TCPLPACKTCPL Packaging Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $363,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹17,16 Mr | ₹16,12 Mr | ₹13,26 Mr | ₹12,18 Mr | ₹10,72 Mr | ₹8,38 Mr | ₹7,99 Mr | ₹7,16 Mr | ₹6,37 Mr | ₹6,01 Mr | ₹4,88 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,22 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,48 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,03 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹101,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹6,34 Mr | ₹6,51 Mr | ₹5,04 Mr | ₹5,01 Mr | ₹4,63 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,98 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,28 Mr | ₹854,55 Mn | ₹762,20 Mn | ₹657,54 Mn | ₹634,00 Mn | ₹422,89 Mn |
| Net Borç† | ₹6,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹17,97 Mr | ₹17,54 Mr | ₹15,23 Mr | ₹14,59 Mr | ₹10,73 Mr | ₹8,92 Mr | ₹8,78 Mr | ₹8,06 Mr | ₹6,91 Mr | ₹6,02 Mr | ₹5,81 Mr | ₹4,91 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,68 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,37 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,17 Mr | ₹990,82 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,06 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,06 Mr | ₹892,62 Mn | ₹953,00 Mn | ₹1,12 Mr | ₹922,38 Mn | ₹508,06 Mn | ₹455,22 Mn | ₹434,39 Mn | ₹277,93 Mn | ₹213,72 Mn | ₹305,70 Mn | ₹229,25 Mn | ₹215,59 Mn |
| FAVÖK | ₹2,92 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,20 Mr | ₹957,96 Mn | ₹799,88 Mn | ₹880,01 Mn | ₹925,41 Mn | ₹756,72 Mn | ₹572,84 Mn | ₹499,31 Mn | ₹405,91 Mn | ₹314,87 Mn | ₹252,08 Mn | ₹214,26 Mn | ₹141,74 Mn | ₹127,10 Mn |
| Net Kâr | ₹977,96 Mn | ₹1,43 Mr | ₹993,91 Mn | ₹1,11 Mr | ₹473,47 Mn | ₹334,74 Mn | ₹365,19 Mn | ₹289,53 Mn | ₹202,17 Mn | ₹324,68 Mn | ₹382,80 Mn | ₹321,86 Mn | ₹125,04 Mn | ₹135,06 Mn | ₹77,05 Mn | ₹62,87 Mn | ₹44,33 Mn | ₹34,68 Mn | ₹29,23 Mn | ₹30,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 107,47 | 157,16 | 109,22 | 122,05 | 52,03 | 36,78 | 40,13 | 31,82 | 22,58 | 37,32 | 44,00 | 37,00 | 14,37 | 15,52 | 8,93 | 7,65 | 5,55 | 4,46 | 4,31 | 5,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹620,85 Mn | -₹806,24 Mn | ₹358,31 Mn | -₹360,13 Mn | -₹1,25 Mr | ₹212,35 Mn | -₹132,15 Mn | -₹370,69 Mn | -₹66,41 Mn | -₹492,85 Mn | -₹335,01 Mn | -₹75,81 Mn | -₹58,03 Mn | -₹230,62 Mn | -₹302,58 Mn | -₹115,57 Mn | -₹145,13 Mn | ₹23,42 Mn | -₹287,83 Mn | -₹57,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,9% | 40,4% | 38,0% | 41,1% | 43,2% | 41,7% | 47,1% | 44,7% | 46,7% | 50,5% | 48,4% | 45,2% | 51,7% | 52,0% | 51,6% | 44,2% | 44,8% | 43,8% | 43,7% | 40,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 1,09 | 1,15 | 1,20 | 1,00 | 1,06 | 1,10 | 1,13 | 1,08 | 1,00 | 1,19 | 1,23 | 1,21 | 1,25 | 1,13 | 1,22 | 1,09 | 1,05 | 0,80 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,50 | 2,44 | 2,12 | 2,03 | 1,49 | 1,24 | 1,22 | 1,12 | 0,96 | 0,84 | 0,81 | 0,68 | 0,54 | 0,51 | 0,39 | 0,33 | 0,26 | 0,22 | 0,16 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,0% | 18,0% | 16,1% | 15,8% | 13,4% | 12,6% | 12,4% | 13,1% | 12,9% | 15,8% | 19,3% | 18,8% | 13,0% | 12,4% | 15,6% | 11,7% | 11,5% | 19,4% | 19,7% | 21,8% |
| FAVÖK Marjı | 16,3% | 16,4% | 15,4% | 15,2% | 13,4% | 13,7% | 13,7% | 11,9% | 11,6% | 14,6% | 15,9% | 15,4% | 14,7% | 13,6% | 14,5% | 13,3% | 13,5% | 13,6% | 12,2% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 8,2% | 6,5% | 7,6% | 4,4% | 3,8% | 4,2% | 3,6% | 2,9% | 5,4% | 6,6% | 6,6% | 3,2% | 3,7% | 2,8% | 2,7% | 2,4% | 2,2% | 2,5% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | -4,6% | 2,4% | -2,5% | -11,6% | 2,4% | -1,5% | -4,6% | -1,0% | -8,2% | -5,8% | -1,5% | -1,5% | -6,3% | -10,8% | -4,9% | -7,8% | 1,5% | -24,7% | -5,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,50 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1866,30 | +%4,00 | |
| HDFC Bank Limited | 723,00 | +%1,73 | |
| ICICI Bank Limited | 1366,10 | +%2,05 | |
| State Bank of India | 955,05 | +%0,02 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2361,90 | +%2,47 | |
| Bajaj Finance Limited | 964,00 | +%0,73 |