ZFSTEERINGZ F Steering Gear (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $65,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,73 Mr | ₹6,36 Mr | ₹5,94 Mr | ₹5,12 Mr | ₹4,72 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,36 Mr | ₹4,87 Mr | ₹4,32 Mr | ₹3,91 Mr | ₹3,41 Mr | ₹3,39 Mr | ₹3,08 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,35 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹50,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,06 Mr | ₹1,00 Mr | ₹767,70 Mn | ₹433,20 Mn | ₹336,30 Mn | ₹324,30 Mn | ₹29,80 Mn | ₹457,10 Mn | ₹637,58 Mn | ₹622,87 Mn | ₹348,49 Mn | ₹225,73 Mn | ₹147,90 Mn | ₹187,13 Mn | ₹658,29 Mn | ₹307,36 Mn | ₹284,09 Mn | ₹227,31 Mn | ₹218,32 Mn | ₹290,86 Mn |
| Net Borç† | ₹1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,71 Mr | ₹4,94 Mr | ₹4,78 Mr | ₹4,50 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,01 Mr | ₹2,87 Mr | ₹4,39 Mr | ₹4,25 Mr | ₹3,99 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,28 Mr | ₹2,91 Mr | ₹3,13 Mr | ₹3,50 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,66 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,17 Mr |
| Brüt Kâr | ₹617,50 Mn | ₹394,90 Mn | ₹449,70 Mn | ₹481,00 Mn | ₹284,80 Mn | -₹82,90 Mn | ₹205,30 Mn | ₹636,30 Mn | ₹714,60 Mn | ₹703,92 Mn | ₹559,60 Mn | ₹438,26 Mn | ₹477,33 Mn | ₹523,64 Mn | ₹644,17 Mn | ₹639,05 Mn | ₹434,27 Mn | ₹204,12 Mn | ₹344,56 Mn | ₹360,58 Mn |
| FAVÖK | ₹807,90 Mn | ₹536,80 Mn | ₹526,00 Mn | ₹565,10 Mn | ₹411,90 Mn | ₹188,80 Mn | ₹404,60 Mn | ₹787,70 Mn | ₹904,13 Mn | ₹833,65 Mn | ₹657,26 Mn | ₹559,64 Mn | ₹592,69 Mn | ₹646,79 Mn | ₹665,86 Mn | ₹634,61 Mn | ₹431,52 Mn | ₹265,87 Mn | ₹430,69 Mn | ₹440,26 Mn |
| Net Kâr | ₹153,90 Mn | ₹149,20 Mn | ₹436,90 Mn | ₹245,40 Mn | ₹182,70 Mn | ₹88,50 Mn | -₹2,80 Mn | -₹13,10 Mn | ₹432,30 Mn | ₹313,16 Mn | ₹253,73 Mn | ₹355,64 Mn | ₹141,04 Mn | ₹256,19 Mn | ₹464,59 Mn | ₹409,09 Mn | ₹282,34 Mn | ₹143,12 Mn | ₹278,53 Mn | ₹275,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,96 | 16,44 | 48,15 | 27,05 | 20,14 | 9,75 | -0,31 | -1,44 | 47,65 | 34,51 | 27,96 | 39,20 | 15,54 | 28,25 | 51,20 | 45,08 | 31,12 | 15,77 | 30,70 | 30,37 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹181,70 Mn | -₹248,20 Mn | -₹593,10 Mn | ₹93,70 Mn | -₹177,20 Mn | -₹354,50 Mn | ₹41,60 Mn | ₹96,00 Mn | ₹451,06 Mn | ₹188,99 Mn | ₹131,63 Mn | ₹228,91 Mn | -₹2,86 Mn | ₹349,35 Mn | -₹316,86 Mn | -₹66,12 Mn | ₹206,14 Mn | ₹251,31 Mn | ₹250,82 Mn | ₹46,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,8% | 15,8% | 12,9% | 8,5% | 7,1% | 7,0% | 0,7% | 9,4% | 14,8% | 15,9% | 10,2% | 6,7% | 4,8% | 6,0% | 19,8% | 13,4% | 14,5% | 14,1% | 13,8% | 21,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,78 | 0,80 | 0,88 | 0,66 | 0,43 | 0,66 | 0,90 | 0,98 | 1,02 | 1,24 | 0,97 | 0,94 | 1,01 | 1,05 | 1,30 | 1,10 | 1,03 | 1,41 | 1,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 1,03 | 0,99 | 0,94 | 0,65 | 0,42 | 0,60 | 0,91 | 0,88 | 0,83 | 0,88 | 0,68 | 0,61 | 0,65 | 0,73 | 0,62 | 0,45 | 0,35 | 0,46 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,8% | 8,0% | 9,4% | 10,7% | 9,1% | -4,1% | 7,2% | 14,5% | 16,8% | 17,7% | 13,2% | 13,3% | 16,4% | 16,7% | 18,4% | 21,4% | 20,1% | 12,3% | 15,5% | 16,7% |
| FAVÖK Marjı | 14,1% | 10,9% | 11,0% | 12,5% | 13,2% | 9,4% | 14,1% | 17,9% | 21,3% | 20,9% | 15,5% | 17,0% | 20,4% | 20,7% | 19,0% | 21,3% | 20,0% | 16,0% | 19,3% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 3,0% | 9,1% | 5,4% | 5,8% | 4,4% | -0,1% | -0,3% | 10,2% | 7,9% | 6,0% | 10,8% | 4,8% | 8,2% | 13,3% | 13,7% | 13,1% | 8,6% | 12,5% | 12,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,2% | -5,0% | -12,4% | 2,1% | -5,7% | -17,6% | 1,5% | 2,2% | 10,6% | 4,7% | 3,1% | 7,0% | -0,1% | 11,2% | -9,1% | -2,2% | 9,5% | 15,1% | 11,3% | 2,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |