TITilaknagar Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,46 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹61,60 Mr | ₹12,13 Mr | ₹10,33 Mr | ₹10,12 Mr | ₹10,13 Mr | ₹10,12 Mr | ₹10,80 Mr | ₹12,81 Mr | ₹12,84 Mr | ₹13,50 Mr | ₹15,29 Mr | ₹17,17 Mr | ₹16,65 Mr | ₹14,20 Mr | ₹11,55 Mr | ₹9,63 Mr | ₹7,83 Mr | ₹3,88 Mr | ₹2,51 Mr | ₹817,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹31,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹29,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹23,01 Mr | ₹441,79 Mn | ₹1,21 Mr | ₹2,56 Mr | ₹5,85 Mr | ₹5,81 Mr | ₹5,79 Mr | ₹11,11 Mr | ₹10,31 Mr | ₹10,72 Mr | ₹8,90 Mr | ₹8,31 Mr | ₹8,32 Mr | ₹6,62 Mr | ₹5,22 Mr | ₹4,33 Mr | ₹4,53 Mr | ₹1,25 Mr | ₹576,80 Mn | ₹303,10 Mn |
| Net Borç† | ₹19,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹22,75 Mr | ₹13,49 Mr | ₹13,91 Mr | ₹11,62 Mr | ₹7,82 Mr | ₹5,47 Mr | ₹6,51 Mr | ₹6,61 Mr | ₹5,78 Mr | ₹5,15 Mr | ₹4,53 Mr | ₹6,33 Mr | ₹8,12 Mr | ₹7,40 Mr | ₹5,48 Mr | ₹4,62 Mr | ₹3,83 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,45 Mr | ₹900,72 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,08 Mr | ₹4,68 Mr | ₹5,42 Mr | ₹4,07 Mr | ₹2,90 Mr | ₹1,74 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,03 Mr | ₹796,70 Mn | ₹833,14 Mn | ₹1,57 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,67 Mr | ₹509,67 Mn | ₹381,46 Mn | ₹281,88 Mn |
| FAVÖK | ₹4,29 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,20 Mr | ₹602,42 Mn | -₹218,65 Mn | ₹618,24 Mn | ₹313,82 Mn | -₹934,54 Mn | -₹1,12 Mr | -₹196,00 Mn | ₹1,58 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,17 Mr | ₹801,63 Mn | ₹425,80 Mn | ₹268,55 Mn | ₹168,77 Mn |
| Net Kâr | ₹208,70 Mn | ₹2,30 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,50 Mr | ₹451,87 Mn | -₹384,03 Mn | ₹2,70 Mr | -₹1,60 Mr | -₹1,51 Mr | -₹2,80 Mr | -₹2,82 Mr | -₹401,59 Mn | ₹582,56 Mn | ₹605,96 Mn | ₹471,61 Mn | ₹395,74 Mn | ₹348,89 Mn | ₹197,80 Mn | ₹122,96 Mn | ₹86,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,96 | 11,81 | 7,16 | 8,56 | 3,08 | -3,07 | 21,49 | -12,76 | -12,11 | -22,41 | -22,58 | -3,23 | 4,66 | 4,86 | 4,02 | 3,71 | 5,61 | 2,15 | 2,39 | 1,68 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹7,37 Mr | ₹1,64 Mr | ₹863,62 Mn | ₹251,60 Mn | ₹50,93 Mn | ₹311,40 Mn | -₹219,24 Mn | -₹84,27 Mn | ₹1,36 Mr | ₹8,55 Mn | -₹806,36 Mn | ₹312,30 Mn | -₹1,13 Mr | -₹742,39 Mn | -₹897,70 Mn | -₹1,51 Mr | -₹1,99 Mr | -₹728,49 Mn | -₹403,64 Mn | ₹9,82 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹35,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,4% | 3,6% | 11,8% | 25,3% | 57,8% | 57,4% | 53,6% | 86,7% | 80,3% | 79,4% | 58,2% | 48,4% | 49,9% | 46,6% | 45,2% | 45,0% | 57,9% | 32,2% | 23,0% | 37,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 1,11 | 1,35 | 1,15 | 0,77 | 0,54 | 0,60 | 0,52 | 0,45 | 0,38 | 0,30 | 0,37 | 0,49 | 0,52 | 0,47 | 0,48 | 0,49 | 0,61 | 0,58 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,45 | 0,47 | 0,39 | 0,26 | 0,18 | 0,22 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,15 | 0,21 | 0,27 | 0,25 | 0,18 | 0,16 | 0,13 | 0,08 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,1% | 34,7% | 39,0% | 35,0% | 37,1% | 31,8% | 31,3% | 33,9% | 35,1% | 15,5% | 18,4% | 24,8% | 38,4% | 44,7% | 45,2% | 45,7% | 43,5% | 21,4% | 26,3% | 31,3% |
| FAVÖK Marjı | 18,9% | 19,0% | 13,4% | 12,5% | 15,3% | 11,0% | -3,4% | 9,4% | 5,4% | -18,1% | -24,7% | -3,1% | 19,4% | 21,8% | 25,7% | 25,3% | 21,0% | 17,9% | 18,5% | 18,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | 17,0% | 9,9% | 12,9% | 5,8% | -7,0% | 41,4% | -24,1% | -26,2% | -54,3% | -62,2% | -6,3% | 7,2% | 8,2% | 8,6% | 8,6% | 9,1% | 8,3% | 8,5% | 9,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -32,4% | 12,2% | 6,2% | 2,2% | 0,7% | 5,7% | -3,4% | -1,3% | 23,6% | 0,2% | -17,8% | 4,9% | -13,9% | -10,0% | -16,4% | -32,7% | -52,1% | -30,6% | -27,8% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |