WSIW.S. Industries (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $45,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,40 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,39 Mr | ₹815,54 Mn | ₹726,20 Mn | ₹733,94 Mn | ₹4,76 Mr | ₹2,57 Mr | ₹3,02 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,79 Mr | ₹4,64 Mr | ₹3,32 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,55 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹685,20 Mn | ₹871,20 Mn | ₹736,63 Mn | ₹642,50 Mn | ₹873,64 Mn | ₹1,14 Mr | ₹1,00 Mr | ₹4,97 Mr | ₹3,06 Mr | ₹3,06 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,17 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,14 Mr | ₹831,11 Mn | ₹443,10 Mn | ₹494,28 Mn |
| Net Borç† | -₹397,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹915,00 Mn | ₹2,39 Mr | ₹3,26 Mr | ₹796,72 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,08 Mn | ₹3,26 Mn | ₹22,54 Mn | ₹19,50 Mn | ₹70,74 Mn | ₹269,30 Mn | ₹1,38 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,21 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,27 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,47 Mr |
| Brüt Kâr | ₹119,80 Mn | ₹169,90 Mn | ₹478,64 Mn | ₹54,73 Mn | -₹10.000 | -₹10.000 | -₹44,32 Mn | -₹93,55 Mn | -₹75,59 Mn | -₹254,81 Mn | -₹235,54 Mn | -₹359,62 Mn | -₹189,95 Mn | -₹77,08 Mn | ₹138,32 Mn | ₹291,38 Mn | ₹511,08 Mn | ₹559,69 Mn | ₹386,78 Mn | ₹155,08 Mn |
| FAVÖK | ₹95,10 Mn | ₹111,80 Mn | ₹412,92 Mn | ₹2,30 Mn | -₹5,34 Mn | -₹66,00 Mn | -₹8,90 Mn | -₹10,25 Mn | ₹15,34 Mn | -₹197,77 Mn | -₹232,07 Mn | -₹322,70 Mn | -₹327,24 Mn | -₹357,70 Mn | -₹118,58 Mn | ₹81,21 Mn | ₹253,88 Mn | ₹307,45 Mn | ₹197,42 Mn | ₹132,50 Mn |
| Net Kâr | ₹26,00 Mn | -₹175,80 Mn | ₹469,50 Mn | ₹196,41 Mn | -₹593,03 Mn | -₹83,78 Mn | -₹607,63 Mn | -₹2,24 Mr | ₹319,57 Mn | -₹93,27 Mn | -₹435,89 Mn | -₹920,42 Mn | -₹55,85 Mn | -₹643,81 Mn | -₹402,64 Mn | -₹115,74 Mn | ₹137,53 Mn | ₹169,04 Mn | ₹65,25 Mn | ₹41,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,36 | -2,92 | 9,24 | 5,59 | -22,98 | -3,19 | -23,14 | -85,38 | 15,12 | -4,41 | -21,21 | -44,69 | -3,02 | -31,03 | -19,49 | -5,81 | 6,25 | 7,73 | 2,91 | 2,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,00 Mr | -₹968,00 Mn | -₹205,24 Mn | -₹1,10 Mr | -₹800,64 Mn | -₹142,25 Mn | -₹123,10 Mn | -₹1,58 Mr | -₹146,52 Mn | ₹21,93 Mn | -₹124,91 Mn | -₹496,70 Mn | -₹1,99 Mr | -₹607,24 Mn | -₹348,58 Mn | -₹403,02 Mn | -₹561,98 Mn | -₹467,84 Mn | ₹39,46 Mn | -₹128,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹884,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,7% | 21,3% | 21,1% | 26,9% | 107,1% | 157,6% | 136,8% | 104,5% | 118,9% | 101,4% | 89,3% | 80,9% | 71,2% | 46,7% | 50,3% | 40,8% | 36,3% | 32,6% | 25,2% | 38,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,58 | 0,93 | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,36 | 0,49 | 0,77 | 0,67 | 0,72 | 0,89 | 0,94 | 1,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,61 | 0,83 | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,07 | 0,35 | 0,58 | 0,65 | 0,56 | 0,57 | 0,58 | 0,42 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,1% | 7,1% | 14,7% | 6,9% | — | — | -2.130,8% | -2.869,6% | -335,4% | -1.306,7% | -333,0% | -133,5% | -13,8% | -3,4% | 5,4% | 13,2% | 22,8% | 24,7% | 23,4% | 10,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,4% | 4,7% | 12,7% | 0,3% | — | — | -427,9% | -314,4% | 68,1% | -1.014,2% | -328,1% | -119,8% | -23,7% | -15,6% | -4,6% | 3,7% | 11,3% | 13,5% | 11,9% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | -7,4% | 14,4% | 24,7% | — | — | -29.213,0% | -68.777,3% | 1.417,8% | -478,3% | -616,2% | -341,8% | -4,0% | -28,1% | -15,7% | -5,2% | 6,1% | 7,4% | 3,9% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -109,4% | -40,5% | -6,3% | -137,9% | — | — | -5.918,3% | -48.408,3% | -650,0% | 112,5% | -176,6% | -184,4% | -143,8% | -26,5% | -13,6% | -18,2% | -25,0% | -20,6% | 2,4% | -8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |