VIRINCHIVirinchi Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,50 Mr | ₹8,47 Mr | ₹8,51 Mr | ₹7,87 Mr | ₹7,03 Mr | ₹6,87 Mr | ₹5,71 Mr | ₹5,35 Mr | ₹4,94 Mr | ₹4,18 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,04 Mr | ₹996,70 Mn | ₹840,14 Mn | ₹750,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹86,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,73 Mr | ₹2,92 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,17 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,61 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,10 Mr | ₹310,70 Mn | ₹240,34 Mn | ₹221,06 Mn | ₹192,20 Mn | ₹197,82 Mn | ₹179,51 Mn | ₹80,18 Mn | ₹62,96 Mn | ₹48,29 Mn |
| Net Borç† | ₹2,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,84 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,98 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,62 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,80 Mr | ₹4,06 Mr | ₹3,41 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,12 Mr | ₹786,32 Mn | ₹680,03 Mn | ₹637,01 Mn | ₹561,91 Mn | ₹583,08 Mn | ₹565,81 Mn | ₹456,69 Mn |
| Brüt Kâr | ₹709,17 Mn | ₹912,80 Mn | ₹909,91 Mn | ₹851,00 Mn | ₹938,76 Mn | ₹846,16 Mn | ₹1,89 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,12 Mr | ₹763,52 Mn | ₹704,03 Mn | ₹430,15 Mn | ₹295,48 Mn | ₹323,96 Mn | ₹312,80 Mn | ₹69,67 Mn | ₹96,83 Mn | ₹186,35 Mn |
| FAVÖK | ₹705,85 Mn | ₹900,06 Mn | ₹1,09 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,01 Mr | ₹960,98 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,20 Mr | ₹958,47 Mn | ₹638,34 Mn | ₹311,23 Mn | ₹221,36 Mn | ₹143,96 Mn | ₹139,98 Mn | ₹167,92 Mn | ₹154,43 Mn | ₹133,83 Mn | ₹133,13 Mn | ₹146,90 Mn | ₹132,30 Mn |
| Net Kâr | -₹261,17 Mn | ₹7,24 Mn | ₹137,03 Mn | ₹128,49 Mn | ₹143,05 Mn | ₹27,46 Mn | ₹464,54 Mn | ₹589,19 Mn | ₹330,14 Mn | ₹235,95 Mn | ₹162,06 Mn | ₹82,88 Mn | ₹38,76 Mn | ₹36,32 Mn | ₹53,90 Mn | ₹44,60 Mn | ₹42,54 Mn | ₹39,51 Mn | ₹55,33 Mn | ₹83,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,52 | 0,07 | 1,44 | 1,56 | 1,84 | 0,39 | 6,93 | 17,87 | 5,36 | 4,42 | 4,51 | 2,31 | 1,08 | 1,01 | 1,50 | 1,24 | 1,43 | 1,35 | 1,92 | 2,96 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹232,34 Mn | -₹253,64 Mn | -₹303,55 Mn | -₹386,56 Mn | ₹263,03 Mn | -₹1,04 Mr | ₹170,45 Mn | -₹28,11 Mn | -₹148,94 Mn | -₹464,89 Mn | -₹703,18 Mn | ₹88,94 Mn | ₹214,05 Mn | -₹61,37 Mn | -₹14,50 Mn | -₹50,02 Mn | -₹112,41 Mn | ₹52,44 Mn | -₹11,99 Mn | -₹527,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹189,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,1% | 34,5% | 38,8% | 40,3% | 39,3% | 38,0% | 27,4% | 30,3% | 31,9% | 37,9% | 41,7% | 20,7% | 18,9% | 17,6% | 16,7% | 17,9% | 17,3% | 8,0% | 7,5% | 6,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,36 | 0,35 | 0,40 | 0,51 | 0,51 | 0,67 | 0,76 | 0,69 | 0,69 | 0,83 | 0,92 | 0,89 | 0,63 | 0,59 | 0,58 | 0,54 | 0,59 | 0,67 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,62 | 0,62 | 0,65 | 0,75 | 0,73 | 0,79 | 0,84 | 0,71 | 0,59 | 0,45 | 0,29 | 0,23 | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,9% | 30,3% | 30,5% | 27,3% | 25,9% | 24,0% | 49,6% | 53,6% | 55,2% | 44,1% | 51,4% | 55,0% | 62,6% | 54,7% | 43,5% | 50,9% | 55,7% | 11,9% | 17,1% | 40,8% |
| FAVÖK Marjı | 24,8% | 29,9% | 36,7% | 34,3% | 27,8% | 27,2% | 29,1% | 29,6% | 28,1% | 22,3% | 14,3% | 16,0% | 12,8% | 17,8% | 24,7% | 24,2% | 23,8% | 22,8% | 26,0% | 29,0% |
| Net Kâr Marjı | -9,2% | 0,2% | 4,6% | 4,1% | 4,0% | 0,8% | 12,2% | 14,5% | 9,7% | 8,2% | 7,4% | 6,0% | 3,4% | 4,6% | 7,9% | 7,0% | 7,6% | 6,8% | 9,8% | 18,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,2% | -8,4% | -10,2% | -12,4% | 7,3% | -29,5% | 4,5% | -0,7% | -4,4% | -16,2% | -32,2% | 6,4% | 19,0% | -7,8% | -2,1% | -7,9% | -20,0% | 9,0% | -2,1% | -115,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |