ZENITHSTLZenith Steel Pipes & Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,54 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,80 Mr | ₹2,36 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,67 Mr | ₹4,82 Mr | ₹7,36 Mr | ₹7,15 Mr | ₹6,75 Mr | ₹5,69 Mr | ₹5,38 Mr | ₹5,15 Mr | ₹4,81 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹15,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,20 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,61 Mr | ₹2,96 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,14 Mr | ₹870,97 Mn | ₹1,03 Mr |
| Net Borç† | ₹2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹533,76 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,63 Mr | ₹778,72 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,57 Mr | ₹914,20 Mn | ₹832,02 Mn | ₹2,29 Mr | ₹2,71 Mr | ₹4,47 Mr | ₹4,95 Mr | ₹4,77 Mr | ₹5,87 Mr | ₹4,65 Mr | ₹3,98 Mr |
| Brüt Kâr | ₹11,48 Mn | ₹144,40 Mn | ₹159,43 Mn | ₹170,40 Mn | ₹473,48 Mn | ₹35,88 Mn | ₹63,13 Mn | ₹230,50 Mn | -₹48,00 Mn | ₹54,77 Mn | ₹3,76 Mn | ₹7,99 Mn | -₹764,97 Mn | -₹203,85 Mn | ₹289,56 Mn | ₹684,44 Mn | ₹490,06 Mn | ₹818,61 Mn | ₹709,47 Mn | ₹477,30 Mn |
| FAVÖK | ₹39,72 Mn | -₹4,95 Mn | ₹46,98 Mn | -₹117,13 Mn | ₹152,75 Mn | ₹38,11 Mn | -₹196,76 Mn | -₹1,14 Mr | -₹422,08 Mn | -₹190,87 Mn | -₹289,75 Mn | -₹577,94 Mn | -₹1,81 Mr | -₹316,35 Mn | -₹380.000 | ₹255,31 Mn | ₹175,29 Mn | ₹358,88 Mn | ₹248,71 Mn | ₹178,84 Mn |
| Net Kâr | ₹43,83 Mn | ₹2,25 Mn | -₹6,96 Mn | -₹143,84 Mn | ₹116,28 Mn | -₹135,75 Mn | -₹283,45 Mn | -₹1,20 Mr | -₹410,73 Mn | -₹331,99 Mn | -₹312,21 Mn | -₹644,80 Mn | -₹1,47 Mr | -₹512,21 Mn | -₹8,24 Mn | ₹91,55 Mn | ₹92,89 Mn | ₹148,44 Mn | ₹192,96 Mn | ₹152,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,02 | -0,05 | -1,01 | 0,82 | -0,95 | -2,16 | -9,15 | -3,13 | -2,53 | -2,38 | -4,91 | -11,23 | -3,90 | -0,06 | 0,70 | 1,44 | 3,08 | 4,02 | 5,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹13,28 Mn | ₹32,79 Mn | ₹4,99 Mn | ₹101,29 Mn | -₹85,35 Mn | ₹123,97 Mn | ₹201,24 Mn | ₹135,12 Mn | -₹38,43 Mn | -₹40,70 Mn | -₹172,07 Mn | -₹407,90 Mn | -₹1,04 Mr | -₹732,13 Mn | -₹289,93 Mn | ₹102,11 Mn | -₹521,84 Mn | -₹132,37 Mn | -₹160,43 Mn | -₹1,28 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹12,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 143,0% | 138,6% | 118,2% | 130,0% | 118,2% | 151,5% | 125,0% | 110,7% | 85,1% | 84,6% | 80,6% | 75,4% | 58,2% | 32,1% | 21,3% | 18,2% | 21,0% | 21,1% | 16,9% | 21,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,75 | 0,79 | 0,98 | 0,85 | 0,57 | 0,56 | 0,78 | 0,49 | 0,44 | 0,25 | 0,23 | 0,48 | 0,37 | 0,62 | 0,73 | 0,84 | 1,09 | 0,90 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,21 | -0,48 | -0,58 | -0,66 | -0,66 | -0,31 | -0,41 | -0,74 | -0,68 | -0,63 | -0,37 | -0,33 | -0,92 | -1,09 | -1,79 | -1,99 | -1,92 | -2,36 | -1,87 | -1,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,2% | 12,1% | 11,1% | 10,3% | 29,0% | 4,6% | 6,2% | 12,6% | -2,8% | 3,5% | 0,4% | 1,0% | -33,4% | -7,5% | 6,5% | 13,8% | 10,3% | 14,0% | 15,3% | 12,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | -0,4% | 3,3% | -7,1% | 9,4% | 4,9% | -19,4% | -62,1% | -24,9% | -12,2% | -31,7% | -69,5% | -78,9% | -11,7% | -0,0% | 5,2% | 3,7% | 6,1% | 5,3% | 4,5% |
| Net Kâr Marjı | 8,2% | 0,2% | -0,5% | -8,7% | 7,1% | -17,4% | -28,0% | -65,4% | -24,2% | -21,2% | -34,2% | -77,5% | -64,3% | -18,9% | -0,2% | 1,9% | 1,9% | 2,5% | 4,1% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,5% | 2,8% | 0,3% | 6,1% | -5,2% | 15,9% | 19,9% | 7,4% | -2,3% | -2,6% | -18,8% | -49,0% | -45,4% | -27,0% | -6,5% | 2,1% | -10,9% | -2,3% | -3,4% | -32,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |