000001Ping An Bank Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,89 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,93 T | 元5,77 T | 元5,59 T | 元5,32 T | 元4,92 T | 元4,47 T | 元3,94 T | 元3,42 T | 元3,25 T | 元2,95 T | 元2,51 T | 元2,19 T | 元1,89 T | 元1,61 T | 元1,26 T | 元727,61 Mr | 元586,23 Mr | 元474,44 Mr | 元352,54 Mr | 元259,74 Mr |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,46 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元471,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,55 T | 元1,47 T | 元1,56 T | 元1,41 T | 元1,45 T | 元1,33 T | 元1,08 T | 元648,67 Mr | 元641,05 Mr | 元513,13 Mr | 元357,42 Mr | 元466,07 Mr | 元519,84 Mr | 元471,69 Mr | 元237,07 Mr | 元117,87 Mr | 元105,10 Mr | 元90,56 Mr | 元53,37 Mr | 元19,01 Mr |
| Net Borç† | 元1,29 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元215,06 Mr | 元255,57 Mr | 元278,41 Mr | 元284,01 Mr | 元267,71 Mr | 元250,13 Mr | 元233,13 Mr | 元211,96 Mr | 元183,88 Mr | 元164,96 Mr | 元164,37 Mr | 元141,11 Mr | 元105,11 Mr | 元82,03 Mr | 元57,12 Mr | 元28,62 Mr | 元24,32 Mr | 元28,49 Mr | 元19,40 Mr | 元12,92 Mr |
| Net Kâr | 元40,99 Mr | 元42,53 Mr | 元44,48 Mr | 元43,54 Mr | 元34,36 Mr | 元28,11 Mr | 元28,20 Mr | 元24,82 Mr | 元23,19 Mr | 元22,60 Mr | 元21,86 Mr | 元19,80 Mr | 元15,23 Mr | 元13,40 Mr | 元10,28 Mr | 元6,28 Mr | 元5,03 Mr | 元614,03 Mn | 元2,65 Mr | 元1,46 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2,07 | 2,15 | 2,25 | 2,20 | 1,73 | 1,40 | 1,45 | 1,39 | 1,30 | 1,32 | 1,30 | 1,20 | 1,08 | 0,95 | 0,89 | 0,69 | 0,59 | 0,07 | 0,34 | 0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元31,30 Mr | 元128,55 Mr | 元7,59 Mr | -元232,18 Mr | -元18,05 Mr | -元186,92 Mr | 元123,42 Mr | 元120,19 Mr | -元92,60 Mr | 元34,84 Mr | 元19,87 Mr | 元45,34 Mr | 元106,32 Mr | 元78,15 Mr | -元77,55 Mr | 元23,63 Mr | 元94,79 Mr | 元6,24 Mr | 元5,11 Mr | 元2,47 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,1% | 25,4% | 27,9% | 26,5% | 29,4% | 29,8% | 27,5% | 19,0% | 19,7% | 17,4% | 14,2% | 21,3% | 27,5% | 29,4% | 18,8% | 16,2% | 17,9% | 19,1% | 15,1% | 7,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,54 | 0,59 | 0,60 | 0,57 | 0,53 | 0,49 | 0,45 | 0,39 | 0,35 | 0,35 | 0,30 | 0,22 | 0,17 | 0,12 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Net Kâr Marjı | 19,1% | 16,6% | 16,0% | 15,3% | 12,8% | 11,2% | 12,1% | 11,7% | 12,6% | 13,7% | 13,3% | 14,0% | 14,5% | 16,3% | 18,0% | 22,0% | 20,7% | 2,2% | 13,7% | 11,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,6% | 50,3% | 2,7% | -81,8% | -6,7% | -74,7% | 52,9% | 56,7% | -50,4% | 21,1% | 12,1% | 32,1% | 101,1% | 95,3% | -135,8% | 82,6% | 389,8% | 21,9% | 26,3% | 19,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |