UELUjaas Energy Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $278,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,21 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,15 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,19 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,54 Mr | ₹4,33 Mr | ₹5,60 Mr | ₹5,33 Mr | ₹5,35 Mr | ₹4,13 Mr | ₹5,19 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,48 Mr | ₹298,87 Mn | ₹319,18 Mn | ₹233,08 Mn | ₹118,62 Mn | ₹122,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹319,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹886,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹240,00 Mn | ₹240,00 Mn | ₹185,07 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,11 Mr | ₹956,55 Mn | ₹1,41 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,32 Mr | ₹714,25 Mn | ₹286,01 Mn | ₹105,93 Mn | ₹144,28 Mn | ₹101,03 Mn | ₹19,54 Mn | ₹29,07 Mn |
| Net Borç† | ₹65,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹166,38 Mn | ₹269,35 Mn | ₹267,26 Mn | ₹301,58 Mn | ₹446,70 Mn | ₹350,94 Mn | ₹508,83 Mn | ₹1,56 Mr | ₹3,34 Mr | ₹4,86 Mr | ₹2,77 Mr | ₹1,11 Mr | ₹5,26 Mr | ₹2,43 Mr | ₹339,39 Mn | ₹339,87 Mn | ₹382,31 Mn | ₹247,97 Mn | ₹183,97 Mn | ₹154,04 Mn |
| Brüt Kâr | ₹74,06 Mn | ₹175,98 Mn | ₹30,36 Mn | ₹74,03 Mn | ₹103,99 Mn | -₹37,11 Mn | ₹100,83 Mn | ₹230,50 Mn | ₹498,92 Mn | ₹827,39 Mn | ₹653,74 Mn | ₹479,64 Mn | ₹962,21 Mn | ₹492,33 Mn | ₹10,37 Mn | ₹44,48 Mn | ₹54,26 Mn | ₹7,35 Mn | ₹2,73 Mn | ₹2,50 Mn |
| FAVÖK | ₹8,01 Mn | ₹56,72 Mn | ₹247,28 Mn | ₹27,89 Mn | -₹22,01 Mn | -₹200,47 Mn | -₹76,46 Mn | ₹204,67 Mn | ₹414,41 Mn | ₹754,05 Mn | ₹641,21 Mn | ₹478,74 Mn | ₹934,59 Mn | ₹453,68 Mn | ₹3,82 Mn | ₹21,21 Mn | ₹28,99 Mn | ₹8,31 Mn | ₹3,42 Mn | ₹3,04 Mn |
| Net Kâr | ₹31,63 Mn | ₹88,50 Mn | ₹289,56 Mn | -₹180,57 Mn | -₹1,10 Mr | -₹304,31 Mn | -₹133,53 Mn | ₹66,08 Mn | ₹169,57 Mn | ₹364,71 Mn | ₹202,94 Mn | ₹116,78 Mn | ₹373,95 Mn | ₹270,06 Mn | ₹9,20 Mn | ₹7,92 Mn | ₹9,30 Mn | ₹4,20 Mn | ₹2,90 Mn | ₹2,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,06 | 0,25 | -95,40 | -579,60 | -160,84 | -70,63 | 34,96 | 89,95 | 192,59 | 106,88 | 61,38 | 197,88 | 142,86 | 5,61 | 7,20 | 10,05 | 4,76 | 3,28 | 2,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹82,96 Mn | ₹32,25 Mn | ₹787,03 Mn | -₹5,99 Mn | -₹63,51 Mn | -₹148,24 Mn | ₹313,43 Mn | -₹322,90 Mn | -₹513,36 Mn | -₹332,60 Mn | ₹883,01 Mn | -₹220,95 Mn | -₹593,54 Mn | -₹183,69 Mn | -₹950,60 Mn | ₹2,03 Mn | -₹74,29 Mn | -₹83,39 Mn | ₹9,44 Mn | ₹7,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹343.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,9% | 20,6% | 16,1% | 33,6% | 38,9% | 33,7% | 27,1% | 32,5% | 24,7% | 21,9% | 19,4% | 26,6% | 25,4% | 27,1% | 19,4% | 35,4% | 45,2% | 43,3% | 16,5% | 23,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,23 | 0,23 | 0,10 | 0,14 | 0,11 | 0,14 | 0,36 | 0,60 | 0,91 | 0,52 | 0,27 | 1,01 | 0,92 | 0,23 | 1,14 | 1,20 | 1,06 | 1,55 | 1,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,30 | 0,30 | 0,34 | 0,50 | 0,40 | 0,57 | 1,76 | 3,77 | 5,49 | 3,13 | 1,25 | 5,93 | 2,74 | 0,38 | 0,38 | 0,43 | 0,28 | 0,21 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,5% | 65,3% | 11,4% | 24,5% | 23,3% | -10,6% | 19,8% | 14,8% | 14,9% | 17,0% | 23,6% | 43,2% | 18,3% | 20,3% | 3,1% | 13,1% | 14,2% | 3,0% | 1,5% | 1,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 21,1% | 92,5% | 9,2% | -4,9% | -57,1% | -15,0% | 13,1% | 12,4% | 15,5% | 23,1% | 43,1% | 17,8% | 18,7% | 1,1% | 6,2% | 7,6% | 3,4% | 1,9% | 2,0% |
| Net Kâr Marjı | 19,0% | 32,9% | 108,3% | -59,9% | -245,6% | -86,7% | -26,2% | 4,2% | 5,1% | 7,5% | 7,3% | 10,5% | 7,1% | 11,1% | 2,7% | 2,3% | 2,4% | 1,7% | 1,6% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 49,9% | 12,0% | 294,5% | -2,0% | -14,2% | -42,2% | 61,6% | -20,7% | -15,4% | -6,8% | 31,9% | -19,9% | -11,3% | -7,6% | -280,1% | 0,6% | -19,4% | -33,6% | 5,1% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |