TILTIL Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $246,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,14 Mr | ₹5,49 Mr | ₹4,42 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,91 Mr | ₹7,51 Mr | ₹7,49 Mr | ₹7,26 Mr | ₹6,56 Mr | ₹5,57 Mr | ₹8,97 Mr | ₹13,89 Mr | ₹13,23 Mr | ₹11,69 Mr | ₹10,43 Mr | ₹9,36 Mr | ₹6,54 Mr | ₹5,56 Mr | ₹5,59 Mr | ₹4,55 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹114,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,82 Mr | ₹2,84 Mr | ₹1,72 Mr | ₹4,11 Mr | ₹4,08 Mr | ₹3,74 Mr | ₹2,91 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,74 Mr | ₹666,70 Mn | ₹3,20 Mr | ₹7,09 Mr | ₹5,94 Mr | ₹5,24 Mr | ₹4,09 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,13 Mr | ₹874,30 Mn | ₹886,01 Mn |
| Net Borç† | ₹3,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,23 Mr | ₹3,15 Mr | ₹669,10 Mn | ₹438,20 Mn | ₹661,60 Mn | ₹3,12 Mr | ₹3,76 Mr | ₹4,39 Mr | ₹3,43 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,12 Mr | ₹14,27 Mr | ₹12,59 Mr | ₹11,24 Mr | ₹13,24 Mr | ₹13,30 Mr | ₹10,07 Mr | ₹10,01 Mr | ₹10,29 Mr | ₹7,47 Mr |
| Brüt Kâr | ₹435,60 Mn | ₹496,90 Mn | -₹227,70 Mn | -₹373,40 Mn | -₹376,10 Mn | ₹145,80 Mn | -₹67,20 Mn | ₹789,20 Mn | ₹622,20 Mn | ₹472,50 Mn | ₹182,00 Mn | ₹1,52 Mr | ₹1,08 Mr | ₹839,70 Mn | ₹926,50 Mn | ₹1,41 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,22 Mr | ₹848,22 Mn |
| FAVÖK | ₹69,80 Mn | ₹141,40 Mn | -₹642,10 Mn | -₹536,90 Mn | -₹2,81 Mr | -₹305,50 Mn | -₹621,50 Mn | ₹560,90 Mn | ₹377,50 Mn | ₹284,80 Mn | -₹54,40 Mn | ₹1,07 Mr | ₹532,20 Mn | ₹323,50 Mn | ₹157,30 Mn | ₹771,13 Mn | ₹680,78 Mn | ₹538,20 Mn | ₹574,70 Mn | ₹348,94 Mn |
| Net Kâr | -₹307,70 Mn | ₹28,60 Mn | ₹2,54 Mr | -₹910,20 Mn | -₹4,31 Mr | -₹684,80 Mn | -₹185,00 Mn | ₹231,60 Mn | ₹75,80 Mn | -₹1,16 Mr | -₹435,90 Mn | ₹47,20 Mn | ₹99,30 Mn | ₹43,10 Mn | ₹153,40 Mn | ₹601,95 Mn | ₹595,26 Mn | ₹447,24 Mn | ₹431,04 Mn | ₹233,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -4,58 | 0,42 | 218,33 | -24,62 | -116,65 | -18,53 | -5,01 | 6,27 | 2,05 | -31,35 | -11,79 | 1,28 | 2,69 | 1,17 | 4,15 | 16,28 | 16,11 | 12,10 | 11,71 | 6,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,36 Mr | -₹1,62 Mr | -₹909,10 Mn | -₹84,20 Mn | — | — | -₹793,90 Mn | -₹102,20 Mn | -₹1,13 Mr | -₹708,70 Mn | ₹276,10 Mn | -₹1,30 Mr | -₹819,60 Mn | -₹1,49 Mr | -₹1,83 Mr | -₹1,12 Mr | ₹84,98 Mn | ₹12,84 Mn | -₹201,11 Mn | ₹267,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹55,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,6% | 51,8% | 38,9% | 113,7% | 104,3% | 49,8% | 38,9% | 26,2% | 26,5% | 12,0% | 35,7% | 51,0% | 44,9% | 44,8% | 39,2% | 25,0% | 16,7% | 20,4% | 15,6% | 19,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,57 | 0,15 | 0,12 | 0,17 | 0,42 | 0,50 | 0,60 | 0,52 | 0,55 | 0,35 | 1,03 | 0,95 | 0,96 | 1,27 | 1,42 | 1,54 | 1,80 | 1,84 | 1,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,91 | 2,84 | 0,60 | 0,39 | 0,60 | 2,81 | 3,39 | 3,95 | 3,09 | 2,78 | 2,81 | 12,85 | 11,34 | 10,13 | 11,92 | 11,98 | 9,07 | 9,02 | 9,27 | 6,73 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,5% | 15,8% | -34,0% | -85,2% | -56,8% | 4,7% | -1,8% | 18,0% | 18,2% | 15,3% | 5,8% | 10,6% | 8,6% | 7,5% | 7,0% | 10,6% | 10,8% | 13,3% | 11,9% | 11,3% |
| FAVÖK Marjı | 2,2% | 4,5% | -96,0% | -122,5% | -424,6% | -9,8% | -16,5% | 12,8% | 11,0% | 9,2% | -1,7% | 7,5% | 4,2% | 2,9% | 1,2% | 5,8% | 6,8% | 5,4% | 5,6% | 4,7% |
| Net Kâr Marjı | -9,5% | 0,9% | 379,5% | -207,7% | -651,7% | -21,9% | -4,9% | 5,3% | 2,2% | -37,6% | -14,0% | 0,3% | 0,8% | 0,4% | 1,2% | 4,5% | 5,9% | 4,5% | 4,2% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -42,2% | -51,2% | -135,9% | -19,2% | — | — | -21,1% | -2,3% | -33,0% | -23,0% | 8,9% | -9,1% | -6,5% | -13,2% | -13,8% | -8,5% | 0,8% | 0,1% | -2,0% | 3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |