VISHNUVishnu Chemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $502,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹20,94 Mr | ₹16,36 Mr | ₹13,29 Mr | ₹10,51 Mr | ₹9,16 Mr | ₹7,74 Mr | ₹7,45 Mr | ₹7,65 Mr | ₹7,89 Mr | ₹6,97 Mr | ₹6,82 Mr | ₹4,96 Mr | ₹4,27 Mr | ₹4,13 Mr | ₹4,05 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,34 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,65 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹10,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,27 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,81 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,30 Mr |
| Net Borç† | ₹4,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹16,05 Mr | ₹14,43 Mr | ₹12,10 Mr | ₹13,90 Mr | ₹10,68 Mr | ₹6,74 Mr | ₹6,66 Mr | ₹7,62 Mr | ₹6,36 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,21 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,21 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,93 Mr | ₹3,52 Mr | ₹2,94 Mr | ₹3,60 Mr | ₹2,78 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,11 Mr | ₹889,77 Mn | ₹788,77 Mn | ₹792,74 Mn | ₹775,96 Mn | ₹535,34 Mn | ₹138,01 Mn | ₹184,16 Mn |
| FAVÖK | ₹2,52 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,57 Mr | ₹763,62 Mn | ₹771,06 Mn | ₹993,38 Mn | ₹749,63 Mn | ₹637,92 Mn | ₹855,05 Mn | ₹736,07 Mn | ₹616,88 Mn | ₹503,14 Mn | ₹505,33 Mn | ₹478,05 Mn | ₹361,00 Mn | ₹161,20 Mn | ₹217,39 Mn |
| Net Kâr | ₹1,42 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,37 Mr | ₹813,93 Mn | ₹344,95 Mn | ₹222,29 Mn | ₹243,64 Mn | ₹144,24 Mn | ₹65,43 Mn | ₹212,51 Mn | ₹218,82 Mn | ₹131,22 Mn | ₹73,34 Mn | ₹85,21 Mn | ₹114,36 Mn | ₹16,13 Mn | -₹80,79 Mn | ₹96,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,14 | 19,23 | 15,90 | 22,86 | 13,63 | 5,78 | 3,72 | 4,08 | 2,41 | 1,10 | 2,88 | 2,99 | 1,55 | 0,58 | 0,87 | 1,91 | 0,27 | -1,35 | 1,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,64 Mr | -₹263,28 Mn | -₹839,71 Mn | -₹98,10 Mn | -₹155,70 Mn | -₹94,48 Mn | -₹67,69 Mn | ₹341,64 Mn | ₹144,74 Mn | -₹619,62 Mn | -₹2,39 Mn | -₹276,57 Mn | -₹388,81 Mn | ₹104,53 Mn | ₹14,08 Mn | -₹158,32 Mn | ₹139,04 Mn | -₹569,12 Mn | -₹990,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,2% | 20,9% | 23,7% | 36,1% | 39,8% | 43,4% | 44,1% | 45,0% | 48,3% | 46,3% | 31,6% | 35,7% | 38,1% | 36,9% | 45,4% | 48,7% | 52,5% | 62,6% | 49,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,88 | 0,91 | 1,32 | 1,17 | 0,87 | 0,89 | 1,00 | 0,81 | 0,72 | 0,70 | 0,83 | 0,82 | 0,78 | 0,80 | 0,79 | 0,62 | 0,43 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,49 | 1,34 | 1,13 | 1,29 | 0,99 | 0,63 | 0,62 | 0,71 | 0,59 | 0,47 | 0,44 | 0,39 | 0,32 | 0,30 | 0,30 | 0,27 | 0,19 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,5% | 24,4% | 24,3% | 25,9% | 26,0% | 20,9% | 19,6% | 25,4% | 23,7% | 23,2% | 25,3% | 26,8% | 25,6% | 24,6% | 24,4% | 26,9% | 25,9% | 10,5% | 15,2% |
| FAVÖK Marjı | 15,7% | 15,8% | 16,7% | 16,7% | 14,7% | 11,3% | 11,6% | 13,0% | 11,8% | 12,7% | 18,0% | 17,8% | 17,7% | 15,7% | 15,5% | 16,6% | 17,5% | 12,3% | 18,0% |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 8,8% | 8,4% | 9,8% | 7,6% | 5,1% | 3,3% | 3,2% | 2,3% | 1,3% | 4,5% | 5,3% | 3,8% | 2,3% | 2,6% | 4,0% | 0,8% | -6,2% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,2% | -1,8% | -6,9% | -0,7% | -1,5% | -1,4% | -1,0% | 4,5% | 2,3% | -12,3% | -0,1% | -6,7% | -11,2% | 3,3% | 0,4% | -5,5% | 6,7% | -43,5% | -81,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |