THANGAMAYLThangamayil Jewellery Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,61 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹38,20 Mr | ₹25,59 Mr | ₹14,81 Mr | ₹12,47 Mr | ₹9,05 Mr | ₹7,75 Mr | ₹7,15 Mr | ₹6,53 Mr | ₹6,11 Mr | ₹4,39 Mr | ₹4,02 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,79 Mr | ₹5,95 Mr | ₹4,71 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,56 Mr | ₹867,42 Mn | ₹442,47 Mn | ₹259,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹24,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹14,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹9,11 Mr | ₹7,94 Mr | ₹5,28 Mr | ₹5,68 Mr | ₹3,97 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,60 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,85 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,74 Mr | ₹1,34 Mr | ₹699,94 Mn | ₹433,97 Mn | ₹202,16 Mn | ₹162,80 Mn |
| Net Borç† | ₹4,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹84,99 Mr | ₹49,11 Mr | ₹38,27 Mr | ₹31,53 Mr | ₹21,93 Mr | ₹18,19 Mr | ₹16,92 Mr | ₹14,43 Mr | ₹13,78 Mr | ₹12,94 Mr | ₹12,72 Mr | ₹14,21 Mr | ₹11,91 Mr | ₹15,23 Mr | ₹11,31 Mr | ₹6,58 Mr | ₹4,51 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,27 Mr |
| Brüt Kâr | ₹7,25 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,38 Mr | ₹935,30 Mn | ₹809,60 Mn | ₹624,72 Mn | ₹533,22 Mn | ₹172,37 Mn | ₹471,74 Mn | ₹1,31 Mr | ₹1,32 Mr | ₹672,36 Mn | ₹398,87 Mn | ₹219,87 Mn | ₹143,06 Mn | ₹85,15 Mn |
| FAVÖK | ₹5,68 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,18 Mr | ₹708,82 Mn | ₹605,79 Mn | ₹490,63 Mn | ₹432,29 Mn | ₹28,44 Mn | ₹149,71 Mn | ₹831,28 Mn | ₹1,18 Mr | ₹579,79 Mn | ₹309,90 Mn | ₹188,11 Mn | ₹107,04 Mn | ₹63,88 Mn |
| Net Kâr | ₹3,52 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,23 Mr | ₹797,40 Mn | ₹385,43 Mn | ₹865,84 Mn | ₹456,56 Mn | ₹302,56 Mn | ₹228,73 Mn | ₹139,75 Mn | ₹105,31 Mn | -₹222,80 Mn | -₹125,69 Mn | ₹296,35 Mn | ₹590,60 Mn | ₹313,32 Mn | ₹160,49 Mn | ₹90,61 Mn | ₹56,11 Mn | ₹30,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 113,14 | 42,00 | 43,52 | 28,16 | 13,61 | 30,57 | 16,12 | 10,68 | 8,08 | 4,94 | 3,72 | -7,87 | -4,44 | 10,46 | 20,85 | 11,06 | 7,96 | 4,98 | 1,98 | 1,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,20 Mr | -₹5,58 Mr | ₹944,30 Mn | -₹697,30 Mn | -₹810,15 Mn | -₹371,55 Mn | -₹820,29 Mn | ₹620,05 Mn | -₹809,83 Mn | ₹455,00 Mn | ₹440,82 Mn | ₹496,72 Mn | ₹36,42 Mn | ₹530,26 Mn | -₹1,34 Mr | -₹588,44 Mn | -₹468,18 Mn | -₹254,50 Mn | -₹91,17 Mn | -₹59,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹738,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,8% | 31,0% | 35,7% | 45,6% | 43,8% | 37,1% | 36,4% | 27,2% | 37,5% | 27,1% | 46,1% | 44,6% | 49,4% | 40,1% | 58,2% | 52,3% | 44,9% | 50,0% | 45,7% | 62,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,22 | 1,92 | 2,58 | 2,53 | 2,42 | 2,35 | 2,37 | 2,21 | 2,25 | 2,95 | 3,17 | 3,43 | 2,49 | 2,56 | 2,40 | 2,56 | 2,90 | 2,85 | 5,07 | 4,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,00 | 3,47 | 2,70 | 2,23 | 1,55 | 1,28 | 1,19 | 1,02 | 0,97 | 0,91 | 0,90 | 1,00 | 0,84 | 1,08 | 0,80 | 0,46 | 0,32 | 0,17 | 0,16 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,5% | 6,3% | 7,3% | 7,0% | 6,5% | 9,0% | 8,2% | 6,5% | 5,9% | 4,8% | 4,2% | 1,2% | 4,0% | 8,6% | 11,7% | 10,2% | 8,8% | 8,9% | 6,4% | 6,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 4,5% | 6,1% | 5,5% | 4,7% | 7,9% | 7,0% | 4,9% | 4,4% | 3,8% | 3,4% | 0,2% | 1,3% | 5,5% | 10,4% | 8,8% | 6,9% | 7,6% | 4,8% | 5,0% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 2,4% | 3,2% | 2,5% | 1,8% | 4,8% | 2,7% | 2,1% | 1,7% | 1,1% | 0,8% | -1,6% | -1,1% | 1,9% | 5,2% | 4,8% | 3,6% | 3,7% | 2,5% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | -11,4% | 2,5% | -2,2% | -3,7% | -2,0% | -4,8% | 4,3% | -5,9% | 3,5% | 3,5% | 3,5% | 0,3% | 3,5% | -11,9% | -8,9% | -10,4% | -10,3% | -4,1% | -4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |