THAKDEVThakker's Developers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,12 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,10 Mr | ₹962,51 Mn | ₹894,84 Mn | ₹713,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹19,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹561,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹170,83 Mn | ₹195,79 Mn | ₹313,48 Mn | ₹223,25 Mn | ₹152,22 Mn | ₹26,41 Mn | ₹273,06 Mn | ₹321,18 Mn | ₹307,47 Mn | ₹303,92 Mn | ₹450,06 Mn | ₹549,59 Mn | ₹809,14 Mn | ₹278,44 Mn | ₹219,08 Mn | ₹208,25 Mn | ₹171,76 Mn | ₹154,09 Mn | ₹116,55 Mn | ₹182,13 Mn |
| Net Borç† | ₹60,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹346,66 Mn | ₹315,90 Mn | ₹308,08 Mn | ₹577,56 Mn | ₹554,81 Mn | ₹276,01 Mn | ₹208,89 Mn | ₹184,10 Mn | ₹268,30 Mn | ₹328,78 Mn | ₹321,42 Mn | ₹500,26 Mn | ₹456,70 Mn | ₹438,62 Mn | ₹452,69 Mn | ₹566,69 Mn | ₹368,34 Mn | ₹138,59 Mn | ₹209,87 Mn | ₹192,01 Mn |
| Brüt Kâr | ₹67,08 Mn | ₹82,02 Mn | ₹35,28 Mn | ₹248,46 Mn | ₹380,22 Mn | ₹126,83 Mn | ₹71,56 Mn | ₹56,49 Mn | ₹38,07 Mn | ₹176,66 Mn | ₹159,55 Mn | ₹319,75 Mn | ₹230,52 Mn | ₹156,93 Mn | ₹232,18 Mn | ₹486,97 Mn | ₹99,67 Mn | ₹22,19 Mn | ₹56,87 Mn | ₹133,73 Mn |
| FAVÖK | ₹43,55 Mn | ₹63,45 Mn | ₹11,23 Mn | ₹206,50 Mn | ₹341,79 Mn | ₹104,28 Mn | ₹46,71 Mn | ₹37,65 Mn | ₹14,83 Mn | ₹151,11 Mn | ₹113,98 Mn | ₹264,67 Mn | ₹207,99 Mn | ₹130,89 Mn | ₹209,39 Mn | ₹194,01 Mn | — | — | ₹36,46 Mn | ₹38,23 Mn |
| Net Kâr | ₹51,13 Mn | ₹64,77 Mn | -₹9,48 Mn | ₹161,47 Mn | ₹339,48 Mn | ₹114,32 Mn | ₹74,06 Mn | ₹11,22 Mn | ₹3,49 Mn | ₹136,61 Mn | ₹22,54 Mn | ₹93,53 Mn | ₹76,09 Mn | ₹73,02 Mn | ₹118,30 Mn | ₹118,04 Mn | ₹36,58 Mn | ₹1,08 Mn | ₹9,76 Mn | ₹14,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,68 | 7,20 | -1,05 | 17,94 | 37,72 | 12,70 | 8,23 | 1,25 | 0,39 | 15,18 | 2,49 | 10,35 | 8,45 | 8,11 | 13,14 | 13,11 | 4,06 | 0,12 | 1,09 | 1,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹55,49 Mn | -₹139,57 Mn | ₹128,13 Mn | -₹125,05 Mn | -₹44,50 Mn | ₹197,16 Mn | -₹5,83 Mn | ₹29,21 Mn | -₹85,55 Mn | ₹193,30 Mn | ₹142,01 Mn | ₹272,49 Mn | -₹517,28 Mn | -₹84,33 Mn | ₹42,92 Mn | -₹46,47 Mn | -₹4,32 Mn | ₹213,08 Mn | -₹169,07 Mn | -₹19,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹9,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,0% | 9,0% | 13,4% | 9,8% | 6,9% | 1,5% | 15,2% | 17,1% | 15,5% | 14,0% | 19,7% | 24,3% | 39,5% | 16,0% | 14,0% | 14,4% | 15,6% | 16,0% | 13,0% | 25,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,25 | 0,25 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,14 | 0,15 | 0,14 | 0,22 | 0,22 | 0,25 | 0,29 | 0,39 | 0,34 | 0,14 | 0,23 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,22 | 0,20 | 0,20 | 0,37 | 0,35 | 0,18 | 0,13 | 0,12 | 0,17 | 0,21 | 0,21 | 0,32 | 0,29 | 0,28 | 0,29 | 0,36 | 0,24 | 0,09 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,4% | 26,0% | 11,5% | 43,0% | 68,5% | 46,0% | 34,3% | 30,7% | 14,2% | 53,7% | 49,6% | 63,9% | 50,5% | 35,8% | 51,3% | 85,9% | 27,1% | 16,0% | 27,1% | 69,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 20,1% | 3,6% | 35,8% | 61,6% | 37,8% | 22,4% | 20,4% | 5,5% | 46,0% | 35,5% | 52,9% | 45,5% | 29,8% | 46,3% | 34,2% | — | — | 17,4% | 19,9% |
| Net Kâr Marjı | 14,7% | 20,5% | -3,1% | 28,0% | 61,2% | 41,4% | 35,5% | 6,1% | 1,3% | 41,6% | 7,0% | 18,7% | 16,7% | 16,6% | 26,1% | 20,8% | 9,9% | 0,8% | 4,6% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,0% | -44,2% | 41,6% | -21,7% | -8,0% | 71,4% | -2,8% | 15,9% | -31,9% | 58,8% | 44,2% | 54,5% | -113,3% | -19,2% | 9,5% | -8,2% | -1,2% | 153,8% | -80,6% | -10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |