WESTLIFEWestlife Foodworld Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $910,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹28,30 Mr | ₹28,89 Mr | ₹22,86 Mr | ₹20,99 Mr | ₹17,98 Mr | ₹17,29 Mr | ₹17,63 Mr | ₹10,24 Mr | ₹9,29 Mr | ₹8,81 Mr | ₹8,42 Mr | ₹7,81 Mr | ₹7,43 Mr | ₹5,36 Mr | ₹3,57 Mr | ₹2,57 Mr | ₹171,67 Mn | ₹164,54 Mn | ₹164,61 Mn | ₹147,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹169,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹22,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹18,05 Mr | ₹16,23 Mr | ₹13,63 Mr | ₹12,03 Mr | ₹10,55 Mr | ₹9,69 Mr | ₹9,67 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,34 Mr | ₹741,55 Mn | ₹201,06 Mn | ₹106,86 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹17,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹26,25 Mr | ₹24,83 Mr | ₹23,77 Mr | ₹22,67 Mr | ₹15,60 Mr | ₹9,77 Mr | ₹15,43 Mr | ₹13,94 Mr | ₹11,31 Mr | ₹9,29 Mr | ₹8,24 Mr | ₹7,63 Mr | ₹7,39 Mr | ₹6,86 Mr | ₹5,47 Mr | ₹30,09 Mn | ₹6,20 Mn | ₹13,37 Mn | ₹16,14 Mn | ₹26,73 Mn |
| Brüt Kâr | ₹12,09 Mr | ₹8,07 Mr | ₹8,45 Mr | ₹8,22 Mr | ₹4,58 Mr | ₹1,68 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,51 Mr | ₹614,81 Mn | ₹1,73 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,49 Mr | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹3,36 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,88 Mr | ₹2,06 Mr | ₹647,61 Mn | ₹2,18 Mr | ₹1,24 Mr | ₹845,77 Mn | ₹499,16 Mn | ₹412,42 Mn | ₹183,43 Mn | ₹471,59 Mn | ₹616,27 Mn | ₹641,25 Mn | ₹10,13 Mn | ₹5,15 Mn | ₹10,09 Mn | ₹15,68 Mn | ₹26,01 Mn |
| Net Kâr | ₹323,32 Mn | ₹121,47 Mn | ₹692,11 Mn | ₹1,12 Mr | -₹16,66 Mn | -₹994,23 Mn | -₹73,48 Mn | ₹212,92 Mn | ₹128,57 Mn | -₹121,20 Mn | ₹28,33 Mn | -₹291,10 Mn | ₹9,53 Mn | ₹212,63 Mn | ₹313,95 Mn | -₹14,31 Mn | ₹6,31 Mn | ₹13,99 Mn | ₹15,11 Mn | ₹24,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,07 | 0,78 | 4,44 | 7,16 | -0,11 | -6,38 | -0,47 | 1,36 | 0,82 | -0,78 | 0,18 | -1,87 | 0,07 | 2,32 | 1,96 | -0,09 | 0,04 | 0,09 | 0,09 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹967,85 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,10 Mr | ₹715,94 Mn | ₹626,82 Mn | ₹623,64 Mn | ₹596,95 Mn | -₹475,36 Mn | ₹161,53 Mn | -₹409,25 Mn | -₹122,21 Mn | -₹948,74 Mn | -₹654,27 Mn | -₹637,06 Mn | -₹12,43 Mn | -₹2,47 Mr | ₹296.970 | ₹74,00 Mn | ₹5,01 Mn | -₹932.530 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 63,8% | 56,2% | 59,6% | 57,3% | 58,7% | 56,0% | 54,8% | 22,8% | 19,7% | 21,6% | 17,7% | 17,2% | 10,0% | 3,8% | 3,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,86 | 1,04 | 1,08 | 0,87 | 0,57 | 0,88 | 1,36 | 1,22 | 1,06 | 0,98 | 0,98 | 0,99 | 1,28 | 1,53 | 0,01 | 0,04 | 0,08 | 0,10 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,24 | 4,01 | 3,84 | 3,66 | 2,52 | 1,58 | 2,49 | 2,25 | 1,83 | 1,50 | 1,33 | 1,23 | 1,19 | 1,11 | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,1% | 32,5% | 35,6% | 36,3% | 29,4% | 17,2% | 25,4% | 21,8% | 18,9% | 15,5% | 18,3% | 8,1% | 23,4% | 19,2% | 27,2% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 13,3% | 15,9% | 17,1% | 13,2% | 6,6% | 14,2% | 8,9% | 7,5% | 5,4% | 5,0% | 2,4% | 6,4% | 9,0% | 11,7% | 33,7% | 83,0% | 75,4% | 97,1% | 97,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 0,5% | 2,9% | 4,9% | -0,1% | -10,2% | -0,5% | 1,5% | 1,1% | -1,3% | 0,3% | -3,8% | 0,1% | 3,1% | 5,7% | -47,6% | 101,8% | 104,6% | 93,6% | 89,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,7% | 4,6% | 4,6% | 3,2% | 4,0% | 6,4% | 3,9% | -3,4% | 1,4% | -4,4% | -1,5% | -12,4% | -8,8% | -9,3% | -0,2% | -8.199,6% | 4,8% | 553,4% | 31,1% | -3,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1176,40 | +%0,83 | |
| Bharti Airtel Limited | 1812,50 | +%0,33 | |
| HDFC Bank Limited | 713,20 | -%0,11 | |
| ICICI Bank Limited | 1350,50 | -%0,71 | |
| State Bank of India | 947,45 | -%1,00 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2313,50 | +%1,95 | |
| Bajaj Finance Limited | 970,15 | -%1,28 |