TEAMGTYTeam India Guaranty Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹495,32 Mn | ₹479,35 Mn | ₹455,01 Mn | ₹437,14 Mn | ₹427,81 Mn | ₹413,77 Mn | ₹347,14 Mn | ₹333,41 Mn | ₹295,37 Mn | ₹290,46 Mn | ₹248,88 Mn | ₹250,94 Mn | ₹248,47 Mn | ₹236,35 Mn | ₹216,73 Mn | ₹226,13 Mn | ₹222,85 Mn | ₹207,03 Mn | ₹191,20 Mn | ₹185,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹48,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹485,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹48,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹56,86 Mn | ₹34,05 Mn | ₹32,13 Mn | ₹19,56 Mn | ₹20,52 Mn | ₹72,17 Mn | ₹20,46 Mn | ₹29,55 Mn | ₹11,12 Mn | ₹51,22 Mn | ₹1,27 Mn | ₹5,79 Mn | ₹16,52 Mn | ₹23,84 Mn | ₹11,51 Mn | ₹6,12 Mn | ₹21,19 Mn | ₹10,09 Mn | ₹7,64 Mn | ₹20,23 Mn |
| Brüt Kâr | ₹55,24 Mn | ₹34,05 Mn | ₹32,13 Mn | ₹19,56 Mn | ₹20,52 Mn | ₹72,09 Mn | ₹20,46 Mn | ₹29,11 Mn | ₹11,12 Mn | ₹51,22 Mn | ₹1,27 Mn | ₹3,63 Mn | ₹14,46 Mn | ₹22,26 Mn | ₹9,99 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹14,81 Mn | ₹26,42 Mn | ₹24,23 Mn | ₹11,36 Mn | ₹20,76 Mn | ₹81,19 Mn | ₹17,66 Mn | ₹23,84 Mn | ₹6,42 Mn | ₹46,74 Mn | -₹2,46 Mn | ₹1,96 Mn | ₹13,56 Mn | ₹21,27 Mn | ₹9,26 Mn | ₹2,71 Mn | ₹17,39 Mn | ₹766.000 | -₹51.000 | ₹14,77 Mn |
| Net Kâr | ₹7,17 Mn | ₹23,47 Mn | ₹17,92 Mn | ₹9,37 Mn | ₹15,65 Mn | ₹65,53 Mn | ₹13,31 Mn | ₹16,43 Mn | ₹4,81 Mn | ₹40,58 Mn | -₹2,48 Mn | ₹1,85 Mn | ₹11,89 Mn | ₹19,37 Mn | ₹9,28 Mn | ₹3,02 Mn | ₹16,98 Mn | ₹13,02 Mn | ₹5,18 Mn | ₹12,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,80 | 2,61 | 1,99 | 1,04 | 1,74 | 7,29 | 1,48 | 1,83 | 0,53 | 4,51 | -0,28 | 0,21 | 1,32 | 2,15 | 1,03 | 0,34 | 1,89 | 1,45 | 0,57 | 1,44 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹56,80 Mn | ₹20,14 Mn | ₹29,33 Mn | ₹101,48 Mn | ₹42,58 Mn | -₹43,54 Mn | -₹105,57 Mn | -₹10,92 Mn | ₹1,82 Mn | ₹44,84 Mn | -₹2,05 Mn | -₹16,11 Mn | ₹12,51 Mn | ₹20,88 Mn | ₹9,24 Mn | ₹3,84 Mn | ₹20,14 Mn | ₹14,63 Mn | ₹6,71 Mn | ₹29,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹369.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,07 | 0,07 | 0,04 | 0,05 | 0,17 | 0,06 | 0,09 | 0,04 | 0,18 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,10 | 0,05 | 0,03 | 0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,07 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,15 | 0,04 | 0,06 | 0,02 | 0,11 | 0,00 | 0,01 | 0,03 | 0,05 | 0,02 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 97,2% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,9% | 100,0% | 98,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 62,7% | 87,5% | 93,4% | 86,8% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 26,0% | 77,6% | 75,4% | 58,1% | 101,2% | 112,5% | 86,3% | 80,7% | 57,8% | 91,3% | -193,2% | 33,8% | 82,1% | 89,2% | 80,4% | 44,3% | 82,0% | 7,6% | -0,7% | 73,0% |
| Net Kâr Marjı | 12,6% | 68,9% | 55,8% | 47,9% | 76,3% | 90,8% | 65,0% | 55,6% | 43,3% | 79,2% | -195,4% | 32,0% | 72,0% | 81,2% | 80,6% | 49,4% | 80,1% | 129,0% | 67,9% | 64,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 99,9% | 59,1% | 91,3% | 518,9% | 207,5% | -60,3% | -516,0% | -37,0% | 16,4% | 87,5% | -161,2% | -278,2% | 75,7% | 87,6% | 80,3% | 62,8% | 95,0% | 144,9% | 87,9% | 145,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |