WAAREEINDOIndosolar Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $115,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,48 Mr | ₹2,41 Mr | ₹1,50 Mr | ₹653,26 Mn | ₹1,16 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,59 Mr | ₹7,44 Mr | ₹11,16 Mr | ₹11,73 Mr | ₹12,01 Mr | ₹12,34 Mr | ₹12,08 Mr | ₹10,86 Mr | ₹10,02 Mr | ₹8,01 Mr | ₹4,73 Mr | ₹54,99 Mn | ₹24,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹15,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹430,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹30,72 Mn | ₹500,40 Mn | ₹1,02 Mr | ₹628,56 Mn | ₹8,29 Mr | ₹413,40 Mn | ₹413,40 Mn | ₹8,29 Mr | ₹8,24 Mr | ₹9,33 Mr | ₹9,57 Mr | ₹9,78 Mr | ₹10,03 Mr | ₹9,12 Mr | ₹7,63 Mr | ₹5,25 Mr | ₹5,44 Mr | ₹2,45 Mr | ₹0,00 | ₹19,64 Mn |
| Net Borç† | -₹26,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,80 Mr | ₹3,24 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹132,24 Mn | ₹3,13 Mr | ₹4,42 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,92 Mr | ₹153,89 Mn | ₹531,15 Mn | ₹819,77 Mn | ₹5,43 Mr | ₹1,13 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹2,44 Mr | ₹764,75 Mn | -₹45,83 Mn | -₹42,52 Mn | -₹71,05 Mn | -₹71,48 Mn | -₹71,48 Mn | -₹365,93 Mn | -₹353,42 Mn | ₹659,81 Mn | ₹6,89 Mn | ₹270,99 Mn | -₹315,56 Mn | -₹564,53 Mn | -₹1,08 Mr | -₹419,06 Mn | -₹471,23 Mn | -₹87,90 Mn | -₹1,88 Mn | -₹934.000 |
| FAVÖK | ₹2,72 Mr | ₹950,45 Mn | -₹14,61 Mn | -₹19,93 Mn | -₹79,24 Mn | -₹14,54 Mn | -₹19,60 Mn | -₹243,02 Mn | -₹218,81 Mn | ₹745,12 Mn | ₹104,17 Mn | ₹436,86 Mn | -₹217,22 Mn | -₹270,68 Mn | -₹996,18 Mn | -₹119,25 Mn | -₹392,16 Mn | -₹84,27 Mn | -₹1,60 Mn | -₹652.000 |
| Net Kâr | ₹2,47 Mr | ₹547,82 Mn | -₹154,44 Mn | ₹10,81 Mr | -₹1,22 Mr | -₹79,50 Mn | -₹83,42 Mn | -₹5,25 Mr | -₹1,63 Mr | -₹579,30 Mn | -₹1,41 Mr | -₹781,70 Mn | -₹1,37 Mr | -₹1,24 Mr | -₹2,02 Mr | -₹574,39 Mn | -₹662,13 Mn | -₹82,70 Mn | -₹2,84 Mn | -₹2,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 59,27 | 13,17 | -3,71 | 259,87 | -328,75 | -21,37 | -22,00 | -1.411,07 | -444,00 | -162,00 | -394,00 | -226,00 | -409,00 | -370,00 | -604,00 | -209,00 | -330,00 | -67,00 | -28.380,00 | -22.310,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹351,01 Mn | ₹632,15 Mn | -₹424,22 Mn | — | — | -₹4,98 Mn | — | -₹5,90 Mn | ₹156,00 Mn | ₹309,60 Mn | -₹27,95 Mn | ₹26,57 Mn | -₹501,71 Mn | -₹1,62 Mr | -₹3,12 Mr | -₹2,24 Mr | -₹3,18 Mr | -₹659,81 Mn | ₹23,59 Mn | -₹2,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹248,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 20,8% | 67,7% | 96,2% | 714,5% | 17,0% | 16,4% | 320,1% | 110,8% | 83,6% | 81,6% | 81,4% | 81,3% | 75,5% | 70,2% | 52,3% | 67,9% | 51,7% | 0,0% | 78,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,95 | 1,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,42 | 0,40 | 0,22 | 0,24 | 0,01 | 0,04 | 0,08 | 0,54 | 0,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,37 | 1,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 1,09 | 1,54 | 0,90 | 1,02 | 0,05 | 0,19 | 0,29 | 1,89 | 0,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,9% | 23,6% | — | — | — | — | — | -276,7% | -11,3% | 14,9% | 0,3% | 9,3% | -205,1% | -106,3% | -131,4% | -7,7% | -41,9% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 40,0% | 29,3% | — | — | — | — | — | -183,8% | -7,0% | 16,8% | 4,0% | 15,0% | -141,2% | -51,0% | -121,5% | -2,2% | -34,9% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 36,3% | 16,9% | — | — | — | — | — | -3.970,3% | -51,9% | -13,1% | -54,9% | -26,8% | -890,0% | -233,2% | -246,9% | -10,6% | -58,8% | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | 19,5% | — | — | — | — | — | -4,5% | 5,0% | 7,0% | -1,1% | 0,9% | -326,0% | -305,4% | -380,5% | -41,3% | -282,4% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |