ZENITHEXPOZenith Exports Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹979,60 Mn | ₹1,01 Mr | ₹958,99 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,02 Mr | ₹958,68 Mn | ₹992,31 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,80 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹60,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹138,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹838,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹21,14 Mn | ₹77,60 Mn | ₹55,38 Mn | ₹94,74 Mn | ₹138,09 Mn | ₹77,91 Mn | ₹82,70 Mn | ₹130,18 Mn | ₹114,87 Mn | ₹76,88 Mn | ₹128,81 Mn | ₹316,28 Mn | ₹356,69 Mn | ₹357,85 Mn | ₹363,19 Mn | ₹280,95 Mn | ₹372,59 Mn | ₹435,15 Mn | ₹539,35 Mn | ₹590,07 Mn |
| Net Borç† | -₹142,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹619,38 Mn | ₹693,13 Mn | ₹784,89 Mn | ₹600,83 Mn | ₹881,90 Mn | ₹484,71 Mn | ₹779,40 Mn | ₹911,73 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,17 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹60,21 Mn | ₹2,83 Mn | ₹27,23 Mn | ₹75,53 Mn | ₹75,72 Mn | ₹42,51 Mn | ₹19,25 Mn | ₹34,67 Mn | -₹2,38 Mn | -₹38,73 Mn | ₹26,51 Mn | -₹2,96 Mn | ₹129,15 Mn | ₹78,95 Mn | -₹25,31 Mn | ₹97,38 Mn | ₹28,72 Mn | ₹344,90 Mn | -₹107,88 Mn | ₹605,62 Mn |
| FAVÖK | -₹17,51 Mn | -₹69,22 Mn | -₹38,57 Mn | -₹19,80 Mn | -₹15,31 Mn | -₹28,15 Mn | -₹80,63 Mn | -₹73,46 Mn | -₹111,84 Mn | -₹161,27 Mn | ₹22,72 Mn | -₹129,78 Mn | -₹24,67 Mn | -₹74,34 Mn | -₹92,26 Mn | -₹36,72 Mn | -₹85,20 Mn | ₹62,03 Mn | -₹47,81 Mn | ₹166,05 Mn |
| Net Kâr | ₹22,87 Mn | ₹17,13 Mn | ₹3,03 Mn | ₹15,78 Mn | ₹10,07 Mn | -₹12,97 Mn | -₹14,31 Mn | -₹78,70 Mn | -₹18,80 Mn | -₹22,86 Mn | ₹1,57 Mn | ₹847.000 | ₹16,66 Mn | ₹8,36 Mn | -₹3,43 Mn | ₹23,78 Mn | -₹16,23 Mn | ₹7,55 Mn | ₹14,16 Mn | ₹20,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,24 | 3,17 | 0,56 | 2,92 | 1,87 | -2,40 | -2,65 | -14,58 | -3,48 | -4,24 | 0,29 | 0,16 | 3,09 | 1,55 | -0,64 | 4,41 | -3,01 | 1,40 | 2,62 | 3,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹66,05 Mn | -₹40,66 Mn | -₹61,50 Mn | ₹202,02 Mn | -₹145,73 Mn | ₹34,10 Mn | ₹164,15 Mn | -₹95,20 Mn | ₹72,38 Mn | ₹159,72 Mn | ₹163,68 Mn | ₹8,23 Mn | ₹2,78 Mn | -₹44,15 Mn | -₹60,57 Mn | ₹19,02 Mn | ₹143,48 Mn | ₹79,86 Mn | ₹72,46 Mn | -₹221,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹10,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,2% | 7,7% | 5,8% | 9,5% | 13,6% | 8,1% | 8,3% | 12,1% | 10,3% | 7,0% | 10,6% | 23,1% | 22,0% | 21,7% | 22,8% | 18,1% | 24,5% | 25,8% | 30,0% | 32,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,69 | 0,82 | 0,60 | 0,87 | 0,51 | 0,79 | 0,85 | 0,91 | 1,06 | 1,87 | 1,82 | 1,84 | 1,64 | 1,56 | 1,45 | 1,28 | 1,32 | 1,22 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,74 | 0,83 | 0,94 | 0,72 | 1,05 | 0,58 | 0,93 | 1,09 | 1,20 | 1,39 | 2,70 | 2,97 | 3,54 | 3,22 | 2,96 | 2,68 | 2,31 | 2,66 | 2,62 | 2,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 0,4% | 3,5% | 12,6% | 8,6% | 8,8% | 2,5% | 3,8% | -0,2% | -3,3% | 1,2% | -0,1% | 4,3% | 2,9% | -1,0% | 4,3% | 1,5% | 15,5% | -4,9% | 29,9% |
| FAVÖK Marjı | -2,8% | -10,0% | -4,9% | -3,3% | -1,7% | -5,8% | -10,3% | -8,1% | -11,1% | -13,8% | 1,0% | -5,2% | -0,8% | -2,8% | -3,7% | -1,6% | -4,4% | 2,8% | -2,2% | 8,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 2,5% | 0,4% | 2,6% | 1,1% | -2,7% | -1,8% | -8,6% | -1,9% | -2,0% | 0,1% | 0,0% | 0,6% | 0,3% | -0,1% | 1,1% | -0,8% | 0,3% | 0,6% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,7% | -5,9% | -7,8% | 33,6% | -16,5% | 7,0% | 21,1% | -10,4% | 7,2% | 13,7% | 7,2% | 0,3% | 0,1% | -1,6% | -2,4% | 0,8% | 7,4% | 3,6% | 3,3% | -11,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |