WANBURYWanbury Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $80,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,18 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,43 Mr | ₹3,04 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,73 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,88 Mr | ₹4,06 Mr | ₹7,73 Mr | ₹8,11 Mr | ₹7,62 Mr | ₹8,06 Mr | ₹8,34 Mr | ₹3,20 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹16,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,26 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,16 Mr | ₹682,68 Mn | ₹1,61 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,80 Mr | ₹3,73 Mr | ₹3,81 Mr | ₹4,06 Mr | ₹4,57 Mr | ₹5,07 Mr | ₹4,69 Mr | ₹4,73 Mr | ₹1,34 Mr | ₹553,30 Mn | ₹294,69 Mn |
| Net Borç† | ₹2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,44 Mr | ₹5,95 Mr | ₹5,75 Mr | ₹4,99 Mr | ₹5,11 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,67 Mr | ₹4,28 Mr | ₹4,16 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,53 Mr | ₹3,82 Mr | ₹3,82 Mr | ₹4,73 Mr | ₹4,86 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,09 Mr | ₹722,71 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,94 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,36 Mr | ₹720,29 Mn | ₹946,96 Mn | ₹705,37 Mn | ₹812,84 Mn | ₹823,44 Mn | ₹702,09 Mn | ₹994,08 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,34 Mr | ₹723,54 Mn | ₹734,95 Mn | ₹632,81 Mn | ₹1,36 Mr | ₹654,78 Mn | ₹426,52 Mn | ₹151,98 Mn | ₹239,87 Mn |
| FAVÖK | ₹1,01 Mr | ₹742,03 Mn | ₹664,48 Mn | ₹132,19 Mn | ₹358,32 Mn | ₹144,76 Mn | -₹155,86 Mn | ₹128,69 Mn | -₹471,37 Mn | ₹145,43 Mn | ₹333,96 Mn | ₹364,93 Mn | -₹384,44 Mn | -₹44,19 Mn | -₹462,65 Mn | ₹125,59 Mn | -₹481,16 Mn | ₹135,30 Mn | ₹127,12 Mn | ₹96,53 Mn |
| Net Kâr | ₹661,35 Mn | ₹305,30 Mn | ₹559,56 Mn | -₹103,96 Mn | ₹814,74 Mn | -₹126,06 Mn | ₹644,62 Mn | -₹248,48 Mn | -₹320,08 Mn | ₹620,15 Mn | -₹71,46 Mn | ₹62,95 Mn | -₹872,29 Mn | -₹388,94 Mn | -₹837,87 Mn | ₹84,15 Mn | -₹1,20 Mr | ₹208,26 Mn | ₹107,30 Mn | ₹70,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 19,42 | 8,98 | 16,89 | -3,18 | 25,21 | -5,04 | 26,90 | -10,48 | -13,49 | 29,80 | -3,58 | 3,15 | -50,19 | -26,45 | -57,04 | 5,73 | -81,56 | 15,65 | 9,67 | 7,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹568,35 Mn | -₹569,32 Mn | -₹472,13 Mn | -₹91,06 Mn | ₹163,50 Mn | ₹59,00 Mn | ₹256,52 Mn | ₹141,41 Mn | ₹233,48 Mn | ₹136,61 Mn | -₹6,19 Mn | ₹139,43 Mn | ₹232,49 Mn | ₹40,92 Mn | -₹422,94 Mn | -₹77,32 Mn | ₹290,93 Mn | -₹375,14 Mn | -₹201,00 Mn | -₹34,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹596,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,7% | 43,2% | 33,8% | 22,5% | 45,8% | 70,5% | 74,7% | 100,6% | 102,2% | 67,9% | 96,2% | 94,0% | 52,5% | 56,4% | 66,5% | 58,1% | 56,7% | 41,7% | 28,4% | 26,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,24 | 1,44 | 1,68 | 1,64 | 1,45 | 1,34 | 1,30 | 1,35 | 1,35 | 1,04 | 1,07 | 1,22 | 0,59 | 0,47 | 0,50 | 0,59 | 0,58 | 0,45 | 0,56 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,46 | 4,12 | 3,98 | 3,45 | 3,53 | 2,68 | 2,52 | 2,68 | 2,54 | 2,96 | 2,88 | 3,41 | 3,13 | 2,65 | 2,65 | 3,27 | 3,36 | 1,00 | 0,75 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,2% | 25,3% | 23,7% | 14,4% | 18,5% | 18,2% | 22,4% | 21,3% | 19,1% | 23,2% | 26,0% | 27,1% | 16,0% | 19,2% | 16,6% | 28,8% | 13,5% | 29,7% | 14,0% | 33,2% |
| FAVÖK Marjı | 15,7% | 12,5% | 11,5% | 2,7% | 7,0% | 3,7% | -4,3% | 3,3% | -12,8% | 3,4% | 8,0% | 7,4% | -8,5% | -1,2% | -12,1% | 2,7% | -9,9% | 9,4% | 11,7% | 13,4% |
| Net Kâr Marjı | 10,3% | 5,1% | 9,7% | -2,1% | 16,0% | -3,3% | 17,7% | -6,4% | -8,7% | 14,5% | -1,7% | 1,3% | -19,3% | -10,2% | -21,9% | 1,8% | -24,7% | 14,5% | 9,9% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,8% | -9,6% | -8,2% | -1,8% | 3,2% | 1,5% | 7,1% | 3,7% | 6,4% | 3,2% | -0,1% | 2,8% | 5,1% | 1,1% | -11,1% | -1,6% | 6,0% | -26,1% | -18,5% | -4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |