000006Shenzhen Zhenye (Group) Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,42 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,41 Mr | 元17,27 Mr | 元25,92 Mr | 元26,40 Mr | 元23,60 Mr | 元15,48 Mr | 元15,75 Mr | 元13,54 Mr | 元13,14 Mr | 元13,17 Mr | 元12,70 Mr | 元11,75 Mr | 元10,00 Mr | 元9,46 Mr | 元8,38 Mr | 元8,57 Mr | 元7,25 Mr | 元5,94 Mr | 元5,63 Mr | 元3,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,67 Mr | 元5,12 Mr | 元8,18 Mr | 元8,72 Mr | 元8,33 Mr | 元4,23 Mr | 元4,15 Mr | 元3,05 Mr | 元3,71 Mr | 元4,20 Mr | 元5,10 Mr | 元3,50 Mr | 元3,10 Mr | 元1,20 Mr | 元350,65 Mn | 元2,21 Mr | 元3,60 Mr | 元1,27 Mr | 元2,02 Mr | 元200,00 Mn |
| Net Borç† | 元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,62 Mr | 元6,06 Mr | 元2,81 Mr | 元3,70 Mr | 元2,72 Mr | 元2,55 Mr | 元3,73 Mr | 元2,51 Mr | 元2,96 Mr | 元3,37 Mr | 元3,66 Mr | 元2,35 Mr | 元4,65 Mr | 元2,92 Mr | 元2,46 Mr | 元2,22 Mr | 元1,61 Mr | 元970,53 Mn | 元972,14 Mn | 元1,19 Mr |
| Brüt Kâr | 元495,99 Mn | 元468,74 Mn | 元1,08 Mr | 元1,41 Mr | 元962,00 Mn | 元980,59 Mn | 元1,68 Mr | 元970,13 Mn | 元877,88 Mn | 元988,21 Mn | 元1,27 Mr | 元873,95 Mn | 元1,57 Mr | 元1,20 Mr | 元1,23 Mr | 元773,72 Mn | 元479,32 Mn | 元645,03 Mn | 元518,55 Mn | 元423,36 Mn |
| FAVÖK | 元211,68 Mn | -元1,56 Mr | -元296,20 Mn | 元924,04 Mn | 元814,05 Mn | 元867,31 Mn | 元1,18 Mr | 元696,15 Mn | 元676,61 Mn | 元655,22 Mn | 元868,08 Mn | 元530,58 Mn | 元1,02 Mr | — | — | — | 元387,76 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元42,26 Mn | -元1,57 Mr | -元802,65 Mn | 元419,62 Mn | 元541,69 Mn | 元864,64 Mn | 元801,16 Mn | 元874,24 Mn | 元805,64 Mn | 元778,58 Mn | 元416,75 Mn | 元508,03 Mn | 元696,09 Mn | 元617,15 Mn | 元433,97 Mn | 元481,55 Mn | 元326,31 Mn | 元150,22 Mn | 元257,73 Mn | 元216,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -1,16 | -0,59 | 0,31 | 0,40 | 0,64 | 0,59 | 0,65 | 0,60 | 0,58 | 0,31 | 0,38 | 0,52 | 0,46 | 0,32 | 0,36 | 0,24 | 0,11 | 0,19 | 0,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元164,80 Mn | 元1,07 Mr | 元54,66 Mn | 元2,30 Mr | -元3,88 Mr | -元172,92 Mn | -元206,16 Mn | 元1,59 Mr | 元705,75 Mn | 元1,71 Mr | -元312,41 Mn | -元1,35 Mr | -元888,59 Mn | 元2,19 Mr | 元1,21 Mr | 元1,08 Mr | 元364,57 Mn | -元1,38 Mr | -元810,93 Mn | -元493,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元24,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,4% | 29,7% | 31,6% | 33,0% | 35,3% | 27,3% | 26,3% | 22,5% | 28,2% | 31,9% | 40,2% | 29,7% | 31,0% | 12,7% | 4,2% | 25,8% | 49,7% | 21,4% | 36,0% | 6,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,35 | 0,11 | 0,14 | 0,12 | 0,17 | 0,24 | 0,19 | 0,23 | 0,26 | 0,29 | 0,20 | 0,46 | 0,31 | 0,29 | 0,26 | 0,22 | 0,16 | 0,17 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,43 | 0,99 | 0,46 | 0,60 | 0,44 | 0,42 | 0,61 | 0,41 | 0,48 | 0,55 | 0,60 | 0,38 | 0,76 | 0,48 | 0,40 | 0,36 | 0,26 | 0,16 | 0,16 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,9% | 7,7% | 38,4% | 38,1% | 35,3% | 38,4% | 45,0% | 38,6% | 29,7% | 29,3% | 34,8% | 37,2% | 33,7% | 41,2% | 49,9% | 34,8% | 29,8% | 66,5% | 53,3% | 35,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | -25,7% | -10,5% | 25,0% | 29,9% | 34,0% | 31,7% | 27,7% | 22,9% | 19,4% | 23,7% | 22,6% | 21,9% | — | — | — | 24,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -1,6% | -25,9% | -28,6% | 11,3% | 19,9% | 33,9% | 21,5% | 34,8% | 27,2% | 23,1% | 11,4% | 21,6% | 15,0% | 21,1% | 17,6% | 21,7% | 20,3% | 15,5% | 26,5% | 18,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 17,6% | 1,9% | 62,1% | -142,5% | -6,8% | -5,5% | 63,3% | 23,8% | 50,6% | -8,5% | -57,6% | -19,1% | 74,9% | 49,1% | 48,6% | 22,7% | -142,1% | -83,4% | -41,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |