000019Shenzhen Cereals Holdings Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,39 Mr | 元7,73 Mr | 元7,41 Mr | 元7,44 Mr | 元7,67 Mr | 元7,31 Mr | 元6,78 Mr | 元6,47 Mr | 元5,91 Mr | 元1,18 Mr | 元1,06 Mr | 元1,15 Mr | 元1,34 Mr | 元1,22 Mr | 元1,06 Mr | 元658,47 Mn | 元623,36 Mn | 元532,45 Mn | 元469,06 Mn | 元470,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元74,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,21 Mr | 元1,61 Mr | 元1,28 Mr | 元1,27 Mr | 元1,44 Mr | 元1,06 Mr | 元926,93 Mn | 元663,38 Mn | 元406,09 Mn | 元10,42 Mn | 元0,00 | 元40,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元38,00 Mn | 元155,90 Mn | 元198,00 Mn | 元76,50 Mn | 元22,00 Mn | 元90,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,50 Mr | 元5,37 Mr | 元6,19 Mr | 元8,29 Mr | 元10,12 Mr | 元11,87 Mr | 元11,06 Mr | 元10,75 Mr | 元10,79 Mr | 元272,25 Mn | 元327,41 Mn | 元347,04 Mn | 元436,76 Mn | 元308,92 Mn | 元316,21 Mn | 元229,52 Mn | 元183,85 Mn | 元150,91 Mn | 元190,56 Mn | 元102,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元831,01 Mn | 元837,07 Mn | 元900,63 Mn | 元1,06 Mr | 元1,19 Mr | 元1,10 Mr | 元1,06 Mr | 元1,02 Mr | 元904,78 Mn | 元46,36 Mn | 元59,34 Mn | 元105,13 Mn | 元59,56 Mn | 元42,33 Mn | 元49,38 Mn | 元44,75 Mn | 元47,22 Mn | 元32,96 Mn | 元35,59 Mn | 元13,89 Mn |
| FAVÖK | 元549,79 Mn | 元609,97 Mn | 元609,71 Mn | 元679,44 Mn | 元656,51 Mn | 元543,17 Mn | 元513,88 Mn | 元455,08 Mn | 元446,14 Mn | -元27,47 Mn | -元16,51 Mn | 元42,04 Mn | -元3,21 Mn | -元13,23 Mn | 元11,21 Mn | 元13,79 Mn | 元5,76 Mn | -元460.880 | -元3,73 Mn | -元49,85 Mn |
| Net Kâr | 元243,22 Mn | 元325,31 Mn | 元347,74 Mn | 元420,76 Mn | 元428,72 Mn | 元405,09 Mn | 元363,50 Mn | 元308,33 Mn | 元359,17 Mn | 元96,62 Mn | -元35,26 Mn | 元13,32 Mn | 元43,66 Mn | 元74,53 Mn | 元6,98 Mn | 元5,69 Mn | -元12,91 Mn | 元12,63 Mn | 元43,69 Mn | 元39,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,28 | 0,30 | 0,37 | 0,37 | 0,35 | 0,32 | 0,27 | 0,72 | 0,19 | -0,07 | 0,03 | 0,09 | 0,15 | 0,02 | 0,02 | -0,04 | 0,04 | 0,12 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元21,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元985,25 Mn | -元104,71 Mn | 元444,96 Mn | 元341,83 Mn | 元240,63 Mn | -元30,73 Mn | -元382,53 Mn | -元80,26 Mn | -元182,13 Mn | 元30,45 Mn | -元78,14 Mn | -元31,80 Mn | -元171,91 Mn | -元194,28 Mn | -元27,29 Mn | -元93,73 Mn | -元17,10 Mn | -元81,95 Mn | -元78,04 Mn | -元43,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元115,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,4% | 20,8% | 17,3% | 17,1% | 18,8% | 14,5% | 13,7% | 10,3% | 6,9% | 0,9% | 0,0% | 3,5% | 0,0% | 0,0% | 3,6% | 23,7% | 31,8% | 14,4% | 4,7% | 19,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,69 | 0,83 | 1,11 | 1,32 | 1,62 | 1,63 | 1,66 | 1,83 | 0,23 | 0,31 | 0,30 | 0,33 | 0,25 | 0,30 | 0,35 | 0,29 | 0,28 | 0,41 | 0,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,10 | 1,08 | 1,24 | 1,66 | 2,03 | 2,38 | 2,22 | 2,16 | 2,16 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,1% | 15,6% | 14,6% | 12,8% | 11,8% | 9,3% | 9,6% | 9,5% | 8,4% | 17,0% | 18,1% | 30,3% | 13,6% | 13,7% | 15,6% | 19,5% | 25,7% | 21,8% | 18,7% | 13,6% |
| FAVÖK Marjı | 10,0% | 11,4% | 9,9% | 8,2% | 6,5% | 4,6% | 4,6% | 4,2% | 4,1% | -10,1% | -5,0% | 12,1% | -0,7% | -4,3% | 3,5% | 6,0% | 3,1% | -0,3% | -2,0% | -48,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 6,1% | 5,6% | 5,1% | 4,2% | 3,4% | 3,3% | 2,9% | 3,3% | 35,5% | -10,8% | 3,8% | 10,0% | 24,1% | 2,2% | 2,5% | -7,0% | 8,4% | 22,9% | 38,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,9% | -1,9% | 7,2% | 4,1% | 2,4% | -0,3% | -3,5% | -0,7% | -1,7% | 11,2% | -23,9% | -9,2% | -39,4% | -62,9% | -8,6% | -40,8% | -9,3% | -54,3% | -41,0% | -42,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |