WATERBASEWaterbase Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,54 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,90 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,42 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,62 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹53,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹590,06 Mn | ₹438,72 Mn | ₹264,07 Mn | ₹386,78 Mn | ₹14,69 Mn | ₹12,24 Mn | ₹124,61 Mn | ₹276,17 Mn | ₹284,96 Mn | ₹683,35 Mn | ₹529,00 Mn | ₹123,84 Mn | ₹140,76 Mn | ₹338,77 Mn | ₹202,66 Mn | ₹212,15 Mn | ₹196,52 Mn | ₹221,97 Mn | ₹359,99 Mn | ₹385,18 Mn |
| Net Borç† | ₹490,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,33 Mr | ₹2,65 Mr | ₹3,24 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,06 Mr | ₹3,18 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,47 Mr | ₹963,27 Mn | ₹461,80 Mn | ₹276,32 Mn | ₹335,23 Mn | ₹396,49 Mn | ₹587,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹3,87 Mn | -₹46,55 Mn | ₹42,80 Mn | ₹144,45 Mn | ₹176,94 Mn | ₹273,14 Mn | ₹472,28 Mn | ₹694,50 Mn | ₹841,80 Mn | ₹424,37 Mn | ₹470,40 Mn | ₹513,60 Mn | ₹283,08 Mn | ₹136,02 Mn | ₹107,59 Mn | ₹68,84 Mn | ₹16,08 Mn | ₹129,87 Mn | ₹65,05 Mn | ₹89,29 Mn |
| FAVÖK | -₹215,48 Mn | -₹258,59 Mn | -₹105,04 Mn | ₹33,61 Mn | ₹74,19 Mn | ₹147,51 Mn | ₹342,06 Mn | ₹507,81 Mn | ₹571,49 Mn | ₹288,35 Mn | ₹290,59 Mn | ₹307,12 Mn | ₹233,54 Mn | ₹115,53 Mn | ₹97,91 Mn | ₹39,64 Mn | -₹13,67 Mn | -₹40,46 Mn | ₹39,97 Mn | ₹10,56 Mn |
| Net Kâr | -₹146,62 Mn | -₹181,61 Mn | -₹104,52 Mn | -₹34,77 Mn | ₹749.000 | ₹59,15 Mn | ₹184,91 Mn | ₹308,47 Mn | ₹299,00 Mn | ₹115,74 Mn | ₹21,65 Mn | ₹195,15 Mn | ₹135,69 Mn | ₹60,08 Mn | ₹56,34 Mn | ₹6,88 Mn | -₹36,07 Mn | ₹10,46 Mn | -₹43,07 Mn | -₹19,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,54 | -4,38 | -2,52 | -0,84 | 0,02 | 1,43 | 4,46 | 7,45 | 7,58 | 2,79 | 0,53 | 5,06 | 3,52 | 2,26 | 2,12 | 0,27 | -1,41 | 0,41 | -1,69 | -0,78 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹5,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹167,53 Mn | -₹228,89 Mn | -₹4,66 Mn | -₹547,96 Mn | -₹85,08 Mn | ₹504,51 Mn | ₹386,16 Mn | ₹75,90 Mn | ₹402,28 Mn | -₹284,13 Mn | ₹352.000 | ₹90,88 Mn | ₹22,55 Mn | ₹81,57 Mn | ₹61,92 Mn | ₹2,57 Mn | -₹9,61 Mn | -₹112,82 Mn | ₹19,14 Mn | ₹121,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹81,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,2% | 17,7% | 10,8% | 13,3% | 0,6% | 0,5% | 5,1% | 10,9% | 10,9% | 27,7% | 23,5% | 7,4% | 8,9% | 24,3% | 18,0% | 19,2% | 14,8% | 15,5% | 23,3% | 23,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,31 | 1,07 | 1,32 | 1,02 | 1,25 | 0,83 | 1,31 | 1,42 | 1,31 | 1,30 | 1,33 | 1,66 | 1,36 | 1,06 | 0,86 | 0,42 | 0,21 | 0,23 | 0,26 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,36 | 1,88 | 2,30 | 2,10 | 2,05 | 1,46 | 2,25 | 2,56 | 2,42 | 2,27 | 2,12 | 1,96 | 1,53 | 1,04 | 0,68 | 0,33 | 0,20 | 0,24 | 0,28 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,1% | -1,8% | 1,3% | 4,9% | 6,1% | 13,2% | 14,9% | 19,2% | 24,6% | 13,3% | 15,7% | 18,5% | 13,1% | 9,2% | 11,2% | 14,9% | 5,8% | 38,7% | 16,4% | 15,2% |
| FAVÖK Marjı | -6,5% | -9,8% | -3,2% | 1,1% | 2,6% | 7,1% | 10,8% | 14,1% | 16,7% | 9,0% | 9,7% | 11,1% | 10,8% | 7,8% | 10,2% | 8,6% | -4,9% | -12,1% | 10,1% | 1,8% |
| Net Kâr Marjı | -4,4% | -6,9% | -3,2% | -1,2% | 0,0% | 2,9% | 5,8% | 8,5% | 8,7% | 3,6% | 0,7% | 7,0% | 6,3% | 4,1% | 5,8% | 1,5% | -13,1% | 3,1% | -10,9% | -3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,0% | -8,6% | -0,1% | -18,5% | -2,9% | 24,4% | 12,2% | 2,1% | 11,8% | -8,9% | 0,0% | 3,3% | 1,0% | 5,5% | 6,4% | 0,6% | -3,5% | -33,7% | 4,8% | 20,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |