TIRUMALCHMThirumalai Chemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $197,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹47,37 Mr | ₹38,07 Mr | ₹33,20 Mr | ₹23,68 Mr | ₹18,71 Mr | ₹13,52 Mr | ₹12,00 Mr | ₹11,51 Mr | ₹8,31 Mr | ₹7,92 Mr | ₹5,26 Mr | ₹5,50 Mr | ₹7,61 Mr | ₹7,96 Mr | ₹7,58 Mr | ₹6,08 Mr | ₹4,76 Mr | ₹4,61 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹31,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹15,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹21,75 Mr | ₹17,86 Mr | ₹12,52 Mr | ₹5,14 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,03 Mr | ₹500,50 Mn | ₹616,00 Mn | ₹908,44 Mn | ₹1,42 Mr | ₹2,47 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,77 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,44 Mr |
| Net Borç† | ₹19,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹17,33 Mr | ₹20,47 Mr | ₹20,80 Mr | ₹21,30 Mr | ₹19,96 Mr | ₹10,84 Mr | ₹10,81 Mr | ₹12,56 Mr | ₹13,09 Mr | ₹10,25 Mr | ₹9,38 Mr | ₹10,67 Mr | ₹12,72 Mr | ₹13,63 Mr | ₹10,48 Mr | ₹7,63 Mr | ₹6,20 Mr | ₹4,64 Mr | ₹5,79 Mr | ₹5,33 Mr |
| Brüt Kâr | ₹131,20 Mn | ₹1,39 Mr | ₹1,25 Mr | ₹2,83 Mr | ₹5,41 Mr | ₹2,68 Mr | ₹1,20 Mr | ₹2,49 Mr | ₹3,58 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,52 Mr | ₹946,95 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,05 Mr | ₹957,70 Mn | ₹849,77 Mn | ₹103,00 Mn | ₹1,03 Mr | ₹817,86 Mn |
| FAVÖK | -₹228,30 Mn | ₹578,70 Mn | ₹588,10 Mn | ₹1,89 Mr | ₹4,47 Mr | ₹2,23 Mr | ₹878,60 Mn | ₹2,05 Mr | ₹2,96 Mr | ₹1,57 Mr | ₹982,19 Mn | ₹493,53 Mn | ₹797,10 Mn | ₹1,30 Mr | ₹641,10 Mn | ₹575,49 Mn | ₹570,04 Mn | -₹142,78 Mn | ₹667,16 Mn | ₹547,85 Mn |
| Net Kâr | -₹1,68 Mr | -₹461,00 Mn | -₹387,90 Mn | ₹898,30 Mn | ₹2,81 Mr | ₹1,18 Mr | ₹231,70 Mn | ₹1,14 Mr | ₹1,70 Mr | ₹706,70 Mn | ₹321,52 Mn | -₹137,25 Mn | ₹118,67 Mn | ₹438,09 Mn | ₹9,18 Mn | ₹179,45 Mn | ₹258,89 Mn | -₹459,44 Mn | ₹266,37 Mn | ₹251,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -14,91 | -4,50 | -3,79 | 8,77 | 27,47 | 11,49 | 2,26 | 11,09 | 16,65 | 6,90 | 3,14 | -1,34 | 1,16 | 4,28 | 0,09 | 1,75 | 2,53 | -4,49 | 2,60 | 2,46 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹19,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹8,98 Mr | -₹7,97 Mr | -₹6,37 Mr | -₹3,25 Mr | ₹3,16 Mr | ₹1,42 Mr | ₹312,00 Mn | ₹336,50 Mn | ₹133,30 Mn | ₹689,80 Mn | ₹704,33 Mn | ₹989,05 Mn | ₹643,06 Mn | -₹427,14 Mn | -₹992,52 Mn | -₹533,88 Mn | ₹146,21 Mn | -₹26,92 Mn | -₹439,91 Mn | -₹71,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,9% | 46,9% | 37,7% | 21,7% | 8,8% | 13,5% | 16,4% | 9,0% | 6,0% | 7,8% | 17,3% | 25,7% | 32,5% | 39,0% | 36,5% | 30,1% | 41,8% | 46,1% | 44,2% | 30,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,54 | 0,63 | 0,90 | 1,07 | 0,80 | 0,90 | 1,09 | 1,57 | 1,29 | 1,79 | 1,94 | 1,67 | 1,71 | 1,38 | 1,25 | 1,30 | 1,01 | 1,30 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,11 | 1,31 | 1,33 | 1,36 | 1,28 | 0,69 | 0,69 | 0,80 | 0,84 | 0,66 | 0,60 | 0,68 | 0,81 | 0,87 | 0,67 | 0,49 | 0,40 | 0,30 | 0,37 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,8% | 6,8% | 6,0% | 13,3% | 27,1% | 24,7% | 11,1% | 19,8% | 27,3% | 18,8% | 16,2% | 8,9% | 9,1% | 13,3% | 10,0% | 12,6% | 13,7% | 2,2% | 17,8% | 15,3% |
| FAVÖK Marjı | -1,3% | 2,8% | 2,8% | 8,9% | 22,4% | 20,6% | 8,1% | 16,3% | 22,6% | 15,3% | 10,5% | 4,6% | 6,3% | 9,5% | 6,1% | 7,5% | 9,2% | -3,1% | 11,5% | 10,3% |
| Net Kâr Marjı | -9,7% | -2,3% | -1,9% | 4,2% | 14,1% | 10,9% | 2,1% | 9,0% | 13,0% | 6,9% | 3,4% | -1,3% | 0,9% | 3,2% | 0,1% | 2,4% | 4,2% | -9,9% | 4,6% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -51,8% | -38,9% | -30,6% | -15,3% | 15,9% | 13,1% | 2,9% | 2,7% | 1,0% | 6,7% | 7,5% | 9,3% | 5,1% | -3,1% | -9,5% | -7,0% | 2,4% | -0,6% | -7,6% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |