TPHQTeamo Productions HQ Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,53 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,25 Mr | ₹438,48 Mn | ₹44,42 Mn | ₹45,86 Mn | ₹91,62 Mn | ₹82,78 Mn | ₹152,26 Mn | ₹163,41 Mn | ₹494,97 Mn | ₹483,15 Mn | ₹471,23 Mn | ₹444,55 Mn | ₹438,54 Mn | ₹377,83 Mn | ₹368,89 Mn | ₹384,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹173,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹13,86 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹10,43 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,95 Mn | ₹500.000 | ₹34,00 Mn | ₹70,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹97.182 | ₹300.000 |
| Net Borç† | -₹75,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,12 Mr | ₹647,95 Mn | ₹627,85 Mn | ₹8,40 Mr | ₹1,12 Mn | ₹1,02 Mn | ₹1,15 Mn | ₹525.000 | ₹222.750 | ₹220.150 | ₹99.050 | ₹399.124 | ₹593.800 | ₹732.140 | ₹1,26 Mn | ₹13,72 Mn | ₹13,68 Mn | ₹21,76 Mn |
| Brüt Kâr | -₹47,38 Mn | ₹29,24 Mn | ₹49,13 Mn | ₹11,42 Mn | ₹667.124 | ₹510.533 | ₹508.075 | ₹151.726 | -₹587.728 | -₹535.441 | — | -₹188.876 | -₹259.169 | -₹611.929 | -₹2,84 Mn | — | ₹3,69 Mn | -₹1,23 Mn |
| FAVÖK | -₹52,45 Mn | ₹15,88 Mn | ₹39,18 Mn | ₹8,37 Mn | -₹218.340 | -₹25,42 Mn | — | -₹783.130 | -₹858.890 | -₹327,69 Mn | -₹1,26 Mn | -₹894.950 | -₹1,14 Mn | -₹14,38 Mn | -₹9,65 Mn | ₹8,09 Mn | -₹5,52 Mn | ₹1,31 Mn |
| Net Kâr | ₹988.000 | ₹33,75 Mn | ₹48,83 Mn | ₹28,83 Mn | ₹72.331 | -₹25,22 Mn | -₹359.057 | -₹788.509 | -₹856.282 | -₹312,33 Mn | -₹2,71 Mn | -₹1,44 Mn | -₹1,40 Mn | -₹11,21 Mn | -₹4,71 Mn | -₹17,72 Mn | -₹6,56 Mn | ₹1,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,03 | 0,06 | 0,10 | 0,00 | -0,21 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -2,55 | -0,02 | -0,01 | -0,01 | -0,09 | -0,04 | -0,14 | -0,06 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹319,80 Mn | -₹203,22 Mn | -₹292,50 Mn | -₹61,01 Mn | -₹1,10 Mn | ₹11,16 Mn | — | — | -₹42.550 | -₹6,10 Mn | -₹18,24 Mn | -₹21,59 Mn | -₹13,62 Mn | -₹17,43 Mn | -₹113,94 Mn | ₹37,15 Mn | ₹31,21 Mn | -₹49,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹13,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 2,4% | 0,0% | 0,0% | 10,9% | 0,6% | 22,3% | 42,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,43 | 0,50 | 19,17 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,04 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,48 | 0,46 | 6,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -4,2% | 4,5% | 7,8% | 0,1% | 59,6% | 49,9% | 44,4% | 28,9% | -263,9% | -243,2% | — | -47,3% | -43,6% | -83,6% | -226,0% | — | 27,0% | -5,7% |
| FAVÖK Marjı | -4,7% | 2,5% | 6,2% | 0,1% | -19,5% | -2.484,9% | — | -149,2% | -385,6% | -148.847,9% | -1.271,1% | -224,2% | -192,1% | -1.963,7% | -767,0% | 58,9% | -40,4% | 6,0% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | 5,2% | 7,8% | 0,3% | 6,5% | -2.465,6% | -31,4% | -150,2% | -384,4% | -141.869,7% | -2.740,1% | -360,1% | -235,5% | -1.530,5% | -373,9% | -129,1% | -48,0% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -28,5% | -31,4% | -46,6% | -0,7% | -98,0% | 1.091,5% | — | — | -19,1% | -2.772,0% | -18.412,5% | -5.409,1% | -2.294,2% | -2.381,2% | -9.052,8% | 270,8% | 228,1% | -226,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |