V2RETAILV2 Retail Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $807,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹25,88 Mr | ₹17,63 Mr | ₹11,17 Mr | ₹8,70 Mr | ₹7,93 Mr | ₹8,14 Mr | ₹7,21 Mr | ₹4,65 Mr | ₹3,90 Mr | ₹2,40 Mr | ₹4,49 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,68 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,75 Mr | ₹7,80 Mr | ₹11,26 Mr | ₹9,63 Mr | ₹4,39 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹59,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹16,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹9,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹9,95 Mr | ₹8,71 Mr | ₹5,25 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,98 Mr | ₹3,96 Mr | ₹3,26 Mr | ₹107,62 Mn | ₹0,00 | ₹85,74 Mn | ₹975,53 Mn | ₹831,55 Mn | ₹858,44 Mn | ₹705,61 Mn | ₹572,19 Mn | ₹643,12 Mn | ₹7,76 Mr | ₹7,62 Mr | ₹5,53 Mr | ₹2,43 Mr |
| Net Borç† | ₹9,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹30,67 Mr | ₹18,84 Mr | ₹11,65 Mr | ₹8,39 Mr | ₹6,29 Mr | ₹5,38 Mr | ₹7,01 Mr | ₹7,48 Mr | ₹5,59 Mr | ₹4,72 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,05 Mr | ₹403,24 Mn | ₹10,65 Mr | ₹11,05 Mr | ₹13,23 Mr | ₹9,53 Mr | ₹6,03 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,12 Mr | ₹2,40 Mr | ₹1,21 Mr | ₹664,13 Mn | ₹586,29 Mn | ₹401,43 Mn | ₹592,07 Mn | ₹1,29 Mr | ₹1,02 Mr | ₹830,60 Mn | ₹575,88 Mn | ₹547,73 Mn | ₹314,06 Mn | ₹133,41 Mn | -₹5,72 Mn | ₹726,92 Mn | -₹3,36 Mr | -₹428,55 Mn | ₹1,03 Mr | ₹517,53 Mn |
| FAVÖK | ₹4,74 Mr | ₹2,61 Mr | ₹1,49 Mr | ₹846,88 Mn | ₹660,30 Mn | ₹494,87 Mn | ₹763,25 Mn | ₹480,29 Mn | ₹527,38 Mn | ₹420,81 Mn | ₹318,83 Mn | ₹287,71 Mn | ₹49,64 Mn | ₹5,10 Mn | -₹81,49 Mn | -₹530,03 Mn | -₹4,59 Mr | -₹29,46 Mn | ₹1,20 Mr | ₹667,76 Mn |
| Net Kâr | ₹1,62 Mr | ₹720,32 Mn | ₹278,11 Mn | -₹128,17 Mn | -₹116,77 Mn | -₹128,43 Mn | ₹87,82 Mn | ₹204,93 Mn | ₹310,82 Mn | ₹390,32 Mn | ₹122,49 Mn | ₹97,34 Mn | -₹43,34 Mn | -₹40,72 Mn | -₹348,18 Mn | -₹1,64 Mr | -₹3,62 Mr | -₹944,91 Mn | ₹406,40 Mn | ₹249,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,58 | 2,08 | 0,80 | -0,37 | -0,34 | -0,38 | 0,26 | 0,60 | 0,96 | 1,45 | 0,36 | 0,37 | -0,19 | -0,18 | -1,55 | -7,34 | -16,15 | -4,22 | 1,90 | 1,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,31 Mr | ₹10,03 Mn | ₹70,55 Mn | ₹338,98 Mn | ₹380,45 Mn | -₹239,52 Mn | ₹613,36 Mn | -₹983,64 Mn | ₹137,39 Mn | -₹387,28 Mn | -₹432,56 Mn | ₹191,58 Mn | -₹29,77 Mn | -₹228,82 Mn | -₹541,17 Mn | -₹231,76 Mn | -₹237,27 Mn | -₹2,60 Mr | -₹3,50 Mr | -₹2,11 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,4% | 49,4% | 47,0% | 48,7% | 50,1% | 48,7% | 45,3% | 2,3% | 0,0% | 3,6% | 21,7% | 20,5% | 22,3% | 19,2% | 16,6% | 17,2% | 99,6% | 67,7% | 57,5% | 55,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 1,07 | 1,04 | 0,96 | 0,79 | 0,66 | 0,97 | 1,61 | 1,43 | 1,97 | 0,71 | 0,71 | 0,59 | 0,29 | 0,12 | 2,84 | 1,42 | 1,18 | 0,99 | 1,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,40 | 2,09 | 1,29 | 0,93 | 0,70 | 0,60 | 0,78 | 0,83 | 0,62 | 0,52 | 0,35 | 0,32 | 0,25 | 0,12 | 0,04 | 1,18 | 1,23 | 1,47 | 1,06 | 0,67 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,4% | 12,7% | 10,4% | 7,9% | 9,3% | 7,5% | 8,4% | 17,2% | 18,2% | 17,6% | 18,0% | 19,1% | 13,7% | 12,7% | -1,4% | 6,8% | -30,4% | -3,2% | 10,8% | 8,6% |
| FAVÖK Marjı | 15,5% | 13,9% | 12,8% | 10,1% | 10,5% | 9,2% | 10,9% | 6,4% | 9,4% | 8,9% | 10,0% | 10,0% | 2,2% | 0,5% | -20,2% | -5,0% | -41,5% | -0,2% | 12,6% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 3,8% | 2,4% | -1,5% | -1,9% | -2,4% | 1,3% | 2,7% | 5,6% | 8,3% | 3,8% | 3,4% | -1,9% | -3,9% | -86,3% | -15,4% | -32,7% | -7,1% | 4,3% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,0% | 0,1% | 0,6% | 4,0% | 6,0% | -4,5% | 8,7% | -13,1% | 2,5% | -8,2% | -13,5% | 6,7% | -1,3% | -21,7% | -134,2% | -2,2% | -2,1% | -19,7% | -36,7% | -34,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |