VIDHIINGVidhi Specialty Food Ingredients Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $178,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,20 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,52 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,00 Mr | ₹928,05 Mn | ₹826,30 Mn | ₹665,27 Mn | ₹439,71 Mn | ₹281,35 Mn | ₹289,43 Mn | ₹244,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹118,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹916,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹576,25 Mn | ₹655,97 Mn | ₹203,85 Mn | ₹515,88 Mn | ₹904,09 Mn | ₹307,52 Mn | ₹341,37 Mn | ₹439,80 Mn | ₹439,31 Mn | ₹622,63 Mn | ₹493,25 Mn | ₹466,86 Mn | ₹435,50 Mn | ₹427,63 Mn | ₹387,03 Mn | ₹267,52 Mn | ₹121,19 Mn | ₹39,35 Mn | ₹72,03 Mn | ₹50,47 Mn |
| Net Borç† | ₹376,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,69 Mr | ₹3,74 Mr | ₹2,90 Mr | ₹3,96 Mr | ₹5,27 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,13 Mr | ₹979,95 Mn | ₹694,22 Mn | ₹378,50 Mn | ₹299,63 Mn | ₹300,04 Mn |
| Brüt Kâr | ₹979,87 Mn | ₹894,35 Mn | ₹672,30 Mn | ₹723,33 Mn | ₹980,90 Mn | ₹609,55 Mn | ₹538,85 Mn | ₹483,69 Mn | ₹323,76 Mn | ₹280,58 Mn | ₹299,55 Mn | ₹265,07 Mn | ₹189,15 Mn | ₹140,61 Mn | ₹117,04 Mn | ₹138,16 Mn | ₹97,70 Mn | ₹69,79 Mn | ₹46,35 Mn | ₹41,32 Mn |
| FAVÖK | ₹681,92 Mn | ₹611,54 Mn | ₹511,73 Mn | ₹491,42 Mn | ₹760,62 Mn | ₹470,56 Mn | ₹399,35 Mn | ₹395,12 Mn | ₹240,94 Mn | ₹229,35 Mn | ₹247,57 Mn | ₹209,28 Mn | ₹148,65 Mn | ₹102,59 Mn | ₹81,66 Mn | ₹71,45 Mn | ₹37,31 Mn | ₹26,44 Mn | ₹23,47 Mn | ₹26,43 Mn |
| Net Kâr | ₹489,57 Mn | ₹433,96 Mn | ₹364,48 Mn | ₹377,00 Mn | ₹585,68 Mn | ₹365,59 Mn | ₹339,21 Mn | ₹290,55 Mn | ₹156,32 Mn | ₹146,54 Mn | ₹147,32 Mn | ₹124,23 Mn | ₹59,74 Mn | ₹41,48 Mn | ₹33,74 Mn | ₹36,83 Mn | ₹28,53 Mn | ₹16,23 Mn | ₹8,20 Mn | ₹10,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,80 | 8,69 | 7,30 | 7,54 | 11,73 | 7,32 | 6,79 | 5,82 | 3,13 | 2,93 | 2,95 | 2,49 | 1,19 | 0,83 | 0,67 | 0,74 | 0,57 | 0,32 | 0,16 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹33,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹230,79 Mn | -₹133,49 Mn | ₹487,16 Mn | ₹499,14 Mn | -₹656,19 Mn | ₹67,42 Mn | ₹206,79 Mn | ₹149,65 Mn | ₹266,58 Mn | -₹138,92 Mn | -₹41,66 Mn | ₹15,05 Mn | ₹9,70 Mn | -₹44,90 Mn | -₹94,94 Mn | -₹137,52 Mn | -₹73,83 Mn | ₹32,01 Mn | -₹22,34 Mn | -₹15,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹160,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,7% | 16,5% | 6,3% | 15,6% | 25,7% | 13,6% | 18,3% | 25,9% | 28,3% | 38,0% | 40,2% | 35,7% | 43,4% | 46,1% | 46,8% | 40,2% | 27,6% | 14,0% | 24,9% | 20,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,94 | 0,89 | 1,19 | 1,50 | 1,15 | 1,14 | 1,31 | 1,32 | 1,14 | 1,47 | 1,40 | 1,40 | 1,27 | 1,36 | 1,47 | 1,58 | 1,35 | 1,04 | 1,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,12 | 1,14 | 0,88 | 1,21 | 1,61 | 0,79 | 0,65 | 0,68 | 0,63 | 0,57 | 0,55 | 0,56 | 0,43 | 0,36 | 0,34 | 0,30 | 0,21 | 0,12 | 0,09 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,6% | 23,9% | 23,2% | 18,3% | 18,6% | 23,5% | 25,3% | 21,8% | 15,8% | 15,0% | 16,6% | 14,5% | 13,4% | 11,9% | 10,4% | 14,1% | 14,1% | 18,4% | 15,5% | 13,8% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 16,4% | 17,6% | 12,4% | 14,4% | 18,1% | 18,7% | 17,8% | 11,7% | 12,3% | 13,7% | 11,4% | 10,6% | 8,7% | 7,3% | 7,3% | 5,4% | 7,0% | 7,8% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | 13,3% | 11,6% | 12,6% | 9,5% | 11,1% | 14,1% | 15,9% | 13,1% | 7,6% | 7,9% | 8,2% | 6,8% | 4,2% | 3,5% | 3,0% | 3,8% | 4,1% | 4,3% | 2,7% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | -3,6% | 16,8% | 12,6% | -12,5% | 2,6% | 9,7% | 6,7% | 13,0% | -7,4% | -2,3% | 0,8% | 0,7% | -3,8% | -8,4% | -14,0% | -10,6% | 8,5% | -7,5% | -5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |