | 42,4% | 46,3% | 45,7% | 46,4% | 41,5% | 43,1% | 35,5% | 33,0% | 41,7% | 58,1% | 63,9% | 68,9% | 76,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,52 | 1,48 | 1,57 | 1,62 | 1,26 | 1,10 | 1,23 | 1,23 | 1,42 | 1,41 | 1,18 | 1,37 | 1,38 | 1,40 | 2,19 | 2,33 | 2,54 | 2,38 | 2,35 | 2,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,82 | 3,13 | 2,74 | 2,86 | 2,20 | 1,60 | 2,16 | 2,10 | 2,09 | 2,02 | 1,97 | 2,31 | 2,17 | 1,97 | 1,65 | 1,42 | 1,06 | 0,80 | 0,52 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,5% | 8,9% | 8,3% | 7,0% | 6,0% | 9,6% | 7,4% | 8,8% | 8,8% | 8,3% | 8,8% | 9,9% | 12,2% | 14,2% | 13,2% | 12,0% | 10,7% | 9,7% | 9,7% | 11,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 6,9% | 6,4% | 5,3% | 4,5% | 9,5% | 6,7% | 4,7% | 4,6% | 4,4% | 3,2% | 4,3% | 7,3% | 8,5% | 8,6% | 7,3% | 5,3% | 5,1% | 5,7% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 2,6% | 2,4% | 1,7% | 1,1% | 3,2% | 1,2% | 0,9% | 1,2% | 0,8% | -1,7% | 1,3% | 3,0% | 5,1% | 4,1% | 3,4% | 1,9% | 1,6% | 1,7% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,5% | -3,1% | -0,4% | 2,1% | -5,1% | 14,3% | 5,6% | -1,6% | -0,4% | 5,7% | -3,0% | -2,2% | -5,0% | -22,3% | 0,0% | -0,7% | -2,3% | -14,0% | -6,6% | -7,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |