THEJOThejo Engineering Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $246,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,49 Mr | ₹4,46 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,41 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,19 Mr | ₹841,17 Mn | ₹654,05 Mn | ₹491,71 Mn | ₹401,57 Mn | ₹337,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹352,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹408,37 Mn | ₹299,80 Mn | ₹425,12 Mn | ₹453,08 Mn | ₹381,24 Mn | ₹176,97 Mn | ₹357,25 Mn | ₹310,49 Mn | ₹334,29 Mn | ₹412,71 Mn | ₹393,64 Mn | ₹369,25 Mn | ₹314,30 Mn | ₹263,62 Mn | ₹259,61 Mn | ₹226,22 Mn | ₹199,36 Mn | ₹162,74 Mn | ₹139,01 Mn |
| Net Borç† | -₹256,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,31 Mr | ₹5,52 Mr | ₹5,59 Mr | ₹4,74 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,08 Mr | ₹890,18 Mn | ₹604,68 Mn | ₹562,53 Mn | ₹425,30 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,26 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,23 Mr | ₹871,07 Mn | ₹896,20 Mn | ₹654,78 Mn | ₹702,31 Mn | ₹520,12 Mn | ₹470,91 Mn | ₹360,78 Mn | ₹420,89 Mn | ₹411,71 Mn | ₹403,49 Mn | ₹272,76 Mn | ₹231,00 Mn | ₹171,60 Mn | ₹115,30 Mn | ₹118,81 Mn | ₹86,84 Mn |
| FAVÖK | ₹812,56 Mn | ₹887,91 Mn | ₹1,01 Mr | ₹604,08 Mn | ₹694,57 Mn | ₹506,47 Mn | ₹495,25 Mn | ₹316,62 Mn | ₹280,59 Mn | ₹211,97 Mn | ₹129,04 Mn | ₹120,80 Mn | ₹135,49 Mn | ₹163,99 Mn | ₹128,87 Mn | ₹90,70 Mn | ₹59,60 Mn | ₹57,96 Mn | ₹41,07 Mn |
| Net Kâr | ₹492,60 Mn | ₹498,94 Mn | ₹556,39 Mn | ₹324,18 Mn | ₹376,30 Mn | ₹264,54 Mn | ₹251,37 Mn | ₹133,57 Mn | ₹110,54 Mn | ₹57,59 Mn | ₹2,11 Mn | -₹2,31 Mn | ₹31,34 Mn | ₹77,93 Mn | ₹90,07 Mn | ₹38,23 Mn | ₹22,70 Mn | ₹11,98 Mn | ₹8,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 45,40 | 46,04 | 51,43 | 30,00 | 34,92 | 8,31 | 24,07 | 12,96 | 10,73 | 5,59 | 0,21 | -0,22 | 3,04 | 8,77 | 12,67 | 5,38 | 3,46 | 1,84 | 1,43 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹18,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹60,01 Mn | ₹288,45 Mn | ₹265,63 Mn | ₹74,68 Mn | ₹111,47 Mn | ₹368,07 Mn | ₹104,06 Mn | ₹88,59 Mn | ₹84,73 Mn | ₹8,54 Mn | -₹69,68 Mn | -₹91,80 Mn | -₹130,76 Mn | -₹125,20 Mn | -₹58,85 Mn | -₹8,12 Mn | -₹24,29 Mn | -₹27,88 Mn | -₹31,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹347,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,4% | 6,7% | 10,3% | 12,4% | 12,6% | 7,3% | 16,6% | 18,6% | 22,0% | 29,9% | 27,6% | 24,9% | 23,3% | 22,2% | 30,9% | 34,6% | 40,5% | 40,5% | 41,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,24 | 1,35 | 1,30 | 1,40 | 1,35 | 1,41 | 1,37 | 1,45 | 1,31 | 1,23 | 1,25 | 1,18 | 1,06 | 1,28 | 1,36 | 1,23 | 1,40 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,67 | 1,46 | 1,47 | 1,25 | 1,12 | 0,86 | 0,80 | 0,60 | 0,58 | 0,48 | 0,46 | 0,49 | 0,42 | 0,33 | 0,28 | 0,23 | 0,16 | 0,15 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,9% | 22,3% | 22,0% | 18,4% | 21,1% | 20,0% | 23,1% | 22,7% | 21,3% | 19,9% | 24,1% | 22,2% | 25,4% | 21,6% | 21,5% | 19,3% | 19,1% | 21,1% | 20,4% |
| FAVÖK Marjı | 12,9% | 16,1% | 18,1% | 12,7% | 16,4% | 15,5% | 16,3% | 13,8% | 12,7% | 11,7% | 7,4% | 6,5% | 8,5% | 13,0% | 12,0% | 10,2% | 9,9% | 10,3% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,8% | 9,0% | 10,0% | 6,8% | 8,9% | 8,1% | 8,3% | 5,8% | 5,0% | 3,2% | 0,1% | -0,1% | 2,0% | 6,2% | 8,4% | 4,3% | 3,8% | 2,1% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,0% | 5,2% | 4,8% | 1,6% | 2,6% | 11,3% | 3,4% | 3,9% | 3,8% | 0,5% | -4,0% | -4,9% | -8,2% | -9,9% | -5,5% | -0,9% | -4,0% | -5,0% | -7,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |