VIYASHViyash Scientific Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹46,28 Mr | ₹41,32 Mr | ₹15,40 Mr | ₹15,29 Mr | ₹14,41 Mr | ₹13,93 Mr | ₹14,63 Mr | ₹13,88 Mr | ₹13,43 Mr | ₹19,05 Mr | ₹15,43 Mr | ₹9,40 Mr | ₹6,59 Mr | ₹6,20 Mr | ₹5,68 Mr | ₹4,50 Mr | ₹3,82 Mr | ₹2,49 Mr | ₹1,01 Mr | ₹532,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹15,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹31,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,90 Mr | ₹6,54 Mr | ₹4,88 Mr | ₹4,44 Mr | ₹3,65 Mr | ₹2,76 Mr | ₹4,04 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,11 Mr | ₹4,17 Mr | ₹3,12 Mr | ₹4,73 Mr | ₹4,18 Mr | ₹3,11 Mr | ₹2,69 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,75 Mr | ₹969,93 Mn | ₹252,07 Mn | ₹43,64 Mn |
| Net Borç† | ₹2,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹34,20 Mr | ₹30,07 Mr | ₹13,68 Mr | ₹14,19 Mr | ₹14,12 Mr | ₹13,54 Mr | ₹11,62 Mr | ₹10,23 Mr | ₹8,43 Mr | ₹6,79 Mr | ₹6,00 Mr | ₹4,36 Mr | ₹4,53 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,45 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,84 Mr | ₹1,43 Mr | ₹672,38 Mn | ₹319,13 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,79 Mr | ₹4,80 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,95 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,40 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,10 Mr | ₹694,60 Mn | ₹501,87 Mn | ₹498,04 Mn | ₹162,77 Mn | ₹566,84 Mn | ₹536,02 Mn | ₹735,43 Mn | ₹261,14 Mn | ₹149,22 Mn | ₹47,49 Mn |
| FAVÖK | ₹6,57 Mr | ₹3,94 Mr | ₹648,58 Mn | ₹459,56 Mn | ₹866,79 Mn | ₹2,06 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,25 Mr | ₹826,26 Mn | ₹540,75 Mn | ₹529,50 Mn | ₹142,05 Mn | ₹267,25 Mn | -₹420.000 | ₹519,50 Mn | ₹454,75 Mn | ₹548,68 Mn | -₹37,96 Mn | ₹19,46 Mn | -₹35,30 Mn |
| Net Kâr | ₹1,77 Mr | ₹232,19 Mn | -₹358,69 Mn | -₹1,21 Mr | ₹412,51 Mn | ₹954,42 Mn | ₹699,05 Mn | ₹486,60 Mn | ₹114,71 Mn | -₹138,24 Mn | -₹184,69 Mn | -₹658,80 Mn | -₹1,10 Mr | -₹646,94 Mn | -₹13,99 Mn | -₹1,76 Mn | ₹374,17 Mn | -₹146,60 Mn | ₹25,22 Mn | ₹85,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,01 | 0,53 | -1,44 | -4,88 | 1,65 | 3,85 | 2,85 | 1,99 | 0,47 | -0,58 | -0,88 | -4,60 | -8,55 | -5,70 | -0,13 | -0,02 | 3,52 | -2,64 | 0,51 | 2,57 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,29 Mr | ₹1,66 Mr | -₹449,45 Mn | -₹1,05 Mr | -₹183,50 Mn | ₹355,21 Mn | ₹517,34 Mn | ₹677,16 Mn | -₹287,94 Mn | -₹1,20 Mr | -₹1,02 Mr | -₹1,58 Mr | -₹1,81 Mr | -₹823,92 Mn | -₹769,97 Mn | -₹285,04 Mn | -₹259,68 Mn | ₹74,54 Mn | -₹70,87 Mn | -₹28,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,6% | 15,8% | 31,7% | 29,0% | 25,3% | 19,8% | 27,6% | 23,2% | 23,2% | 21,9% | 20,2% | 50,3% | 63,5% | 50,2% | 47,3% | 42,2% | 45,8% | 38,9% | 25,1% | 8,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,73 | 0,89 | 0,93 | 0,98 | 0,97 | 0,79 | 0,74 | 0,63 | 0,36 | 0,39 | 0,46 | 0,69 | 0,53 | 0,61 | 0,69 | 0,74 | 0,57 | 0,67 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,10 | 0,97 | 0,44 | 0,46 | 0,45 | 0,43 | 0,37 | 0,33 | 0,27 | 0,22 | 0,19 | 0,14 | 0,15 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,05 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,8% | 16,0% | 13,5% | 11,3% | 13,8% | 22,0% | 20,6% | 19,5% | 19,0% | 16,1% | 11,6% | 11,5% | 11,0% | 5,0% | 16,4% | 17,2% | 25,9% | 18,3% | 22,2% | 14,9% |
| FAVÖK Marjı | 19,2% | 13,1% | 4,7% | 3,2% | 6,1% | 15,2% | 13,6% | 12,2% | 9,8% | 8,0% | 8,8% | 3,3% | 5,9% | -0,0% | 15,1% | 14,6% | 19,3% | -2,7% | 2,9% | -11,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 0,8% | -2,6% | -8,5% | 2,9% | 7,0% | 6,0% | 4,8% | 1,4% | -2,0% | -3,1% | -15,1% | -24,4% | -19,8% | -0,4% | -0,1% | 13,2% | -10,3% | 3,8% | 26,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | 5,5% | -3,3% | -7,4% | -1,3% | 2,6% | 4,5% | 6,6% | -3,4% | -17,6% | -17,0% | -36,3% | -40,0% | -25,3% | -22,3% | -9,1% | -9,1% | 5,2% | -10,5% | -9,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |