VIMTALABSVimta Labs Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $278,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,63 Mr | ₹4,67 Mr | ₹3,94 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹231,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹938,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹33,32 Mn | ₹85,15 Mn | ₹191,89 Mn | ₹149,88 Mn | ₹193,41 Mn | ₹304,15 Mn | ₹332,57 Mn | ₹258,26 Mn | ₹399,55 Mn | ₹435,70 Mn | ₹260,62 Mn | ₹35,06 Mn | ₹65,61 Mn | ₹116,32 Mn | ₹206,02 Mn | ₹252,65 Mn | ₹274,00 Mn | ₹246,23 Mn | ₹277,97 Mn | ₹351,09 Mn |
| Net Borç† | -₹637,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,07 Mr | ₹3,44 Mr | ₹2,89 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,09 Mr | ₹873,45 Mn | ₹957,01 Mn | ₹868,02 Mn | ₹816,03 Mn | ₹766,94 Mn | ₹572,54 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,58 Mr | ₹1,33 Mr | ₹995,06 Mn | ₹1,12 Mr | ₹914,08 Mn | ₹571,28 Mn | ₹366,64 Mn | ₹662,11 Mn | ₹515,03 Mn | ₹403,33 Mn | ₹262,93 Mn | ₹226,54 Mn | ₹350,43 Mn | ₹240,15 Mn | ₹29,03 Mn | ₹166,83 Mn | ₹198,63 Mn | ₹283,33 Mn | ₹256,76 Mn | ₹224,33 Mn |
| FAVÖK | ₹1,43 Mr | ₹1,23 Mr | ₹950,48 Mn | ₹924,08 Mn | ₹786,54 Mn | ₹517,42 Mn | ₹281,54 Mn | ₹534,14 Mn | ₹429,30 Mn | ₹279,98 Mn | ₹189,46 Mn | ₹174,23 Mn | ₹261,46 Mn | ₹209,08 Mn | ₹10,16 Mn | ₹158,73 Mn | ₹200,22 Mn | ₹244,91 Mn | ₹252,58 Mn | ₹213,42 Mn |
| Net Kâr | ₹775,12 Mn | ₹673,42 Mn | ₹410,09 Mn | ₹481,72 Mn | ₹413,30 Mn | ₹214,05 Mn | ₹68,45 Mn | ₹253,11 Mn | ₹164,33 Mn | ₹105,92 Mn | ₹64,34 Mn | ₹50,62 Mn | ₹132,39 Mn | ₹42,13 Mn | -₹153,76 Mn | -₹46,65 Mn | ₹26,59 Mn | ₹40,44 Mn | ₹62,46 Mn | ₹87,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,20 | 7,48 | 9,12 | 10,68 | 9,16 | 4,84 | 1,55 | 5,72 | 3,72 | 2,40 | 1,50 | 1,00 | 3,00 | 1,00 | -3,50 | -1,00 | 0,60 | 1,00 | 1,50 | 1,98 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹10,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹489,82 Mn | ₹149,83 Mn | -₹154,25 Mn | ₹401,96 Mn | ₹293,59 Mn | ₹27,68 Mn | ₹67,35 Mn | ₹202,68 Mn | ₹49,61 Mn | -₹171,17 Mn | -₹175,47 Mn | ₹72,64 Mn | ₹62,72 Mn | ₹92,22 Mn | ₹54,94 Mn | ₹31,31 Mn | ₹2,32 Mn | ₹39,36 Mn | -₹105,07 Mn | -₹496,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹998,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 1,8% | 4,9% | 4,1% | 6,2% | 11,0% | 13,3% | 10,7% | 16,9% | 19,5% | 14,8% | 2,4% | 4,4% | 8,0% | 13,1% | 14,3% | 15,1% | 14,5% | 16,1% | 20,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,74 | 0,73 | 0,87 | 0,89 | 0,75 | 0,72 | 0,86 | 0,76 | 0,69 | 0,71 | 0,73 | 0,79 | 0,75 | 0,56 | 0,54 | 0,48 | 0,48 | 0,44 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,75 | 0,63 | 0,69 | 0,60 | 0,46 | 0,39 | 0,46 | 0,39 | 0,34 | 0,27 | 0,23 | 0,26 | 0,24 | 0,19 | 0,21 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,9% | 38,5% | 34,5% | 35,4% | 33,1% | 27,4% | 20,5% | 31,8% | 28,9% | 26,2% | 21,1% | 21,1% | 29,6% | 22,0% | 3,3% | 17,4% | 22,9% | 34,7% | 33,5% | 39,2% |
| FAVÖK Marjı | 35,1% | 35,8% | 32,9% | 29,3% | 28,5% | 24,8% | 15,8% | 25,7% | 24,1% | 18,2% | 15,2% | 16,2% | 22,1% | 19,2% | 1,2% | 16,6% | 23,1% | 30,0% | 32,9% | 37,3% |
| Net Kâr Marjı | 19,0% | 19,6% | 14,2% | 15,3% | 15,0% | 10,3% | 3,8% | 12,2% | 9,2% | 6,9% | 5,2% | 4,7% | 11,2% | 3,9% | -17,6% | -4,9% | 3,1% | 5,0% | 8,1% | 15,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,0% | 4,4% | -5,3% | 12,8% | 10,6% | 1,3% | 3,8% | 9,7% | 2,8% | -11,1% | -14,1% | 6,8% | 5,3% | 8,5% | 6,3% | 3,3% | 0,3% | 4,8% | -13,7% | -86,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1206,40 | +%2,71 | |
| Bharti Airtel Limited | 1851,20 | +%3,15 | |
| HDFC Bank Limited | 721,75 | +%1,55 | |
| ICICI Bank Limited | 1362,50 | +%1,79 | |
| State Bank of India | 953,50 | -%0,15 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2362,80 | +%2,51 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,15 | +%0,64 |