THEINVESTInvestment Trust of India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $50,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,98 Mr | ₹15,42 Mr | ₹13,02 Mr | ₹10,45 Mr | ₹10,07 Mr | ₹11,41 Mr | ₹11,88 Mr | ₹15,53 Mr | ₹15,94 Mr | ₹11,12 Mr | ₹3,94 Mr | ₹8,20 Mr | ₹5,05 Mr | ₹3,10 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,93 Mr | ₹2,91 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,61 Mr | ₹836,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹265,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹559,30 Mn | ₹3,78 Mr | ₹3,78 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,51 Mr | ₹2,84 Mr | ₹3,94 Mr | ₹6,42 Mr | ₹6,98 Mr | ₹3,67 Mr | ₹711,34 Mn | ₹4,60 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,07 Mr | ₹605,81 Mn | ₹535,79 Mn | ₹145,98 Mn |
| Net Borç† | -₹2,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,87 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,03 Mr | ₹4,49 Mr | ₹6,35 Mr | ₹3,36 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,59 Mr | ₹592,93 Mn | ₹607,99 Mn | ₹788,21 Mn | ₹894,24 Mn | ₹721,27 Mn | ₹420,63 Mn | ₹511,86 Mn | ₹208,13 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,72 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,52 Mr | ₹3,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹787,25 Mn | ₹1,12 Mr | ₹728,21 Mn | ₹454,39 Mn | ₹485,69 Mn | ₹841,23 Mn | ₹714,88 Mn | ₹1,48 Mr | ₹1,07 Mr | ₹512,35 Mn | ₹306,04 Mn | ₹131,89 Mn | ₹30,30 Mn | -₹89,45 Mn | ₹14,75 Mn | ₹211,05 Mn | ₹264,57 Mn | ₹98,48 Mn | ₹249,25 Mn | ₹115,16 Mn |
| Net Kâr | ₹300,84 Mn | ₹425,34 Mn | ₹185,73 Mn | ₹115,01 Mn | ₹15,80 Mn | ₹150,68 Mn | -₹52,01 Mn | ₹352,95 Mn | ₹769,71 Mn | ₹283,11 Mn | ₹56,64 Mn | ₹14,83 Mn | -₹12,42 Mn | -₹126,19 Mn | -₹22,11 Mn | ₹113,68 Mn | ₹158,91 Mn | -₹6,78 Mn | ₹165,78 Mn | ₹76,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,76 | 8,14 | 3,55 | 2,20 | 0,30 | 2,88 | -1,02 | 6,84 | 15,09 | 5,69 | 1,60 | 0,42 | -0,76 | -7,76 | -1,38 | 7,25 | 10,97 | -0,48 | 13,13 | 7,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,95 Mr | ₹857,92 Mn | -₹1,92 Mr | -₹934,61 Mn | ₹2,55 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,56 Mr | ₹326,32 Mn | -₹7,87 Mr | ₹959,67 Mn | ₹3,59 Mr | -₹3,05 Mr | -₹1,09 Mr | -₹153,18 Mn | -₹130,04 Mn | -₹649,82 Mn | -₹32,83 Mn | -₹317,68 Mn | -₹345,81 Mn | ₹1,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹10,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,6% | 24,5% | 29,0% | 19,2% | 15,0% | 24,9% | 33,2% | 41,4% | 43,8% | 33,0% | 18,1% | 56,1% | 37,6% | 41,0% | 39,5% | 38,3% | 36,8% | 32,6% | 33,3% | 17,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,23 | 0,23 | 0,29 | 0,32 | 0,27 | 0,38 | 0,41 | 0,21 | 0,15 | 0,35 | 0,19 | 0,12 | 0,20 | 0,20 | 0,23 | 0,25 | 0,23 | 0,32 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,49 | 0,41 | 0,42 | 0,44 | 0,41 | 0,61 | 0,86 | 0,46 | 0,23 | 0,19 | 0,22 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,06 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 94,7% | 94,2% | 85,9% | 68,8% | 66,3% | 70,8% | 56,1% | 48,1% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 27,4% | 31,2% | 24,3% | 14,7% | 14,8% | 27,7% | 15,9% | 23,3% | 31,7% | 30,5% | 22,0% | 8,3% | 5,1% | -14,7% | 1,9% | 23,6% | 36,7% | 23,4% | 48,7% | 55,3% |
| Net Kâr Marjı | 10,5% | 11,9% | 6,2% | 3,7% | 0,5% | 5,0% | -1,2% | 5,6% | 22,9% | 16,8% | 4,1% | 0,9% | -2,1% | -20,8% | -2,8% | 12,7% | 22,0% | -1,6% | 32,4% | 36,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -67,9% | 23,9% | -64,0% | -30,3% | 77,9% | 70,2% | 57,1% | 5,1% | -234,2% | 57,1% | 257,6% | -192,4% | -183,6% | -25,2% | -16,5% | -72,7% | -4,6% | -75,5% | -67,6% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |