WEBELSOLARWebsol Energy System Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $327,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,35 Mr | ₹5,24 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,98 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,52 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,19 Mr | ₹4,53 Mr | ₹5,87 Mr | ₹6,29 Mr | ₹5,30 Mr | ₹6,21 Mr | ₹4,57 Mr | ₹2,41 Mr | ₹907,35 Mn | ₹563,49 Mn | ₹335,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹663,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,31 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,78 Mr | ₹280,01 Mn | ₹364,75 Mn | ₹352,10 Mn | ₹785,74 Mn | ₹759,69 Mn | ₹806,93 Mn | ₹1,66 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,88 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,15 Mr | ₹1,33 Mr | ₹329,89 Mn | ₹233,23 Mn | ₹109,88 Mn |
| Net Borç† | -₹217,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,49 Mr | ₹5,75 Mr | ₹258,59 Mn | ₹172,24 Mn | ₹2,13 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,96 Mr | ₹684,40 Mn | ₹1,83 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,77 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,05 Mr | ₹1,52 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,05 Mr | ₹676,23 Mn | ₹566,28 Mn |
| Brüt Kâr | ₹4,82 Mr | ₹2,88 Mr | -₹304,07 Mn | -₹197,38 Mn | ₹177,97 Mn | ₹244,02 Mn | ₹9,65 Mn | -₹252,04 Mn | ₹89,76 Mn | ₹293,00 Mn | -₹9,29 Mn | ₹10,01 Mn | ₹36,51 Mn | -₹176,38 Mn | ₹217,81 Mn | ₹222,12 Mn | ₹141,37 Mn | ₹154,76 Mn | ₹139,78 Mn | ₹104,08 Mn |
| FAVÖK | ₹4,29 Mr | ₹2,61 Mr | -₹97,32 Mn | -₹127,28 Mn | ₹267,22 Mn | ₹200,58 Mn | ₹30,57 Mn | -₹191,61 Mn | ₹167,92 Mn | ₹286,13 Mn | ₹57,66 Mn | ₹52,23 Mn | ₹150,61 Mn | -₹85,57 Mn | ₹231,42 Mn | ₹227,11 Mn | ₹145,10 Mn | ₹156,88 Mn | ₹111,82 Mn | ₹85,20 Mn |
| Net Kâr | ₹3,03 Mr | ₹1,55 Mr | -₹1,21 Mr | -₹236,86 Mn | ₹96,70 Mn | ₹493,88 Mn | ₹41,12 Mn | -₹289,45 Mn | ₹47,83 Mn | ₹787,41 Mn | -₹98,71 Mn | -₹523,66 Mn | -₹743,46 Mn | -₹212,13 Mn | ₹0,00 | ₹105,59 Mn | ₹52,84 Mn | ₹84,34 Mn | ₹64,11 Mn | ₹14,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,98 | 3,62 | -3,00 | -0,63 | 0,29 | 1,41 | 0,12 | -10,01 | 1,36 | 2,24 | -0,45 | -2,38 | -3,38 | -0,97 | 0,11 | 0,68 | 0,36 | 0,65 | 0,49 | 0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹636,50 Mn | ₹1,05 Mr | -₹1,93 Mr | -₹168,86 Mn | -₹50,51 Mn | ₹248,10 Mn | -₹42,46 Mn | -₹6,81 Mn | ₹31,96 Mn | ₹1,35 Mr | ₹295,11 Mn | -₹259,71 Mn | -₹718,01 Mn | -₹123,79 Mn | -₹423,86 Mn | -₹1,75 Mr | -₹1,27 Mr | -₹94,95 Mn | -₹122,64 Mn | ₹1,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,0% | 29,3% | 50,5% | 9,4% | 11,7% | 11,2% | 25,3% | 21,6% | 21,9% | 51,9% | 101,0% | 83,0% | 78,0% | 80,6% | 51,0% | 69,1% | 55,3% | 36,4% | 41,4% | 32,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,10 | 0,07 | 0,06 | 0,69 | 0,49 | 0,63 | 0,19 | 0,50 | 0,93 | 0,61 | 0,61 | 0,48 | 0,29 | 0,36 | 0,30 | 0,42 | 1,15 | 1,20 | 1,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,66 | 0,91 | 0,04 | 0,03 | 0,34 | 0,24 | 0,31 | 0,11 | 0,29 | 0,47 | 0,44 | 0,56 | 0,48 | 0,24 | 0,36 | 0,22 | 0,16 | 0,17 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,9% | 50,1% | -117,6% | -114,6% | 8,3% | 15,9% | 0,5% | -36,8% | 4,9% | 9,9% | -0,3% | 0,3% | 1,2% | -11,6% | 9,6% | 16,0% | 14,1% | 14,8% | 20,7% | 18,4% |
| FAVÖK Marjı | 40,9% | 45,4% | -37,6% | -73,9% | 12,5% | 13,1% | 1,6% | -28,0% | 9,2% | 9,7% | 2,1% | 1,5% | 4,9% | -5,6% | 10,2% | 16,3% | 14,4% | 15,0% | 16,5% | 15,0% |
| Net Kâr Marjı | 28,9% | 26,9% | -467,8% | -137,5% | 4,5% | 32,2% | 2,1% | -42,3% | 2,6% | 26,6% | -3,6% | -14,7% | -24,4% | -13,9% | 0,0% | 7,6% | 5,3% | 8,1% | 9,5% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | 18,3% | -748,1% | -98,0% | -2,4% | 16,2% | -2,2% | -1,0% | 1,7% | 45,7% | 10,7% | -7,3% | -23,6% | -8,1% | -18,7% | -126,1% | -126,6% | -9,1% | -18,1% | 0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |