000014Shahe Industrial Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $377,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,03 Mr | 元2,19 Mr | 元2,51 Mr | 元2,99 Mr | 元2,54 Mr | 元2,45 Mr | 元1,97 Mr | 元1,92 Mr | 元1,53 Mr | 元1,87 Mr | 元2,17 Mr | 元2,24 Mr | 元1,89 Mr | 元2,02 Mr | 元1,80 Mr | 元1,59 Mr | 元1,75 Mr | 元1,67 Mr | 元1,11 Mr | 元1,03 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元602,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元508,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,35 Mn | 元12,53 Mn | 元419.448 | 元443,46 Mn | 元368,21 Mn | 元459,49 Mn | 元361,84 Mn | 元90,00 Mn | 元115,00 Mn | 元330,00 Mn | 元870,00 Mn | 元980,00 Mn | 元580,00 Mn | 元700,00 Mn | 元700,00 Mn | 元300,00 Mn | 元150,00 Mn | 元220,00 Mn | 元407,00 Mn | 元150,00 Mn |
| Net Borç† | -元596,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元307,52 Mn | 元355,44 Mn | 元1,38 Mr | 元759,72 Mn | 元639,08 Mn | 元345,98 Mn | 元437,68 Mn | 元349,23 Mn | 元509,73 Mn | 元606,76 Mn | 元414,07 Mn | 元513,55 Mn | 元566,04 Mn | 元422,86 Mn | 元401,62 Mn | 元698,24 Mn | 元659,31 Mn | 元272,04 Mn | 元175,17 Mn | 元322,22 Mn |
| Brüt Kâr | -元13,43 Mn | 元174,12 Mn | 元909,77 Mn | 元298,57 Mn | 元225,61 Mn | 元128,41 Mn | 元128,08 Mn | 元92,43 Mn | 元90,63 Mn | 元110,74 Mn | 元171,90 Mn | 元267,52 Mn | 元224,54 Mn | 元190,94 Mn | 元216,91 Mn | 元268,31 Mn | 元311,22 Mn | 元151,00 Mn | 元69,28 Mn | 元102,54 Mn |
| FAVÖK | -元128,64 Mn | 元71,13 Mn | 元708,25 Mn | 元130,24 Mn | 元67,08 Mn | 元18,34 Mn | 元39,54 Mn | 元31,82 Mn | 元26,51 Mn | 元37,72 Mn | 元67,54 Mn | 元106,34 Mn | 元73,64 Mn | 元70,31 Mn | 元95,17 Mn | — | 元139,81 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元150,36 Mn | 元16,45 Mn | 元521,77 Mn | 元248,68 Mn | 元35,42 Mn | 元4,37 Mn | 元21,09 Mn | 元146,00 Mn | 元7,63 Mn | 元28,60 Mn | 元52,96 Mn | 元60,78 Mn | 元28,75 Mn | 元27,96 Mn | 元54,30 Mn | 元70,60 Mn | 元76,46 Mn | 元43,58 Mn | 元2,24 Mn | 元34,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,62 | 0,07 | 2,16 | 1,03 | 0,15 | 0,02 | 0,09 | 0,60 | 0,03 | 0,12 | 0,22 | 0,25 | 0,12 | 0,12 | 0,22 | 0,29 | 0,32 | 0,18 | 0,01 | 0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元75,68 Mn | -元142,62 Mn | 元467,18 Mn | 元333,77 Mn | -元91,97 Mn | 元252,59 Mn | 元32,14 Mn | -元125,54 Mn | 元418,66 Mn | 元443,33 Mn | 元35,94 Mn | -元322,49 Mn | 元70,48 Mn | 元91,91 Mn | -元262,82 Mn | 元66,93 Mn | 元427,48 Mn | -元96,59 Mn | -元92,21 Mn | -元227,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元92.630 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,6% | 0,0% | 14,8% | 14,5% | 18,8% | 18,3% | 4,7% | 7,5% | 17,6% | 40,1% | 43,8% | 30,6% | 34,6% | 38,8% | 18,9% | 8,6% | 13,2% | 36,8% | 14,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,16 | 0,55 | 0,25 | 0,25 | 0,14 | 0,22 | 0,18 | 0,33 | 0,32 | 0,19 | 0,23 | 0,30 | 0,21 | 0,22 | 0,44 | 0,38 | 0,16 | 0,16 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,23 | 0,91 | 0,50 | 0,42 | 0,23 | 0,29 | 0,23 | 0,33 | 0,40 | 0,27 | 0,34 | 0,37 | 0,28 | 0,26 | 0,46 | 0,43 | 0,18 | 0,11 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -4,4% | 49,0% | 65,8% | 39,3% | 35,3% | 37,1% | 29,3% | 26,5% | 17,8% | 18,3% | 41,5% | 52,1% | 39,7% | 45,2% | 54,0% | 38,4% | 47,2% | 55,5% | 39,5% | 31,8% |
| FAVÖK Marjı | -41,8% | 20,0% | 51,2% | 17,1% | 10,5% | 5,3% | 9,0% | 9,1% | 5,2% | 6,2% | 16,3% | 20,7% | 13,0% | 16,6% | 23,7% | — | 21,2% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -48,9% | 4,6% | 37,8% | 32,7% | 5,5% | 1,3% | 4,8% | 41,8% | 1,5% | 4,7% | 12,8% | 11,8% | 5,1% | 6,6% | 13,5% | 10,1% | 11,6% | 16,0% | 1,3% | 10,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,6% | -40,1% | 33,8% | 43,9% | -14,4% | 73,0% | 7,3% | -35,9% | 82,1% | 73,1% | 8,7% | -62,8% | 12,5% | 21,7% | -65,4% | 9,6% | 64,8% | -35,5% | -52,6% | -70,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |