000017Shenzhen China Bicycle Company (Holdings) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $544,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元478,00 Mn | 元434,45 Mn | 元369,68 Mn | 元397,25 Mn | 元97,36 Mn | 元94,79 Mn | 元62,73 Mn | 元73,24 Mn | 元73,56 Mn | 元54,09 Mn | 元45,87 Mn | 元51,49 Mn | 元151,51 Mn | 元162,65 Mn | 元135,75 Mn | 元138,18 Mn | 元169,75 Mn | 元190,93 Mn | 元214,59 Mn | 元267,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元75,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元84,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元393,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元55,74 Mn | 元36,97 Mn | 元27,77 Mn | 元28,84 Mn | 元27,19 Mn | 元21,78 Mn | 元18,76 Mn | 元2,00 Mn | 元8,48 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元34,95 Mn | 元809,54 Mn | 元812,02 Mn | 元1,09 Mr | 元1,27 Mr | 元1,27 Mr | 元1,33 Mr | 元1,46 Mr |
| Net Borç† | -元19,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元735,44 Mn | 元579,73 Mn | 元567,69 Mn | 元441,23 Mn | 元165,19 Mn | 元117,80 Mn | 元76,01 Mn | 元119,24 Mn | 元137,39 Mn | 元141,67 Mn | 元170,56 Mn | 元211,56 Mn | 元269,37 Mn | 元292,48 Mn | 元320,44 Mn | 元298,91 Mn | 元260,80 Mn | 元274,09 Mn | 元234,43 Mn | 元219,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元76,14 Mn | 元34,30 Mn | 元36,09 Mn | 元22,85 Mn | 元10,67 Mn | 元14,19 Mn | 元6,95 Mn | 元10,80 Mn | 元13,06 Mn | 元15,20 Mn | 元11,16 Mn | 元12,52 Mn | 元24,63 Mn | 元25,01 Mn | 元17,30 Mn | 元12,38 Mn | 元12,10 Mn | 元11,81 Mn | 元4,19 Mn | 元4,38 Mn |
| FAVÖK | 元58,51 Mn | 元22,29 Mn | 元19,87 Mn | -元4,02 Mn | 元448.790 | 元5,03 Mn | -元6,96 Mn | -元1,53 Mn | 元2,66 Mn | 元4,62 Mn | -元153.890 | -元6,07 Mn | 元1,62 Mn | 元584.740 | 元3,45 Mn | 元807.230 | -元16,60 Mn | -元25,16 Mn | -元17,59 Mn | -元16,13 Mn |
| Net Kâr | 元41,13 Mn | 元16,85 Mn | 元17,90 Mn | -元7,62 Mn | -元1,99 Mn | 元3,79 Mn | -元7,19 Mn | -元1,59 Mn | 元1,53 Mn | 元2,60 Mn | -元138.356 | 元4,89 Mn | 元1,58 Mr | -元52,44 Mn | 元39,72 Mn | 元64,48 Mn | -元105,76 Mn | -元44,89 Mn | 元63,04 Mn | -元11,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,02 | 0,03 | -0,01 | -0,00 | 0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,01 | 2,86 | -0,10 | 0,07 | 0,12 | -0,19 | -0,08 | 0,11 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元613.627 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元19,74 Mn | -元18,05 Mn | 元29,78 Mn | -元261,46 Mn | 元15,66 Mn | 元3,92 Mn | -元14,69 Mn | -元9,50 Mn | -元4,09 Mn | -元2,74 Mn | -元3,41 Mn | 元3,23 Mn | -元33,59 Mn | -元7,15 Mn | 元212.330 | 元3,02 Mn | 元3,60 Mn | -元14,51 Mn | -元2,88 Mn | 元5,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元229.257 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,7% | 8,5% | 7,5% | 7,3% | 27,9% | 23,0% | 29,9% | 2,7% | 11,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 23,1% | 497,7% | 598,2% | 789,5% | 745,7% | 666,6% | 621,3% | 548,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,54 | 1,33 | 1,54 | 1,11 | 1,70 | 1,24 | 1,21 | 1,63 | 1,87 | 2,62 | 3,72 | 4,11 | 1,78 | 1,80 | 2,36 | 2,16 | 1,54 | 1,44 | 1,09 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,87 | 1,47 | 1,44 | 1,12 | 0,42 | 0,30 | 0,19 | 0,30 | 0,35 | 0,36 | 0,43 | 0,54 | 0,68 | 0,74 | 0,81 | 0,76 | 0,66 | 0,70 | 0,60 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,4% | 5,9% | 6,4% | 5,2% | 6,5% | 12,0% | 9,1% | 9,1% | 9,5% | 10,7% | 6,5% | 5,9% | 9,1% | 8,5% | 5,4% | 4,1% | 4,6% | 4,3% | 1,8% | 2,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,0% | 3,8% | 3,5% | -0,9% | 0,3% | 4,3% | -9,2% | -1,3% | 1,9% | 3,3% | -0,1% | -2,9% | 0,6% | 0,2% | 1,1% | 0,3% | -6,4% | -9,2% | -7,5% | -7,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 2,9% | 3,2% | -1,7% | -1,2% | 3,2% | -9,5% | -1,3% | 1,1% | 1,8% | -0,1% | 2,3% | 584,8% | -17,9% | 12,4% | 21,6% | -40,6% | -16,4% | 26,9% | -5,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,7% | -3,1% | 5,2% | -59,3% | 9,5% | 3,3% | -19,3% | -8,0% | -3,0% | -1,9% | -2,0% | 1,5% | -12,5% | -2,4% | 0,1% | 1,0% | 1,4% | -5,3% | -1,2% | 2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |