TGVSLTGV SRAAC Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $113,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹21,60 Mr | ₹20,02 Mr | ₹18,24 Mr | ₹17,15 Mr | ₹16,15 Mr | ₹14,92 Mr | ₹12,89 Mr | ₹11,02 Mr | ₹10,99 Mr | ₹10,92 Mr | ₹9,85 Mr | ₹8,18 Mr | ₹7,96 Mr | ₹7,78 Mr | ₹7,97 Mr | ₹7,16 Mr | ₹6,49 Mr | ₹6,18 Mr | ₹5,93 Mr | ₹5,80 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹494,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹12,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,56 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,34 Mr | ₹4,61 Mr | ₹4,99 Mr | ₹4,20 Mr | ₹3,28 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,78 Mr | ₹4,52 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,03 Mr | ₹3,21 Mr | ₹3,84 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,98 Mr |
| Net Borç† | ₹2,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,47 Mr | ₹17,47 Mr | ₹15,45 Mr | ₹23,25 Mr | ₹15,25 Mr | ₹10,07 Mr | ₹10,39 Mr | ₹12,01 Mr | ₹10,44 Mr | ₹8,70 Mr | ₹8,12 Mr | ₹7,74 Mr | ₹7,49 Mr | ₹7,94 Mr | ₹7,66 Mr | ₹6,97 Mr | ₹5,84 Mr | ₹6,80 Mr | ₹4,45 Mr | ₹3,73 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,52 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,17 Mr | ₹6,47 Mr | ₹3,59 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,72 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,90 Mr | ₹985,30 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,07 Mr | ₹808,19 Mn | ₹961,39 Mn | ₹850,77 Mn | ₹907,76 Mn | ₹637,92 Mn | ₹1,40 Mr | ₹903,52 Mn | ₹800,33 Mn |
| FAVÖK | ₹3,65 Mr | ₹2,33 Mr | ₹1,81 Mr | ₹5,52 Mr | ₹3,29 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,60 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,08 Mr | ₹814,31 Mn | ₹1,01 Mr | ₹831,07 Mn | ₹867,13 Mn | ₹638,22 Mn | ₹1,11 Mr | ₹894,68 Mn | ₹882,37 Mn |
| Net Kâr | ₹1,32 Mr | ₹921,19 Mn | ₹607,21 Mn | ₹3,62 Mr | ₹1,34 Mr | ₹289,52 Mn | ₹472,75 Mn | ₹684,01 Mn | ₹296,11 Mn | ₹165,77 Mn | ₹244,47 Mn | ₹221,51 Mn | ₹47,72 Mn | ₹377,28 Mn | ₹138,85 Mn | ₹136,49 Mn | ₹140,09 Mn | ₹273,06 Mn | ₹230,54 Mn | ₹180,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 12,32 | 8,60 | 5,67 | 33,77 | 12,53 | 2,72 | 4,88 | 7,43 | 3,27 | 1,98 | 3,07 | 2,80 | 0,64 | 5,44 | 2,03 | 1,99 | 2,03 | 3,94 | 3,33 | 2,63 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹6,62 Mn | ₹401,23 Mn | -₹983,50 Mn | ₹2,40 Mr | ₹379,66 Mn | -₹255,29 Mn | -₹663,43 Mn | ₹552,59 Mn | ₹267,45 Mn | ₹59,97 Mn | -₹822,72 Mn | ₹134,22 Mn | ₹35,95 Mn | -₹259,50 Mn | ₹382,97 Mn | ₹504,94 Mn | ₹118,67 Mn | ₹253,27 Mn | ₹267,24 Mn | ₹234,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,5% | 17,7% | 17,6% | 13,6% | 28,5% | 33,5% | 32,6% | 29,7% | 40,0% | 43,8% | 45,9% | 40,0% | 38,1% | 41,3% | 48,2% | 31,2% | 38,4% | 41,7% | 48,3% | 51,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,87 | 0,85 | 1,36 | 0,94 | 0,68 | 0,81 | 1,09 | 0,95 | 0,80 | 0,82 | 0,95 | 0,94 | 1,02 | 0,96 | 0,97 | 0,90 | 1,10 | 0,75 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,50 | 1,35 | 1,19 | 1,79 | 1,18 | 0,78 | 0,80 | 0,93 | 0,80 | 0,67 | 0,63 | 0,60 | 0,58 | 0,61 | 0,59 | 0,54 | 0,45 | 0,52 | 0,34 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,2% | 20,0% | 14,0% | 27,8% | 23,5% | 15,7% | 16,5% | 22,2% | 18,2% | 11,3% | 15,1% | 13,8% | 10,8% | 12,1% | 11,1% | 13,0% | 10,9% | 20,7% | 20,3% | 21,4% |
| FAVÖK Marjı | 18,7% | 13,3% | 11,7% | 23,7% | 21,6% | 15,0% | 15,4% | 20,1% | 19,3% | 11,6% | 14,1% | 14,0% | 10,9% | 12,8% | 10,8% | 12,4% | 10,9% | 16,3% | 20,1% | 23,6% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 5,3% | 3,9% | 15,6% | 8,8% | 2,9% | 4,6% | 5,7% | 2,8% | 1,9% | 3,0% | 2,9% | 0,6% | 4,8% | 1,8% | 2,0% | 2,4% | 4,0% | 5,2% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,0% | 2,3% | -6,4% | 10,3% | 2,5% | -2,5% | -6,4% | 4,6% | 2,6% | 0,7% | -10,1% | 1,7% | 0,5% | -3,3% | 5,0% | 7,2% | 2,0% | 3,7% | 6,0% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |