UCALUCAL Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,96 Mr | ₹8,58 Mr | ₹8,17 Mr | ₹8,02 Mr | ₹7,96 Mr | ₹8,82 Mr | ₹7,93 Mr | ₹7,57 Mr | ₹7,26 Mr | ₹6,44 Mr | ₹4,96 Mr | ₹5,40 Mr | ₹5,45 Mr | ₹5,85 Mr | ₹6,06 Mr | ₹5,38 Mr | ₹5,10 Mr | ₹5,18 Mr | ₹5,42 Mr | ₹5,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹84,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,86 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,40 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,94 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,46 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,56 Mr |
| Net Borç† | ₹1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,38 Mr | ₹8,02 Mr | ₹7,23 Mr | ₹8,23 Mr | ₹7,82 Mr | ₹6,87 Mr | ₹7,32 Mr | ₹8,70 Mr | ₹8,20 Mr | ₹7,91 Mr | ₹7,23 Mr | ₹7,37 Mr | ₹6,43 Mr | ₹6,53 Mr | ₹6,79 Mr | ₹6,07 Mr | ₹5,01 Mr | ₹4,78 Mr | ₹5,81 Mr | ₹6,55 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,35 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,17 Mr | ₹907,30 Mn | ₹1,30 Mr | ₹2,43 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,31 Mr | ₹773,09 Mn | ₹85,66 Mn | ₹334,68 Mn | ₹274,53 Mn |
| FAVÖK | ₹518,47 Mn | ₹401,42 Mn | ₹373,14 Mn | ₹575,87 Mn | ₹729,55 Mn | ₹676,83 Mn | ₹899,89 Mn | ₹1,25 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,04 Mr | ₹743,46 Mn | ₹898,92 Mn | ₹667,91 Mn | ₹716,23 Mn | ₹895,04 Mn | ₹921,50 Mn | ₹458,69 Mn | -₹75,33 Mn | ₹283,74 Mn | ₹123,32 Mn |
| Net Kâr | -₹333,23 Mn | -₹162,80 Mn | -₹252,59 Mn | ₹8,53 Mn | ₹348,86 Mn | ₹288,60 Mn | ₹211,50 Mn | ₹458,12 Mn | ₹1,01 Mr | ₹358,62 Mn | ₹155,70 Mn | ₹245,50 Mn | ₹68,46 Mn | ₹59,84 Mn | ₹239,16 Mn | ₹192,55 Mn | -₹237,00 Mn | -₹768,45 Mn | -₹439,12 Mn | -₹244,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -15,07 | -7,36 | -11,42 | 0,39 | 15,78 | 13,05 | 9,56 | 20,72 | 45,77 | 16,22 | 7,04 | 11,10 | 3,10 | 2,71 | 10,82 | 8,71 | -13,14 | -55,07 | -31,82 | -17,60 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹128,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₹236,78 Mn | -₹716,64 Mn | ₹224,32 Mn | ₹264,66 Mn | -₹334,37 Mn | ₹359,69 Mn | ₹746,45 Mn | ₹124,42 Mn | ₹561,04 Mn | ₹391,49 Mn | ₹482,40 Mn | ₹349,25 Mn | ₹155,47 Mn | ₹94,40 Mn | ₹25,85 Mn | -₹1,14 Mr | -₹746,06 Mn | -₹440,18 Mn | -₹486,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,7% | 36,4% | 32,8% | 27,9% | 30,2% | 34,1% | 32,0% | 30,4% | 36,0% | 39,9% | 59,3% | 58,7% | 65,4% | 64,7% | 62,0% | 66,2% | 68,9% | 66,8% | 50,9% | 50,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,20 | 0,93 | 0,88 | 1,03 | 0,98 | 0,78 | 0,92 | 1,15 | 1,13 | 1,23 | 1,46 | 1,36 | 1,18 | 1,12 | 1,12 | 1,13 | 0,98 | 0,92 | 1,07 | 1,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,57 | 2,46 | 2,22 | 2,52 | 2,40 | 2,11 | 2,24 | 2,67 | 2,52 | 2,43 | 2,22 | 2,26 | 1,97 | 2,00 | 2,08 | 1,86 | 1,54 | 1,47 | 1,78 | 2,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,1% | 13,3% | 14,9% | 13,6% | 15,0% | 13,2% | 17,8% | 27,9% | 20,6% | 19,5% | 17,8% | 17,5% | 17,1% | 18,2% | 19,4% | 21,6% | 15,4% | 1,8% | 5,8% | 4,2% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 5,0% | 5,2% | 7,0% | 9,3% | 9,9% | 12,3% | 14,4% | 15,2% | 13,1% | 10,3% | 12,2% | 10,4% | 11,0% | 13,2% | 15,2% | 9,2% | -1,6% | 4,9% | 1,9% |
| Net Kâr Marjı | -4,0% | -2,0% | -3,5% | 0,1% | 4,5% | 4,2% | 2,9% | 5,3% | 12,3% | 4,5% | 2,2% | 3,3% | 1,1% | 0,9% | 3,5% | 3,2% | -4,7% | -16,1% | -7,6% | -3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -3,0% | -9,9% | 2,7% | 3,4% | -4,9% | 4,9% | 8,6% | 1,5% | 7,1% | 5,4% | 6,5% | 5,4% | 2,4% | 1,4% | 0,4% | -22,7% | -15,6% | -7,6% | -7,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |