ZUARIINDZuari Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $80,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹71,64 Mr | ₹89,28 Mr | ₹74,94 Mr | ₹58,09 Mr | ₹62,44 Mr | ₹49,09 Mr | ₹39,41 Mr | ₹44,27 Mr | ₹41,98 Mr | ₹32,35 Mr | ₹29,91 Mr | ₹18,59 Mr | ₹13,37 Mr | ₹11,08 Mr | ₹9,86 Mr | ₹44,31 Mr | ₹43,27 Mr | ₹54,48 Mr | ₹30,63 Mr | ₹28,33 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹35,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹36,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹25,98 Mr | ₹25,09 Mr | ₹23,77 Mr | ₹26,32 Mr | ₹24,53 Mr | ₹22,30 Mr | ₹19,40 Mr | ₹14,71 Mr | ₹11,53 Mr | ₹8,26 Mr | ₹7,60 Mr | ₹6,26 Mr | ₹2,28 Mr | ₹708,22 Mn | ₹509,17 Mn | ₹16,01 Mr | ₹16,69 Mr | ₹9,13 Mr | ₹11,45 Mr | ₹12,53 Mr |
| Net Borç† | ₹21,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,41 Mr | ₹9,68 Mr | ₹8,35 Mr | ₹9,52 Mr | ₹7,17 Mr | ₹8,02 Mr | ₹7,48 Mr | ₹7,74 Mr | ₹5,50 Mr | ₹6,03 Mr | ₹5,53 Mr | ₹5,20 Mr | ₹6,42 Mr | ₹3,97 Mr | ₹18,75 Mr | ₹75,98 Mr | ₹58,89 Mr | ₹87,62 Mr | ₹39,33 Mr | ₹35,77 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,11 Mr | ₹944,91 Mn | ₹1,42 Mr | ₹534,25 Mn | ₹541,37 Mn | ₹735,75 Mn | ₹202,92 Mn | ₹458,61 Mn | ₹10,58 Mn | ₹834,61 Mn | ₹527,18 Mn | ₹809,73 Mn | ₹865,07 Mn | ₹1,32 Mr | ₹2,08 Mr | ₹5,14 Mr | ₹1,20 Mr | ₹2,16 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,12 Mr |
| FAVÖK | ₹684,66 Mn | ₹471,66 Mn | ₹288,85 Mn | ₹393,51 Mn | ₹214,51 Mn | ₹301,86 Mn | -₹45,53 Mn | ₹21,10 Mn | -₹164,04 Mn | ₹342,67 Mn | -₹150,11 Mn | ₹64,78 Mn | ₹20,97 Mn | -₹299,75 Mn | ₹487,61 Mn | ₹4,04 Mr | ₹1,03 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,15 Mr | ₹1,92 Mr |
| Net Kâr | ₹1,08 Mr | -₹932,19 Mn | ₹7,14 Mr | ₹3,11 Mr | -₹358,26 Mn | -₹858,56 Mn | -₹3,67 Mr | -₹1,28 Mr | -₹310,44 Mn | -₹258,79 Mn | -₹439,73 Mn | -₹262,50 Mn | -₹11,96 Mn | ₹158,51 Mn | -₹2,18 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,54 Mr | ₹3,02 Mr | ₹1,14 Mr | ₹4,21 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 36,25 | -31,30 | 239,72 | 104,30 | -11,95 | -28,63 | -124,64 | -43,62 | -10,54 | -8,79 | -14,94 | -8,92 | -0,41 | 5,38 | -74,01 | 84,07 | 86,14 | 102,70 | 38,75 | 142,96 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹128,73 Mn | -₹1,81 Mr | -₹1,70 Mr | ₹1,83 Mr | -₹886,54 Mn | -₹249,29 Mn | -₹1,01 Mr | -₹2,99 Mr | -₹2,43 Mr | ₹14,86 Mn | -₹1,60 Mr | -₹4,01 Mr | -₹1,63 Mr | ₹27,03 Mn | -₹2,88 Mr | ₹103,53 Mn | -₹9,49 Mr | ₹8,91 Mr | ₹751,28 Mn | -₹679,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹257,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,3% | 28,1% | 31,7% | 45,3% | 39,3% | 45,4% | 49,2% | 33,2% | 27,5% | 25,5% | 25,4% | 33,7% | 17,1% | 6,4% | 5,2% | 36,1% | 38,6% | 16,8% | 37,4% | 44,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,11 | 0,11 | 0,16 | 0,11 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,13 | 0,19 | 0,18 | 0,28 | 0,48 | 0,36 | 1,90 | 1,71 | 1,36 | 1,61 | 1,28 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,29 | 0,27 | 0,23 | 0,26 | 0,20 | 0,22 | 0,21 | 0,21 | 0,15 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,18 | 0,11 | 0,52 | 2,11 | 1,63 | 2,43 | 1,09 | 0,99 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,7% | 9,8% | 17,0% | 5,6% | 7,6% | 9,2% | 2,7% | 5,9% | 0,2% | 13,8% | 9,5% | 15,6% | 13,5% | 33,2% | 11,1% | 6,8% | 2,0% | 2,5% | 8,1% | 5,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 4,9% | 3,5% | 4,1% | 3,0% | 3,8% | -0,6% | 0,3% | -3,0% | 5,7% | -2,7% | 1,2% | 0,3% | -7,5% | 2,6% | 5,3% | 1,7% | 4,1% | 8,0% | 5,4% |
| Net Kâr Marjı | 10,4% | -9,6% | 85,5% | 32,6% | -5,0% | -10,7% | -49,1% | -16,6% | -5,6% | -4,3% | -8,0% | -5,0% | -0,2% | 4,0% | -11,6% | 3,3% | 4,3% | 3,5% | 2,9% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,2% | -18,7% | -20,3% | 19,2% | -12,4% | -3,1% | -13,6% | -38,6% | -44,1% | 0,2% | -28,9% | -77,1% | -25,4% | 0,7% | -15,4% | 0,1% | -16,1% | 10,2% | 1,9% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |