VEDAVAAGVedavaag Systems Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,00 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,18 Mr | ₹958,57 Mn | ₹772,73 Mn | ₹982,15 Mn | ₹920,06 Mn | ₹612,72 Mn | ₹425,82 Mn | ₹413,69 Mn | ₹430,44 Mn | ₹431,15 Mn | ₹357,33 Mn | ₹241,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹44,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹470,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹18,97 Mn | ₹46,94 Mn | ₹23,63 Mn | ₹39,55 Mn | ₹48,96 Mn | ₹46,45 Mn | ₹54,14 Mn | ₹4,97 Mn | ₹50,84 Mn | ₹758.206 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹11,47 Mn | ₹152,26 Mn | ₹165,59 Mn | ₹148,20 Mn | ₹59,60 Mn | ₹15,93 Mn |
| Net Borç† | -₹25,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,29 Mr | ₹1,06 Mr | ₹867,04 Mn | ₹850,00 Mn | ₹948,06 Mn | ₹705,81 Mn | ₹761,91 Mn | ₹773,43 Mn | ₹917,02 Mn | ₹1,00 Mr | ₹818,29 Mn | ₹663,82 Mn | ₹623,44 Mn | ₹505,12 Mn | ₹250,82 Mn | ₹172,45 Mn | ₹165,42 Mn | ₹133,45 Mn | ₹105,88 Mn | ₹70,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₹114,01 Mn | ₹161,93 Mn | ₹135,82 Mn | ₹138,98 Mn | ₹145,28 Mn | ₹133,68 Mn | ₹128,20 Mn | ₹195,17 Mn | ₹230,47 Mn | ₹146,77 Mn | ₹57,15 Mn | ₹46,04 Mn | ₹39,81 Mn | ₹118,64 Mn | ₹24,23 Mn | ₹7,84 Mn | ₹14,87 Mn | — | — | ₹28,52 Mn |
| FAVÖK | ₹123,22 Mn | ₹156,46 Mn | ₹167,13 Mn | ₹163,52 Mn | ₹170,91 Mn | ₹149,58 Mn | ₹139,43 Mn | ₹166,40 Mn | ₹252,70 Mn | ₹162,68 Mn | ₹118,84 Mn | ₹121,11 Mn | ₹100,60 Mn | ₹85,97 Mn | ₹74,28 Mn | ₹68,73 Mn | ₹77,89 Mn | ₹62,61 Mn | ₹59,03 Mn | ₹41,79 Mn |
| Net Kâr | ₹52,03 Mn | ₹84,13 Mn | ₹78,90 Mn | ₹75,78 Mn | ₹83,04 Mn | ₹70,02 Mn | ₹62,47 Mn | ₹99,91 Mn | ₹149,87 Mn | ₹102,63 Mn | ₹53,78 Mn | ₹29,00 Mn | ₹24,75 Mn | ₹36,69 Mn | ₹8,61 Mn | ₹2,07 Mn | ₹664.769 | ₹2,31 Mn | ₹12,58 Mn | ₹10,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,22 | 3,62 | 3,44 | 3,31 | 3,62 | 3,05 | 2,72 | 4,36 | 10,00 | 7,20 | 3,81 | 2,13 | 2,65 | 3,92 | 0,92 | 0,22 | 0,07 | 0,16 | 1,26 | 1,37 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹14,45 Mn | -₹69,09 Mn | — | ₹27,08 Mn | ₹19,53 Mn | ₹347.400 | -₹72,83 Mn | -₹194,19 Mn | -₹158,31 Mn | -₹72,02 Mn | ₹22,12 Mn | -₹51,77 Mn | ₹35,67 Mn | ₹8,27 Mn | ₹72,79 Mn | ₹13,52 Mn | -₹9,19 Mn | -₹89,50 Mn | -₹60,65 Mn | -₹25,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 2,5% | 1,4% | 2,5% | 3,3% | 3,4% | 4,1% | 0,4% | 4,3% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,7% | 36,8% | 38,5% | 34,4% | 16,7% | 6,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,57 | 0,52 | 0,54 | 0,65 | 0,51 | 0,57 | 0,61 | 0,78 | 1,05 | 1,06 | 0,68 | 0,68 | 0,82 | 0,59 | 0,42 | 0,38 | 0,31 | 0,30 | 0,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,69 | 0,57 | 0,56 | 0,62 | 0,46 | 0,50 | 0,51 | 0,60 | 0,66 | 0,54 | 0,43 | 0,41 | 0,33 | 0,16 | 0,11 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,9% | 15,3% | 15,7% | 16,4% | 15,3% | 18,9% | 16,8% | 25,2% | 25,1% | 14,6% | 7,0% | 6,9% | 6,4% | 23,5% | 9,7% | 4,5% | 9,0% | — | — | 40,7% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 14,8% | 19,3% | 19,2% | 18,0% | 21,2% | 18,3% | 21,5% | 27,6% | 16,2% | 14,5% | 18,2% | 16,1% | 17,0% | 29,6% | 39,9% | 47,1% | 46,9% | 55,7% | 59,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 8,0% | 9,1% | 8,9% | 8,8% | 9,9% | 8,2% | 12,9% | 16,3% | 10,2% | 6,6% | 4,4% | 4,0% | 7,3% | 3,4% | 1,2% | 0,4% | 1,7% | 11,9% | 15,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | -6,5% | — | 3,2% | 2,1% | 0,0% | -9,6% | -25,1% | -17,3% | -7,2% | 2,7% | -7,8% | 5,7% | 1,6% | 29,0% | 7,8% | -5,6% | -67,1% | -57,3% | -36,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |