TEXMOPIPESTexmo Pipes & Products Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,76 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,68 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,10 Mr | ₹404,40 Mn | ₹243,30 Mn | ₹90,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹80,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹545,08 Mn | ₹638,12 Mn | ₹562,41 Mn | ₹301,25 Mn | ₹378,20 Mn | ₹277,11 Mn | ₹499,39 Mn | ₹514,63 Mn | ₹600,69 Mn | ₹665,64 Mn | ₹639,31 Mn | ₹576,80 Mn | ₹591,01 Mn | ₹490,13 Mn | ₹650,84 Mn | ₹597,14 Mn | ₹439,14 Mn | ₹228,60 Mn | ₹97,64 Mn | ₹48,05 Mn |
| Net Borç† | ₹439,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,76 Mr | ₹3,91 Mr | ₹5,34 Mr | ₹6,38 Mr | ₹5,64 Mr | ₹4,27 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,56 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,21 Mr | ₹753,66 Mn | ₹432,60 Mn | ₹574,30 Mn | ₹203,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹652,10 Mn | ₹606,92 Mn | ₹815,54 Mn | ₹870,02 Mn | ₹912,34 Mn | ₹596,87 Mn | ₹398,43 Mn | ₹330,56 Mn | ₹223,02 Mn | ₹277,35 Mn | ₹324,01 Mn | ₹309,11 Mn | ₹210,49 Mn | ₹188,57 Mn | ₹235,36 Mn | ₹217,07 Mn | ₹128,01 Mn | ₹108,20 Mn | ₹129,83 Mn | ₹35,47 Mn |
| FAVÖK | ₹327,04 Mn | ₹358,27 Mn | ₹335,76 Mn | -₹311,43 Mn | ₹355,55 Mn | ₹291,04 Mn | ₹225,30 Mn | ₹172,45 Mn | ₹120,23 Mn | ₹150,09 Mn | ₹190,26 Mn | ₹182,84 Mn | ₹161,19 Mn | ₹139,12 Mn | ₹181,80 Mn | ₹155,44 Mn | ₹100,47 Mn | ₹71,80 Mn | ₹64,11 Mn | ₹10,75 Mn |
| Net Kâr | ₹140,51 Mn | ₹191,82 Mn | ₹46,35 Mn | -₹717,60 Mn | ₹142,31 Mn | ₹108,34 Mn | ₹39,44 Mn | ₹29,73 Mn | ₹1,56 Mn | -₹13,42 Mn | ₹32,98 Mn | ₹34,08 Mn | ₹18,52 Mn | ₹12,63 Mn | ₹41,88 Mn | ₹67,94 Mn | ₹40,02 Mn | ₹43,91 Mn | ₹42,64 Mn | ₹4,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,81 | 6,57 | 1,59 | -24,58 | 4,87 | 3,71 | 1,50 | 1,19 | 0,06 | -0,56 | 1,38 | 1,43 | 0,78 | 0,53 | 1,76 | 6,03 | 6,01 | 7,00 | 7,11 | 0,68 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹5,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹127,41 Mn | ₹51,96 Mn | -₹237,43 Mn | -₹612,05 Mn | ₹65,59 Mn | ₹157,84 Mn | ₹32,12 Mn | ₹31,44 Mn | ₹74,52 Mn | -₹136,64 Mn | -₹45,59 Mn | ₹81,25 Mn | -₹34,89 Mn | -₹62,01 Mn | -₹356,88 Mn | -₹356,73 Mn | -₹321,10 Mn | -₹118,50 Mn | -₹64,73 Mn | -₹15,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹127,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,5% | 17,5% | 16,1% | 9,7% | 10,3% | 8,2% | 14,5% | 14,9% | 18,1% | 19,7% | 24,7% | 23,8% | 26,4% | 25,1% | 28,0% | 42,9% | 40,0% | 56,5% | 40,1% | 53,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,00 | 1,07 | 1,53 | 2,06 | 1,54 | 1,27 | 0,95 | 0,89 | 0,76 | 0,88 | 0,99 | 1,28 | 1,05 | 1,04 | 0,75 | 0,87 | 0,69 | 1,07 | 2,36 | 2,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,64 | 1,71 | 2,33 | 2,79 | 2,47 | 1,86 | 1,43 | 1,35 | 1,10 | 1,30 | 1,12 | 1,35 | 1,03 | 0,89 | 0,76 | 0,53 | 0,33 | 0,19 | 0,25 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,4% | 15,5% | 15,3% | 13,6% | 16,2% | 14,0% | 12,1% | 10,7% | 8,9% | 9,3% | 12,6% | 10,0% | 8,9% | 9,2% | 13,4% | 17,9% | 17,0% | 25,0% | 22,6% | 17,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | 9,2% | 6,3% | -4,9% | 6,3% | 6,8% | 6,9% | 5,6% | 4,8% | 5,0% | 7,4% | 5,9% | 6,8% | 6,8% | 10,4% | 12,8% | 13,3% | 16,6% | 11,2% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 4,9% | 0,9% | -11,2% | 2,5% | 2,5% | 1,2% | 1,0% | 0,1% | -0,5% | 1,3% | 1,1% | 0,8% | 0,6% | 2,4% | 5,6% | 5,3% | 10,1% | 7,4% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,4% | 1,3% | -4,4% | -9,6% | 1,2% | 3,7% | 1,0% | 1,0% | 3,0% | -4,6% | -1,8% | 2,6% | -1,5% | -3,0% | -20,4% | -29,4% | -42,6% | -27,4% | -11,3% | -7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |